Motorola One Vision – obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 4. 2020 11:26

Jestli to není v nastavení launcheru tak ne... Jinak ale tohle zvládne spousta launcherů, takže zkus nainstalovat jiný, třeba Nova Launcher
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod istarix 11. 4. 2020 14:14

Mám pocit, že Motorola na ty updaty celkem dlabe. Mám původní Motorola One, Android 10 měl dostat koncem loňského roku. A pořád nic. Ale to se ještě dá snést, Android jako Android.
Horší je, že na bezpečnostní aktualizace taky celkem dlabou. Ještě loni v létě to přicházelo pár týdnů po vydání (tj. aktualizace ze začátku září byly třeba v půlce září). Teď máme půlku dubna a telefon mně hlásí aktualizace k 1. únoru.
Příští telefon bude asi Nokia (chci čistý android a aby byl tlf aktualizovaný). S iphonem, když jsem jej měl, jsem byl ohromně spokojený, ale za poslední rok jsem rozflákal 3 telefony a rozmlátit foun za 20k+, to bych asi neměl radost.
istarix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod duves 11. 4. 2020 22:00

One vision mala upgrade na android 10 niekedy začiatkom februara.
Pentax k-5II, Olympus OM-D E-M10, Olympus E-PL5 pre IR foto.
upravujem DSLR (len APS-C) a micro 4/3 pre IR fotografiu: http://fotovesely.ephoto.sk/
duves
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pluto11 17. 5. 2020 01:46

Ahoj, jak vám drží baterie v telefonu? Já mám problém s telefonem vydržet celý den. Měl jsem Motorola G6 Plus a s ním jsem se běžně dostal na den a něco.

One vision má oproti G6 Plus navíc 300 mAh. Telefon je svižný, vše funguje bez problémů, jen ta nízká výdrž mě štve.
pluto11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod duves 17. 5. 2020 07:09

Mne vydrží cely deň. Internet, apky (počasie, apka k hodinkam, burzy, internetové radia....). A to nabíjam max.na 85% koli životnosti. Mal som G5 a teraz baterka je o trochu lepšia.
Pentax k-5II, Olympus OM-D E-M10, Olympus E-PL5 pre IR foto.
upravujem DSLR (len APS-C) a micro 4/3 pre IR fotografiu: http://fotovesely.ephoto.sk/
duves
Kolemjdoucí

Předchozí stránka