Motorola Defy - dostupnost

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod elipsoid 1. 11. 2010 17:57

Nemáte někdo info o dostupnosti Motoroly Defy v ČR?
elipsoid
Junior

Odeslat příspěvekod tttttt 18. 11. 2010 13:25

21. října je oficialni dostupnost pro evropu. to ze se neda sehnat v CR je vec jina
http://www.unwiredview.com/2010/10/05/m ... in-europe/
tttttt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kywiak 23. 11. 2010 14:28

No ja bych si po ni klidne do nemecka dojel (bydlim kousek od hranic), ale jak je to s cestinou? Udajne ji v sobe nema. Mimochodem ji maji v nemecku za 350€ a na slovensku za 450€. Pekny rozdil.
Kywiak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarco22 28. 11. 2010 11:59

Taky na Defy čekám. Sledoval jste někdo, jak dlouho trvalo jiným modelům Motoroly, než se dostaly k nám, třeba oproti Německu? A je vůbec jisté, že česká verze vyjde?
Jarco22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod woncha 1. 12. 2010 18:05

Cestinu v sobe nema - jinak na Pixmania.cz 7.637,- vc. Dobra koupe :)
woncha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarco22 2. 12. 2010 08:22

A jaká je pravděpodobnost, že u nás s podporou češtiny oficiálně bude? A kdy? Na GSM aréně se s tou recenzí pěkně loudají...
Jarco22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod woncha 2. 12. 2010 18:13

Podle stavu ceske verze stranek Motoroly je otazkou, zda s CR vubec pocitaji :)
AJ je skousnutelna a je to asi nej. tel, ktery jsem mel - od droida me trosku odrazovala lenost systemu, kterou jsem pozoroval u kolegu na galaxy, nicmene Defy je sviznejsi
woncha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarco22 2. 12. 2010 21:18

Anglické prostředí by mi nevadilo. Ale jak je to s diakritikou u kontaktů, při zobrazení nebo psaní mailů, poznámek atd. S jakým omezením musí český člověk u mobilu určeného pro cizí trh počítat? Dík předem za info.
Jarco22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod woncha 4. 12. 2010 13:49

Diakritiku bezchybne zobrazuje, vzhledem k AJ klavesnici ji samozrejme nejde psat - neobsahuje hacky a carky. To je v podstate jedine omezeni, na ktere cesky zakaznik muze narazit. Me osobne nijak nelimituje.
woncha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarco22 4. 12. 2010 15:49

Dík za info. Poslal jsem dotaz přímo na Motorolu, tak uvidíme co mi ohledně dostupnosti v ČR odepíšou. Pixmania to jistí.
Jarco22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferokulda 5. 12. 2010 18:33

Koukám, že uživatel Woncha již Defy má. Můžeš ve zkratce napsat zkušenosti? A zajímala by mě výdrž při normálním využívámí (půl hodiny wifi, 10 min. hovor, 10 sms-to vše za den)
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod woncha 6. 12. 2010 14:28

Na 10min hovoru bych se nekdy rad dostal :) pri mem vyuzivani - volani 60-90min denne, synchronizace s exchange nastavena co 30min, a nejakym tim zkousenim aplikaci z marketu se dostanu na cca. 1,5-2dny, coz je super v porovnani s tim co jsem mel (Asus P552W jsem pri tomhle rezimu rano tahal z nabijecky a vecer cestou z prace jsem ho v aute musel znovu nabijet, protoze se uz vypinal) V rezimu ktery popisujes bych tipoval v pohode 3 dny.
woncha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarco22 7. 12. 2010 21:07

Takže Defy v Česku oficiálně bude, ale až příští rok.
Odpověď z Motoroly:
We are pleased to inform you that the Motorola Defy will be released in Czech Republic next year with language support; however, we do not have any information on a particular date.
Jarco22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferokulda 8. 12. 2010 16:40

Snad to bude brzo. Já psal všem 3 našim operátorům, jestli jí budou v dohledné době prodávat, všichni napsali že neví, že prý nemají informace.
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod Jarco22 8. 12. 2010 19:34

Čekám do konce února a víc jak 9 litrů za ni nedám. To jsem zvědavý, jak to dopadne.
Jarco22
Kolemjdoucí

Další stránka