Motorola G 5G Plus - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod yorg 14. 11. 2020 10:16

Díky za tipy.
Na ten motorolí launcher jsem si nakonec zvykl. U všech předchozích telefonů jsem používal Apex launcher, ale to byl ještě bezplatný a teď je taky za peníze. A tak jsem to z lakoty zkusil s moto launcherem, a jde to taky. :-)
Google Assistenta jsem vypnul (dalo to chvilku hledání) a i když tam při nechtěné aktivaci naskočí okýnko s výzvou k opětnému zapnutí assistenta, tak to méně otravuje.
Google Camera - v store je pouze Fotoaparát Google a ten není určen pro moto (přímo z mobilu ho vůbec nenajdu a přes web nejde nainstalovat). Pokud by to měla být Open Camera, tak ta mi při focení zaostří jen první snímek, pak ji musím vypnout a znovu spustit, takže šla do koše.
A ještě k té baterce - tím myslíš to, co mají nazvané Adaptivní baterie? Jinak trasovací programy co jsem zatím zkoušel zde fungují i když je to zapnuté. U TCL to nefungovalo ani s vypnutou optimalizací.
yorg
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 11. 2020 10:22

Jj adaptivní baterie, ale když to nedělá problémy, tak používej dle svého uvážení
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod yorg 14. 11. 2020 10:24

Dík. Tobě ta Goggle Camera nainstalovat šla? Ptám se i proto, že jsem toto doporučení viděl i jinde.
yorg
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 11. 2020 10:57

já GCam nemám, mám jiný model a navíc fotím jen na displej
ale určitě někdo bude vědět víc o tom portu GCam
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 14. 11. 2020 16:25

Gcam musíš instalovat z jiných zdrojů než je Gplay.. horší je, že já osobně nenašel port co by nepadal při přepínání objektivu nebo znovu focení...
JiříTechnik
Junior

Odeslat příspěvekod yorg 14. 11. 2020 17:51

Díky za posunutí.
Nejsem v tom zcela zběhlý, ale co jsem se díval na https://youtu.be/wtuiDbjUGR4?t=146, tak pro plnou funkčnost je vyžadováno v Hardware Support Level Full a já mám Level_3, kdy by funkčnost měla být, ale ne úplná.

Z pod videem umístěného odkazu na Androidsage jsem vybral GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.2-fix.apk. Po povolení instalace z jiných zdrojů to šlo nainstalovat a vypadá to, že to i funguje a je to i v češtině.

Teď už nezbývá než doufat, že jsem si tím snad do mobilu nenatáhl nějakou breberku.
yorg
Junior

Předchozí stránka