Co mě poradíte

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kamarad.michal 15. 6. 2019 14:38

Aktuálně k telefonování, jednak českou SIM kartu Sazka mobil a na předpokládané delší hovory mám ještě 2 slovenské SIM karty - od O2 SK ( Volnosť. Karta je nezaplacení.
Důvodem proč mám dvě je ten, kdyby mi byla jedna odcizena, ztratil mobil s touto kartou, tak abych hned nemusel na Slovensko do jejich prodejny, neboť to mám pěkně z ruky, bydlím ve Slaném.

Teď z uvažuji, že přejdu ze Sazka mobilu na Emtéčko a to s dvěma čísla, jelikož mám doma ještě i alarm, kde by to stálo jen 3.63 Kč jako mwěsíční provoz.
Na hlavním čísle ( místo Sazka mobilu), bych si zapnul ještě měsíční Internet v mobilu 1,5 GB za 139 Kč a číslo využíval hlavně na příjem či velmi odchozí krátké hovory. ( delší hovory vždy s kartou O2 Volnosť)

Co mě poradíte?
Dá se sehnat něco výhodnějšího?

Udělal by třeba Vodafon, O2, T-Mobile nějakou retenšní nabídku, kde by byl jen internet za 1,5 GB, 100 minut, třeba za 200-225 Kč měsíčně?

Díky za odpovědi.
kamarad.michal
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 6. 2019 12:06

2 rady - první, Emtéčko Ok, ale třeba Kaktus vyjde pro krátké odchozí hovory lépe (protože účtování od začátku po vteřinách).

Druhá rada, nebo spíše dotaz? Má smysl řešit těch pár hloupých korun rozdíl? Provoláte měsíčně více-stovky či tisíce, abyste na tom nějak ušetřil do rozpočtu? Zatím mi to přijde jen jako škudlení haléřů / korun pro nic. Člověk utratí za jiné kraviny více :-) samozřejmě jestli jste případ sociálně slabého člověka, tak chápu, že hledáte, kde ušetřit.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 16. 6. 2019 12:57

Mám alarm od Jablotron a nabízejí měsíční provoz jejich SIMky za 90,-kč, kde jsou v ceně veškerá přenesená data+sms.
Už mě nebavilo řešit sim s kreditem, kdy mi Vodafone po roce používání jednostraně změnil sazbu a sim se pak zablokovala. Údajne mě několikrát upozornovali přes SMS, ale když je tam simka v alarmu, tak nebyli schvopni pochopit, že si ji asi těžko přečtu.
OT: Sociálně slabý člověk to asi nebude, to by nepsal slova jako "doma" a neřešil by "alarm" ;)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 6. 2019 13:02

Alarm od jablotronu mají na kdejaké ubytovně a starší se dá koupit za pár stovek na kdejakém bazaru (když už jsme u toho). Jinak u Vodafone mám už několik let SIM (po zesnulé matce) s nulovým tarifem a stále funguje. Jinak Emtéčko na SMS je Ok. Je to pár korun ročně.
dj.kure
Junior