Vectone Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 7. 9. 2016 14:06

Mýlíš se, ten ještě ani nezačal a kdo ví jestli vůbec někdy začne normálně fungovat
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pazit 7. 9. 2016 14:21

Mangalica píše:Kdyby fungovali spolehlivě, upravili účtovánáí aspoň na 60+1 a platnost kreditu na 6 měsíců, tak by byli velkou konkurencí...

Kdyby to bylo takto, tak mají zítra jen z naší rodiny 8 čísel. Jsem zvědav, jestli mi vrátí ty minuty a nějak se to začne zlepšovat a podle toho se rozhodnu, jestli to s nimi zkusím ještě dál nebo provolám co tam je a končím.
pazit
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 7. 9. 2016 15:02

roy1 píše:Mýlíš se, ten ještě ani nezačal a kdo ví jestli vůbec někdy začne normálně fungovat


Zase mi moc nedává smysl, aby nainvestovali nemálo peněz do simek, poštovnýho, marketingu, IS a podobně a nechali to vyšumět do ztracena. Navíc to není firma, která by byla na trhu nováčkem... prostě ten jejich přístup nechápu :-/

Napadá mě spekulace, jestli si nemysleli, že s TM vyjednají lepší podmínky a teď se něco zadrhlo, resp. narazili na realitu "specifického trhu"...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod lukas1107 7. 9. 2016 16:36

Tak snad tak zbabele neutecou jako z Polska, ale zatim je prubeh velmi podobny.
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 9. 2016 17:08

Mám dvě SIMky, mrzí mi, že k ničemu.
Zkoušel jste někdo posílat SMS nebo Volání v rámci Vectone i bez kreditu?

Edit: odpovím si sám, nejde ani jedno.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nokiasman 7. 9. 2016 17:46

Kde je to číslo na pokus, co tady bylo?
Huawei P10+, Huawei P10, Nokia 8
nokiasman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 7. 9. 2016 19:58

Uz mam 5 SIM, ani si nepamatuji, ze jsem jich tolik objednal.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 9. 2016 21:06

nokiasman píše:Kde je to číslo na pokus, co tady bylo?


Daval jsem moje - 794 040 945.
Je zapnute.

-- 7. 9. 2016 22:07 --

osobne2 píše:Uz mam 5 SIM, ani si nepamatuji, ze jsem jich tolik objednal.


Stejne Ti asi budou k nicemu, jestli to bude fungovat takhle spolehlive.

-- 8. 9. 2016 23:04 --

Cituji Twitter:

@VectoneMobileCZ Dobrý den, je normální, že se nelze bez kreditu dovolat ani na bezplatná telefonní čísla začínající 800xxxxxx? Díky.

-- odpověď:
@petrmalecek Díky za upozornění, Petře. Jedná se o chybu, kterou ihned napravíme. Mějte se fajn!
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pazit 11. 9. 2016 12:18

Tak ani po 5 dnech mi minuty provolané do Vectone a stržené jako do jiné sítě nevrátili, i když původně přislíbili "zítra". 2x jsem se připomínal. SMS nedojdou příjemci, alespoň těm, které jsem zkoušel (většina T-M). Možná to někdy někam funguje, ale neměl jsem štěstí na to kdy a kam. Doporučení, samoobsluha, všechno polofunkční, prý se na tom pracuje. Byl jsem optimista, už mě to ale opouští. Jedině co jim funguje je marketing na soc. sítích.
pazit
Junior

Odeslat příspěvekod lukas1107 11. 9. 2016 13:17

to pazit: jedine reseni asi bude neustale je trollit pod tim jejich trapnym marketingem :hm
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod pazit 11. 9. 2016 15:09

lukas1107: Jo, tam je to na očích, ale stejně celkem k ničemu. Napíšeš problém odpověď je "napište mi do PM/ já se na to hned podívám". Takže to vypadá, že se starají. Že to s tím člověkem pak ale už nedořeší nikdo nevidí.

Z celého jsem nabyl dojmu (tj. netvrdím že to tak je, jen mi to tak přijde), že tam je jeden CZ člověk co se stará o marketing a předává podněty od lidí dál. Jenže dál na to kašlou a nic neřeší. On ale nemá možnost ty věci vyřešit sám, prostě to může jen zaurgovat. Takže tenhle člověk je v situaci, kdy něco v dobré víře (že se tak i stane) naslibuje a ti co to mají udělat to neudělají a týdny/měsíce plynou.
pazit
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 9. 2016 17:25

spis nez v dobre viře to je že se řidí starou poučkou podvodníků - slibem nikoho nezarmoutíš :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 12. 9. 2016 23:26

Na můj vkus mají těch bugů ve službách nějak moc.
Naposledy upravil dj.kure dne 13. 9. 2016 08:37, celkově upraveno 1
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 9. 2016 23:31

Copak, data téměř zdarma? Že bych si taky jednu SIMku objednal :-D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 12. 9. 2016 23:50

Jo, to by bylo super :D
Naposledy upravil dj.kure dne 13. 9. 2016 08:37, celkově upraveno 1
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků