Vectone Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mangalica 18. 5. 2016 20:41

Chyb je tam ještě hodně... třeba 25Kč za MB dat je snad taky překlep..., formulář pro převod čísla nejde stáhnout...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 18. 5. 2016 21:59

Taky je psáno v základu, že minuta je za 1,8 koruny do jiné sítě a volání v síti zdarma a o povinnosti dobít na to volání zdarma ani zmínka. To se mi nějak nezdá, to by byla revoluce :-D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majk 18. 5. 2016 23:47

Nějak nechápu, proc je balíček za 500 míň výhodný než ten za 250.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 19. 5. 2016 18:56

Reku píše:Taky je psáno v základu, že minuta je za 1,8 koruny do jiné sítě a volání v síti zdarma a o povinnosti dobít na to volání zdarma ani zmínka. To se mi nějak nezdá, to by byla revoluce :-D


Volat bez kreditu nejde, musí se napřed dobít. A pak se uvidí. Nikdo ještě dobito asi nemá. Nejde se ani zaregistrovat. :roll:

A ještě by mě zajímalo, jestli když si dám internetový balíček, tak jestli to po FUP pojede pomalu a nebo vůbec. ;-]
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cvutko 20. 5. 2016 15:38

Dobít sice lze, ale složitě. Odchozí volání, odchozí a příchozí SMS a připojení k internetu nejde.
cvutko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 5. 2016 16:24

Příchozí SMS chodí bez problémů, stejně tak příchozí volání.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Happygo 20. 5. 2016 16:29

asi jak komu...zkoušel jsem sms i hovor příchozí a nejde to :nenapadne :nenapadne
Happygo
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 23. 5. 2016 11:22

SMS aj hovory funguju, ale nie vsetky SMS prisli.
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 24. 5. 2016 19:24

radim píše:To by mě docela zajímalo, kde dostaneš VPN zdarma a k tomu 100 SMS, minut a MB za méně než stovku??? Kdyby nabízeli přeposílání e-mailů formou SMS na mobil, tak k nim přejdem celá rodina od O2 Family, kteří to nenabízejí a jen pořád zdražují.


Však jsem psal, že ten tarif za stovku může být zajímavý. Ono problém s VPN a volíním v rodině je ten, že v tom VPN musí taky všichni být. Tedy každý člen rodiny si bude muset tu stokorunu měsíčně platit bez ohledu na to, zda těch sto volných minut, SMS a MB využije, nebo ne. V mojí rodinné množině by to znamenalo toto platit i několika sedmdesátiletým osobám, které ten mobil opravdu mají jen pro kontakt s rodinou a jinak měli problém vyčerpat 200 korun ročně minimálního dobití. Takže jsem všechny převedl k Emtéčku. (Pozor, psal jsem "skoroveřejně.") Tam, kde to šlo, tak převodem čísla, tam, kde ne, tak druhou SIMkou do telefonu. (Naštěstí jsem už předtím radil doporučení, aby se kupovali dualSIM i když to aktuálně není potřeba.) Na některých číslech se platí více než ta stovka, ale to je především kvůli připojení k internetu, to by se u Vectone muselo doplácet stejně, na některých méně. V konečném součtu mi to vychází podstatně lépe než toto. Ale ve tvém případě to může být jiné a pak ti taky budou výhodně vycházet jiné nabídky. Mně šlo především o to VPN.


Mimochodem, zjistili jste někdo, jak jsou přidělovány telefonní čísla? Jestli podle toho, kdy se SIM poprvé přihlásí, tak je jí inkrementálně přiděleno číslo, nebo zdali každá SIM už číslo má "tajne" přiděleno z výroby a jen ho na přiložený leták nepíší?
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomikm 24. 5. 2016 19:53

Letadlo: Myslím, že se mejlíš. Stačí mít sim Vectone a volání v síti je zdarma. 100kč stojí balíček....
http://www.vectonemobile.cz/nase-sim-ka ... olani.aspx
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 24. 5. 2016 20:09

tomikm: Odpovídal jsem na dotaz z 12. 5. 2016. V té době tam měli volání zdarma v síti jen u balíčků, respektive u nejzákladnější nabídky nebylo. Delší dobu jsem na fóru Mobilmanie nebyl. A oni to na těch stránkách nejprve měli tak, jak je to nyní, pak volání zdarma dali jen k balíčkům, teď je to zase jinak. Dost často to překopávají.

Každopádně pokud to bude tak, jak říkáš, tak to se asi budu mejlit.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outumaniak 25. 5. 2016 12:22

Chci se zeptat. Funguje v teto siti LTE?
outumaniak
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 5. 2016 21:05

To zatím nevíme. Nikdo asi nemá dobité, nemá zaplé data. To se teprve uvidí.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 26. 5. 2016 04:55

A kdyz zapnete Netmonster, tak to ukazuje co za sit ?
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod vicomt_cobra 26. 5. 2016 11:36

To opravdu bude možné mezinárodní volání zdarma v síti Vectone ? Nebo to bude 0,- + EU roaming ?

Pošlete naší SIM kartu zdarma svým známým a rodinným příslušníkům v kterékoli z následujících zemí v Evropě.
Až se k nám přidají, budete si moct volat mezi sebou úplně zdarma v rámci sítě Vectone Mobile. Plus budou mít také možnost využít naše levné sazby naplno.
Klikněte na zemi, kam chcete poslat SIM kartu zdarma:
http://www.vectonemobile.cz/sluzby/nabi ... anici.aspx
vicomt_cobra
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků