Adagio Mobile - ukončení poskytování služeb

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 23. 4. 2015 14:29

hotovyrado: jsem na tom naprosto stejně, na infolince nějaký starší pán, něco jako "Mrázek ústředna", volal jsem před třemi dny, prý jsou sim karty v poště, bohužel do dnešního dne nic...
Objednávku potvrdili a fakturu odeslali 9.4.
Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 23. 4. 2015 14:32

Na ten můj včerejší (odesláno v sedm ráno, takže už je to dva pracovní dny) mail žádná odezva. Naštěstí to beru jen jako pokus, vždyť je to předplacenka a o nic nejde..... Jinak bych se spíše dočkal vlastní smrti.....
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod bufon 24. 4. 2015 12:58

Poznatky po necelých dvou měsících.Předevčírem dva půlhodinové výpadky,včera téměř celý den,dnes dvě hodiny.Nejdou odchozí hovory.Včera poslal operátor omluvnou SMS.Chystám výpověď.
bufon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadislavM 24. 4. 2015 14:40

A co byste ještě chtěl ?? Omluvili se Vám, tak to by mělo stačit. Je to cena za Flat za 405Kč.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 24. 4. 2015 15:06

bufon píše:Chystám výpověď.
Jak se vypovídá předplacenka? :-))))
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod sid_cz 24. 4. 2015 16:19

takže svého času jsem psal že to zkusím, i jsem se s mrázkem na ústředně domluvil, ovšem do dnešního dne nic nedošlo kromě faktury na mail a myslím že i kdyby náhodou ještě něco došlo tak to buď rovnou odmítnu převzít či to hodím do popelnice, jo a objednával jsem to před 9.4., kdy mi došla ta faktura
sid_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotovyrado 24. 4. 2015 16:47

To jsou amatéři jak cyp.... můj mail si přečetli dnes v poledne, tzn po třech pracovních dnech. Od objednávky utekly tři týdny, dva týdny od údajného odeslání SIMky.... Pokud SIM dojde, já to z hecu zkusím, ale iluze si nedělám přehnané.....
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 24. 4. 2015 16:52

:-)
Dosti předpokládaný vývoj podnikání tohoto "operátora" :-)
Data zákazníků pro úvěrovou společnost jsou nasbírána, tak teď již jen zasílat upomínky a smluvní pokuty za pozdní (nebo vůbec žádné) placení zaslaných faktur :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 24. 4. 2015 18:57

Služby ADAGIO mobile fungují v režimu post-paid (paušál), ale s rizdílem, že za služby se platí dříve proto někteří z vás vnímají poskytování služeb jako pre-paid (předplacená karta - kredit). Operátor vás však požádal o sdělení osobních údajů, včetně čísla OP a rodného čísla a projel si vás v databázi SOLUS. Pro výpověď je zapotřebí nejlépe písemně na adresu:
ADAGIO mobile, s.r.o.
Primátorská 296/38
180 00 Praha 8 - Libeň
odeslat výpověď obsahující informace o účastníkovi, telefonní číslo, číslo SIM 89420…, odeslat nejlépe také SIM a plastovou kartičku ze které byla vylomena, určitě odeslat doporučeně a nezapomenout se podepsat, určitě také nechat si vyžádat odpověď proto možná odeslat výpověď 2x.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod zajda99 24. 4. 2015 19:45

Stejné poznatky ,výpadky sítě ,odezva v hovoru ,faktury s jenodenní splatností ,v samoobsluze nesmyslné údaje .Jeden měsíci bez ceny za hovory další s cenou která jde do mínusu ..Dám květen a asi skončím,raději převedu číslo na nějakou předplacenku.
zajda99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sid_cz 24. 4. 2015 19:50

GymmiCZ: no, ale já nemám co vypovídat, smlouvu nemám, simka nedošla, jen ta blbá faktura, ale OP ani rč jsem nesděloval, jen ičo
sid_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guru jára 24. 4. 2015 21:01

Proste je velky zajem a nestihaji.
guru jára
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 24. 4. 2015 22:22

sid_cz píše:no, ale já nemám co vypovídat, smlouvu nemám, simka nedošla, jen ta blbá faktura, ale OP ani rč jsem nesděloval, jen ičo

IČO bude hochům s bejsbolkami a poté kdyžtak exekutorovi stačit :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka