Aplikace Emtéčko, rady a návody

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lolo71 3. 11. 2018 13:53

Zdravím, do aplikace tak i do webové varianty se nelze přihlásit, píše to že jsem zadal špatné přihlašující informace, nebo překročil počet přihlašovacích pokusů a to je vše. Dělá to někomu, je nějaké řešení?
Děkuji
Lolo71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 11. 2018 00:45

Přehodil jsem si simku do mobilu a to samé, do aplikace se nejde přihlásit (přitom zadávám správné údaje) a na web to jde jen přes autorizační kód
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dj.kure 15. 1. 2019 22:37

Aplikace nic nepočítá, vše stahuje z přehledu v samoobsluze Emtéčka.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 1. 2019 00:02

Ano, ale do aplikace Emtéčko se musím přihlásit jménem a heslem, no ale tím, že jsem ji dal do smartphonu se stalo to, že teď v samoobsluze na webu se mi zobrazuje původní heslo jako přihlašovací jméno a heslo nelze zadat, protože to původní odmítá, a tak se nemůžu přihlásit ani do aplikace :-(
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 1. 2019 13:13

Jak už tu někdo psal, musíš si ty údaje vytvořit. Prostě se přihlaš do samoobsluhy (s kodem pomocí SMS) a v sekci "Osobní údaje" si vytvoř heslo. Pak se budeš přihlašovat normálně jménem a heslem. Pokud se ti něco zobrazuje automaticky, tak si smaž uložené údaje a cookies z webu.
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone OneNet (VoLTE a VoWiFi) + Apple Watch 4
Xiaomi Mi 8 6GB/128GB Black | Vodafone OneNet + Emtéčko
Pár mých referalů: [Richee - 10121757]
dj.kure
Junior

Předchozí stránka