Adagio Mobile - ukončení poskytování služeb

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 11. 4. 2015 23:41

O té splatnosti psal "od melo15 11. 4. 2015 11:18 ". Na něj byla má reakce/citace, tj. kliknutí na tlačítko "Citovat". Kde to vzal/odkud citoval on, jsem samozřejmě nedohledával.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod kajer 12. 4. 2015 08:59

@mipsulin > presne podepisuji (vsak jsem to psal↓↓↓)

a reakce na Tarifon ↓↓↓ taky 0 ...

kajer píše:Tarifon v zaveru pise >odzkouseno< neznamena to tedy, ze je vse ok?
http://www.tarifon.cz/aktuality/neomezeny-sen-s-adagiem-za-405-kc-mesic/
Jinak by uvedl vyhrady... Takze to vypada, ze to nechtej nijak propagovat, ale vyhrady nemaj(nenapadne to i sami nabizi...)
A tendencni meneni nazvu tematu svedci o zdejsi nezavislosti... neco se nekomu neco nekam nehodi... a my jen nevime co.
Nebo "opravneni" jen prosazuji svuj nazor a nezustavaji nestrani.
Az komenty maji vytvaret obraz o problemu jinym co si to tu ctou a ne uz nazev tema.
Co vy na to?
kajer
Junior

Odeslat příspěvekod malejjara 13. 4. 2015 14:06

Tak je to tedy virtualni operator nebo sedy operator? :hm
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod zástupce T-Mobile 13. 4. 2015 14:21

Je to dělaný za zády T-mobilu, kterému se to vůbec nelíbí a momentálně běží řízení ČTU o odebrání licence, takže zatím doporučuju zdrženlivost.

//Myšpulín: Nemáme potvrzeno zda-li se jedná opravdu o zástupce operátora!
zástupce T-Mobile
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kajer 13. 4. 2015 14:29

A co rika Tarifon? Autorita zastitujici se ctu. Nikdo se neptal?
kajer
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 13. 4. 2015 18:51

zástupce T-Mobile píše://Myšpulín: Nemáme potvrzeno zda-li se jedná opravdu o zástupce operátora!

To bude jen hloupej průhlednej troll. Dnešní registrace, T-M pro něj není MY, ale ONI, a hlavně to spisovné vyjadřování " dělaný ... doporučuju " :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod sfinqua1 20. 4. 2015 15:55

Asi před hodinou mi přestaly fungovat odchozí hovory a SMS, data jsou také nedostupná. Na jejich infolince 4488 mi to hlásí, že je volaný účastník nedostupný.Příchozí hovory jsou zatím OK
sfinqua1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotovyrado 20. 4. 2015 16:06

Zrovna jsem zde chtěl napsat své rozčarování.... po 5ti dnech od objednávky mi předminulý pátek napsali, že SIM odešla Českou poštou.... uběhl celý týden plus dnešek a nic nedošlo. Na poště taky nic nemám.... Takže jsem vzal zavděk zdejšími nabídkami, za necelé pětikilo Vodkafon flat tarif + 1,5GB, což je pěkná nabídka.... Pokud Adagio přecejen přijde, ta stovka prvotní investice za kartu mě nezabije, a dál je to předplacenka... ale jestli to týpkovi nade mnou nejede, tak i to kilo jsou tři Plzně, že ano :-)
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod sfinqua1 20. 4. 2015 16:10

Mně přišla SIM taky asi po týdnu, pak jsem zaplatil, aktivoval a všechno pěkně šlapalo. Faktura je na celou částku SIM+platba za měsíc 505,- Kč, takže když nezaplatíte stovku za SIM nic se nestane.
sfinqua1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotovyrado 20. 4. 2015 16:17

No ale nyní je vše mrtvé, jo?
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod sfinqua1 20. 4. 2015 16:36

Už to funguje, po hodině jsem se dovolal na jejich infolinku. Prý mají nějaký bezpečnostní limit a tak to zablokovali. Nechápu to, rozhodně jsem se ještě nepřiblížil k 3 tis. minut nebo sms. Trochu zklamání.
sfinqua1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka