Motorola One Vision - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Hothenthoth 10. 7. 2019 22:41

Telefon mám už týden doma. Předtím jsem měl honor 6x, který mě spadl a rozflakal se. Kvalita hovorů je o hodně lepší. Hlavně pokud fouká. Baterie zpočátku taktak den, celkem mě to vyděsilo že by to bylo horší jak u honoru, ale teď už je to o hodně lepší- víc jak den v pohodě. Displej o hodně lepší jak honor, hlavně bílá je skutečně bílá a černá je černá. Největší pokrok je ale ve foťáku. Ten dynamický rozsah mě šokoval. Může být klidně v záběru slunce a stejně je celý snímek vykresleny. Fakt nechápu.. naprosto bomba. Prostředí super, vubec se necuka a vše je otevřené hned. Hru jsem zkoušel jen Real racing 3 a občas se cukne a fps jdou dolů, hlavně pokud je v záběru více aut, o proti honoru ne o tolik lepsi, jak jsem čekal.
Hothenthoth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vaso00 17. 7. 2019 09:08

Tak jsem schválně podrobil mobil testu výdrže baterie a celkem zklamání. Neodladěný soft?
Nechal jsem oba telefony ležet na stejném místě a nic jsem s nimi nedělal. Zapnutá wi-fi, sim karty Kaktus, vypnutá data na pozadí. Telefony ležely vedle sebe a:

Asus Zenfone 3 Zoom, baterie 5 000 mAh, stáří 2 roky, Android 8 - po 72 hodinách 78% baterie
Motorola One Vision, baterie 3 500 mAh, Android 9 - po 72 hodinách 28%

Doufám teda, že to nějak vylepší.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Hothenthoth 18. 7. 2019 10:49

Na telefonu pořád pracují, nedávno vyšla oprava GPS. Baterie mě přišla hodně slabá první týden, asi potřebovala párkrát nabít. Teď mám 55 procent baterie a píše mě to, že zbývá 1 den a 11 hodin, takže já bych to tak černě neviděl.
Hothenthoth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vaso00 18. 7. 2019 13:51

Tak včera byl nějaký větší update, snad to tedy bude lepší. Jinak ta kvalita hovoru a signálu je dobrá, s tím nemám sebemenší problém a telefon dělá pěkné fotky. Takže až vyladí tu spotřebu, budu spokojen a dám si ji jako telefon hlavní.
Jen je škoda, že tak krásný telefon (mám variantu bronze) musí mít člověk pořád v obalu, jinak ji hned poškrábe a ušpiní.
Vaso00
Junior

Předchozí stránka