VPN zdarma - kde nejlépe?

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 2. 8. 2019 11:01

Kde se dá nejlépe pořídit volání ve skupině zdarma? Případně neomezené volání bez SMS a dat, to vyjde na stejno, ale obvykle to je dražší. Nezajímají mě předplacenky.
Emtéčko, ještě něco? 300 Kč u ČEZu je hodně, chtěl bych to levněji.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 2. 8. 2019 11:53

U ČEZu je již u balíčku 100 minut za 150 Kč volaní do ČEZu zdarma a nečerpají volné minuty.
Naposledy upravil guiz dne 2. 8. 2019 14:56, celkově upraveno 1
Důvod: Poslední příspěvek se necituje!
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 2. 8. 2019 12:40

Emtéčko, nebo jestli máš možnost k někomu do firemní sítě (třeba OneNet - korunové tarify). OneNet případně umíme, stačí napsat.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 8. 2019 07:05

Emtéčko má za 3,63kč/SIM 10000 minut/SMS do vlastní sítě. PROČ hledat neco jiného?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 6. 8. 2019 08:48

Přijde mi to trochu jako takový garážový virtuál, kterého O2 kdykoliv zařízne, když se mu znelíbí. Už je divné to, že mají "normální" tarify a zaměstnanecké. V podstatě klasický šedivý virtuál jako před 10 lety. Jako dokud bude fungovat, tak super, lepší nabídka není, ale abych to za rok neřešil znovu, už mě to fakt neba.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 8. 2019 10:01

Tak hlavně nemají úvazek takže za měsíc můžeš být jinde. Zrovna do Emtéčka bych šel raději než do šedivky. Ofiko podpora... Spousta lidí přešla od Tesco a od Kaktusu a jsou spokojení. A lidí maj taky dost. Ceny za net docela ujdou. Řekl bych že ještě nějaký pátek vydrží.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 8. 2019 11:34

No jestli jim to vydrží stejně dlouho jako ČEZ karta... https://www.cez.cz/cs/sluzby-pro-zakazn ... karta.html
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 6. 8. 2019 12:18

Ale řeč je o Emtéčku, IQáku...
Kolem.jdouci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedrysek7 21. 2. 2020 17:20

radim píše:Přijde mi to trochu jako takový garážový virtuál, kterého O2 kdykoliv zařízne, když se mu znelíbí. Už je divné to, že mají "normální" tarify a zaměstnanecké. V podstatě klasický šedivý virtuál jako před 10 lety. Jako dokud bude fungovat, tak super, lepší nabídka není, ale abych to za rok neřešil znovu, už mě to fakt neba.


Přesně tak. Virtuála Emtéčko mám a pořád se divím, že tam jsou zaměstnanecké a normální tarify.
Je to divné, jsme zvědavý, jak jim to dlouho vydrží.
Navíc je škoda, že tam není žádná inovace, mobilní aplikace apod.

Troška mám obavy o konce tohoto virtuála.
pedrysek7
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 21. 2. 2020 20:12

nediv se a volej :-)
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 3. 2020 12:16

chtěli jste inovaci? Od 1. dubna má Emtéčko nový ceník zame, tarif Mini 3,63kč=>25,- měsíčně, u vyšších tarifů je víc služeb nebo levnější (flat za 300), i data přidali.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 15. 3. 2020 13:31

Je to pravda, VPN bude za 25 ale mě se to furt vyplatí, protože 98% volám v síti. Holt mám příbuzné a známé přetažené tam. Čtyři simky rodiny platim z jediného ůčtu banky.
Nejen flat ale i data budou levnější. Je to zavedený osvědčený virtuál, solidní firma. Hlavně už nemusím běhat dobíjet a vyznat se v šíleném Tesco ceníku který se neustále mění
intago
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků