VPN zdarma - kde nejlépe?

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 2. 8. 2019 12:01

Kde se dá nejlépe pořídit volání ve skupině zdarma? Případně neomezené volání bez SMS a dat, to vyjde na stejno, ale obvykle to je dražší. Nezajímají mě předplacenky.
Emtéčko, ještě něco? 300 Kč u ČEZu je hodně, chtěl bych to levněji.
radim
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 2. 8. 2019 12:53

U ČEZu je již u balíčku 100 minut za 150 Kč volaní do ČEZu zdarma a nečerpají volné minuty.
Naposledy upravil guiz dne 2. 8. 2019 15:56, celkově upraveno 1
Důvod: Poslední příspěvek se necituje!
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 2. 8. 2019 13:40

Emtéčko, nebo jestli máš možnost k někomu do firemní sítě (třeba OneNet - korunové tarify). OneNet případně umíme, stačí napsat.
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone OneNet (VoLTE a VoWiFi) + Apple Watch 4
Xiaomi Mi 8 6GB/128GB Black | Vodafone OneNet + Emtéčko
Pár mých referalů: [Richee - 10121757]
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 8. 2019 08:05

Emtéčko má za 3,63kč/SIM 10000 minut/SMS do vlastní sítě. PROČ hledat neco jiného?
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod radim 6. 8. 2019 09:48

Přijde mi to trochu jako takový garážový virtuál, kterého O2 kdykoliv zařízne, když se mu znelíbí. Už je divné to, že mají "normální" tarify a zaměstnanecké. V podstatě klasický šedivý virtuál jako před 10 lety. Jako dokud bude fungovat, tak super, lepší nabídka není, ale abych to za rok neřešil znovu, už mě to fakt neba.
radim
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 8. 2019 11:01

Tak hlavně nemají úvazek takže za měsíc můžeš být jinde. Zrovna do Emtéčka bych šel raději než do šedivky. Ofiko podpora... Spousta lidí přešla od Tesco a od Kaktusu a jsou spokojení. A lidí maj taky dost. Ceny za net docela ujdou. Řekl bych že ještě nějaký pátek vydrží.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 8. 2019 12:34

No jestli jim to vydrží stejně dlouho jako ČEZ karta... https://www.cez.cz/cs/sluzby-pro-zakazn ... karta.html
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 6. 8. 2019 13:18

Ale řeč je o Emtéčku, IQáku...
Kolem.jdouci
Kolemjdoucí