SAZKAmobil v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 2. 2. 2019 12:48

Ano, o Kaktusu jsem psal (i když chybně 64/64kBps). Takže dnes už si operator opravdu nechá zaplatit úplně za každý MB. Přitom i PoFUP stačí třeba dětem na chat, nebo nouzové vyhledání spoje.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 2. 2019 20:15

Tak s tou Sazkou aspoň že nechá pofup... A pak že Kůžel a Láska nezvítězí nad lží a nenávistí našich operátorů! Ale k tomu rušení pofupu to není pravda že to operátora nic nestojí. Pokud se používá pofup v rámci EU regulovaného roamingu tak musí operátor platit data zahraničnímu. A jelikož je to pofup tak z toho nemá žádný penízky navíc. Kdyby pofup nechali jen pokud je člověk přihlášený do své domovské sítě jako bonus (jako na Sk) tak by to asi ČTÚ zkouslo.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lutzi 8. 2. 2019 14:41

Tak od 18.2.2019 bude jako odměna za dobití minuta volání i SMS za 1Kč, místo nyní za 1,50Kč minuta a 1,30Kč SMS. Ptala jsem se na to u SazkaMobil.
Lutzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomtelini 8. 2. 2019 15:39

Uvařuji o převodu z Kaktusu. Jestli to chápu dobře tak za dobití 300Kč jako odměnu 1GB a po vyčerpání můžu aktivovat balíček Internet na měsíc za stovku. To je nějaký nový balíček?
tomtelini
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 2. 2019 12:39

Podle podmínek na webu i v ceníku je uvedeno že po vyčerpání volitelné výhody 1 GB za dobití zůstává pofup 32kbit. Nikde jsem nenašel balíček dat za 100? Za 50,- je 100MB, za 150,- 500MB atd.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lutzi 9. 2. 2019 13:19

Tech 1GB za 100Kč lze aktivovat údajně jen přes aplikaci a nikoliv přes webovou samoobsluhu.
Lutzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomtelini 9. 2. 2019 13:54

Jj už to vím. Balíček lze aktivovat přes aplikaci. Balíčky-Mobilní internet-Zvolit jiný-internet na měsíc- 1GB 100Kč
tomtelini
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 10. 2. 2019 09:55

V čem vychází lépe Sazka než Kaktus? Chápu že pro někoho může vypadat složitě hlídání dobíjení pouze v HD ale pak vychází vždy lépe Kaktus. Pokud přihlédnu k tomu že u Kaktusu se vše nevyužité převádí do dalších balíčků data/minuty/sms a lepší tarifikace 1+1 tak mi i při základních cenách vychází lépe Kaktus.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomtelini 10. 2. 2019 10:42

Třeba já mám Kaktus a dobíječku jsem čekal tenhle týden. Mám sice ještě kredit, tkže jsem koupil
balíček 500 MB, ale poslední dobou se mi zdá, že kaktus dělá HD po 3 týdnech. Sazkamobil teď nabízí balíček 1GB za stovku a když budu využívat výhodu za dobití 1GB zarma nebo volání za korunu tak si myslím, že dorovnává Kaktus. Číslo zatím převádět nebudu jenom projedu kredit Kaktusu a simku přehodím. Třeba Kaktus do roku (platnost sim Kaktusu) něco vylepší.
tomtelini
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 10. 2. 2019 11:18

Jasně každý má jiné priority mě by u Sazky vadilo že VPN není za dobití narozdíl od Kaktusu kde stačí dobít 200 pro volání v síti(bez SMS) a navíc u Sazky lze vybrat JEDNU ZE 4 odměn takže buď VPN nebo 1GB nebo levné volání a SMS nebo 100kč kreditu navíc. Pokud bych nechtěl hlídat HD a nebylo překážkou dobíjet v Tescu tak Tesco vychází s edicí 2x kredit taky lepší. Ale chápu že ne každý má v blízkosti Tesco. jinak ke Kaktusu se mi nejvíc líbí následující příspěvek viewtopic.php?p=11809224#p11809224
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomtelini 10. 2. 2019 11:25

Popřípadě budu u simky Kaktusu ve druhém slotu syslit data. Napadlo mě že je škoda, že Sazka
jako velký moloch není 4.operátor. Třeba by rozbil Kartel a nabídnul lepší ceny.
tomtelini
Junior

Odeslat příspěvekod rendík 22. 2. 2019 19:40

Měl sem zaplacených 1GB za 100 Kč a zbývalo mi dnes 600MB.nabil sem si za 300 Kč a jako odměnu mám 1GB zdarma.1GB mi bylo přičteno,ale těch 600MB zmizelo!podle operátora je to v pořádku.da se s tím něco dělat?docela nefér!

-- 22. 2. 2019 20:04 --

Tak po hovoru na infolinka mi bylo přičteno 95kc.
rendík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 8. 2019 13:07

SazkaMobil rozdává ke každé nové SIM data zdarma nebo volání a SMS za korunu
https://www.mobilenet.cz/clanky/sazkamo ... runu-38636
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 29. 8. 2019 08:21

Tohle není novinka. Je to už 14 dní staré. Pouze oživili původní článek.
Nehledě na to, že tohle je trochu mimo a SIM stojí peníze a není zdarma.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 29. 8. 2019 11:13

Ipanema píše:Tohle není novinka. Je to už 14 dní staré. Pouze oživili původní článek.
Nehledě na to, že tohle je trochu mimo a SIM stojí peníze a není zdarma.


Co to meleš za capiny! SIM karta je úplně zdarma a úvodní kredit 150 Kč dostaneš ještě za polovinu a to celkově jen za 75 Kč včetně poštovného.

Nechtěl by jsi ji náhodou úplně úplně zdarma s kreditem od 300 Kč a k tomu ještě na měsíc balíček 5 GB nebo nejlépe 10 GB?!

Nejsi ty náhodou z Čech, že chováš jak typický vychcaný Čecháček nebo Pražáček co by nejraději úplně vše zdarma nebo za pakatel?!
Zdenek.Moravia
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků