Vectone Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lv44 26. 5. 2016 13:25

Něco o tomhle virtuálovi :pozor : Naše praktické zkušenosti s Vectone Mobile se tak dají shrnout do následujících bodů:
1. České stránky operátora se mísí s anglickými
2. Prezentuje se nereálná nabídka neomezeného tarifu za dobití
3. Obchodní podmínky jsou neplatné - jen anglicky - a obsahují nesmyslné údaje
4. Zakoupený kredit se načte až po několika dnech
5. Volání s Vectone Mobile nefunguje ani s nabitým kreditem
6. Na podporu Vectone se nelze dovolat - ani ze sítě Vectone
7. E-mail na podporu se vrací jako nedoručitelný
8. Registrace na stránkách operátora nefunguje
9. Do sítě Vectone Mobile nelze přenést číslo z jiné sítě
10. Mundio Distribution Czech Republic s.r.o. má za sídlo virtuální kancelář na pražské periferii
Rozpor mezi ambicemi operátora a jeho skutečným chováním je nepochopitelný. Třeba se však Vectone Mobile chytí za nos. Pokud ano, budeme vás informovat.
Aktualizace 22.5.: Provozovatel Vectone Mobile, firma Mundio, se ozval z Londýna v reakci na dopis a sdělil, že mobilní služby v Česku zatím neposkytuje, ale připravuje. Kredit údajně vrátí. Vectone Mobile podle telefonické informace hostuje v síti T-Mobile.
lv44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amexblack 26. 5. 2016 13:53

OMG, nechápu to popisování zkušeností. Ten virtuál ofiko není v provozu, takže je logické, že nefunguje to a to,že VOP jsou v Aj...Netvrdím ale, že to nejsou amatéři. Pracovat na webu a neuzamknout ho etc...Asi je moc práce hodit tam nějakou Coming soon page.
amexblack
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 26. 5. 2016 13:56

Není to tak dávno, co jsem na nějakém (blíže si teď nevybavuji) pracovním inzertním serveru viděl pozice u české pobočky Vectone Mobile v Praze. Oni to budou brát jakžtakž vážně, jinak by to provozovali z Londýna přímo, českých přistěhovalců je tam dost. Jen mám dávají možnost nahlédnout pod pokličku a pobavit se. Současné informace ze stránek bych nebral zase tak vážně.
Letadlo
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 26. 5. 2016 14:04

Podle T-Mobile se kterým mají smlouvu, tak služby mohou spustit nejdříve od 1.6. ale jaké to bude konečné datum je na nich.
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 5. 2016 18:12

djdekl píše:A kdyz zapnete Netmonster, tak to ukazuje co za sit ?

Přihlašuje se to do T-Mobile. Ukazuje to asi 3 G, ale když nikdo nemá aktivní data, tak těžko říct, jestli to bude i LTE. ;-]
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 27. 5. 2016 05:14

Hmm, 100 MB dat na měsíc za 50 Kč, to bude asi nejlevnější nabídka v ČR, až to bude fungovat. Ale zajímá mě hlavně jáká bude poFUPová rychlost.
http://www.vectonemobile.cz/sluzby/nabidka/data-mobilni-internet.aspx

No objednal jsem hned dvě SIM. :D

Co ta jejich Android aplikace, funguje s ní něco?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vectone&hl=cs
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 5. 2016 09:43

Tak vona se ta jedna stejná sim chová různě v různých telefonech jsem zjistil. Přendal jsem ji z Lumia 535 DS ( tam hlásí Vectone Mobile / dá se dovolat, přijde sms ) do čínského minitelefonu AIEK M5 Card Mobile / http://www.ebay.com/itm/121977235132?_t ... EBIDX%3AIT

a tam se na to číslo nedá dovolat ale sms přijde. Mobil hlásí T-Mobile v Roamingu. ;-]
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod djdekl 27. 5. 2016 11:14

Me jdou prichozi hovory, SMS nedorazi :-D
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Hallotadd 27. 5. 2016 18:50

Přidám taky pár postřehů pro info. O tom, že Vectone začal něco chystat jsem se dozvěděl na jednom technologickém serveru ...možná cnews ... nevím přesně. Všiml jsem si tam zmínky o odměně prvním padesáti followerům. Ze zvědavosti jsem dal sledovat. Byl jsem 49. nebo 50. a nic se nestalo ... no stress. 12. května jsem jim tam hodil tweet, když jsem si na ně po dlouhé době vzpomněl, jestli jsou jen hoax nebo se bude něco dít :-D Komentář smazali, ale neuráčili se odpovědět ani soukromě.

Zatím tedy plno keců a slibů a nic z toho. Alespoň základní informaci o tom, že to není fake a výhledově začnou něco dělat by dokázali napsat i s CZ-EN slovníkem v ruce ...

No a když tu čtu to okolo od vás ostatních, tak je to fakt zatím spíš komedie :-D Nicméně třeba se kopnou do ..... a začnou alespoň komunikovat se světem.

KAKTUS FTW ... zatím :)
Hallotadd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas1107 27. 5. 2016 19:32

to Hallotadd: komentar tam mas.

Tadeáš Zýka ‏@tadetade2 12. 5.
Bude se něco dít nebo jste jenom hoax? @VectoneMobileCZ

a odmenou byl jejich REFOLLOW a ten mas taky.
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 28. 5. 2016 07:42

Je škoda, že data jsou proti např Kaktusu (s HappyDays případně samoobnovací 500MB vyjde Kaktus nesrovnatelně lépe) dost předražená, avšak ten dvěstěpadesátkový balíček je bezkonkurenční stejně jako 4,50kč za volání na mobil do Ruska, to je opravdu pecka!

Majk píše:Nějak nechápu, proc je balíček za 500 míň výhodný než ten za 250.

Záleží na úhlu pohledu. V jednom balíčku vyjdou lépe hovory/SMS a ve druhém data

Chtělo by to, aby někdo kdo má jejich SIM (ale dle nicků to jsou samí profláklí kolenovrtači, kteří chlup nepustí...) obětoval to kilo za balíček a prubnul, zda nabízené množství mohou využít... Jinak se ani já nemohu ubránit dojmu, že se jedná alespoň prozatím o druhý Adaggio Mobile :-) Navíc stránky jsou hodně rozporuplné.... například volání do USA... na hlavní stránce je napsáno že je za 1 korunu, v sekci Mezinárodní je to za 9 a když si manuálně dám vyhledat Spojené státy tak je to za 5 kč. Dále to Rusko.. 4,50 za hovor je super cena, ale 15 za SMS?
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 6. 2016 08:52

Tak Vectone Mobile začal opět tweetovat.

"Je libo výhodné balíčky nabité minutami, daty a sms? Mrkněte na naši nabídku!" http://tinyurl.com/j8srdlf

;-]
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 6. 2016 08:57

Za jak dlouho chodi SIM? Objednal jsem 2 SIM zdarma 27.5.2016.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 2. 6. 2016 09:07

Stále nejde (například) stáhnout formulář pro přenos čísla... :(
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod vicomt_cobra 2. 6. 2016 09:36

obchodní podmínky "už" jsou česky :-)

jak dlouho trvalo, než vám přišla jejich simka ? já objednal před týdnem a stále nic...
vicomt_cobra
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka