Adagio Mobile - ukončení poskytování služeb

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kajer 11. 4. 2015 14:30

Tarifon v zaveru pise >odzkouseno< neznamena to tedy, ze je vse ok?
http://www.tarifon.cz/aktuality/neomezeny-sen-s-adagiem-za-405-kc-mesic/
Jinak by uvedl vyhrady... Takze to vypada, ze to nechtej nijak propagovat, ale vyhrady nemaj(nenapadne to i sami nabizi...)
A tendencni meneni nazvu tematu svedci o zdejsi nezavislosti... neco se nekomu neco nekam nehodi... a my jen nevime co.
Nebo "opravneni" jen prosazuji svuj nazor a nezustavaji nestrani.
Az komenty maji vytvaret obraz o problemu jinym co si to tu ctou a ne uz nazev tema.
Co vy na to?
kajer
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 11. 4. 2015 15:43

kajer > mluvíš mi z duše, tendenčnost je zde do očí bijící....
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 11. 4. 2015 17:22

na fakture jsem mel vystaveni 11.2 a splatnost 12.2 tak jsem se jich ptal jak jsem to mel dokazat kdyz mi karta prisla az 17.2 rikaly at na to neberu ohledy ze nevedely ze je posta tak pomala

LOL. Jednodenní splatnost :-) A prej nebrat ohledy... A tak na tom je třeba založený celý kšeft. Zaplatils pozdě, takže tě čeká tučná pokuta a k ní ještě denní "stachanovský" úrok (proto ta "spolupráce" s někým, koho tohle živí) :-)

Btw. pro můj názor na tuto firmu stačilo, co jsem viděl tehdy viewtopic.php?f=12&t=1225987&p=10522607#p10522607 .
A závěr? Pro mne to jsou amatéři, důvěryhodnost nulová, vím, že jejich klientem nikdy nebudu, téma dál sleduji jen pro své pobavení.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod hotovyrado 11. 4. 2015 18:18

BeznyFrantaUzivatel - Ten Tvůj lživý štěk je co za výmysl? To jsi zkopíroval odkud? V tématech k AM nikde není... Navíc Gymmi je normální uživatel tohoto fóra a Ty z něj (na základě čeho, krom své nadutosti, nevím) děláš provozovatele AM... Jsi trapný
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 4. 2015 18:27

K těmto amatérům a podvodníkům, muže jít akorát zoufalec, co se hodně nudí a rád riskuje.
Název tématu přesně sedí.
Gymmi ještě není na psychiatrii?
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hotovyrado 11. 4. 2015 18:29

Můžeš mi říct, co riskuješ, když se nikomu neupisuješ a jedná se o předplacenku?

S takovým názorem si říkám... Jé, Ty musíš mít ale kluků :-))))
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod malejjara 11. 4. 2015 18:31

Ale tak at klidne kritizuji ti, co u nich jsou a jsou nespokojeni, ostatni by meli vazit sva slova.
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 11. 4. 2015 20:08

hotovyrado píše:BeznyFrantaUzivatel - Ten Tvůj lživý štěk je co za výmysl? To jsi zkopíroval odkud? V tématech k AM nikde není... Navíc Gymmi je normální uživatel tohoto fóra a Ty z něj (na základě čeho, krom své nadutosti, nevím) děláš provozovatele AM... Jsi trapný

Mám dojem, že s tím Adagiem na MM přišel první Gymmi (známý to telekomunikační fantasmagorik) , proto to bylo tehdy u něj. Nějak dohledávat to ovšem nehodlám, na to svým časem plýtvat nehodlám, jej ještě dále věnovat nějakým Snům.
Pro mne je tato firma/projekt prostě nedůvěryhodná. Kdo chce u nich být, může, kdo nechce, nebude. Zcela dle vkusu každého soudruha :-) Já se podobných firem klientem nestávám, ať nabízí cokoliv "lákavého". Tečka. Žádné další vysvětlování již nebude.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod anonyni 11. 4. 2015 20:14

BeznyFrantaUzivatel: Máš pravdu předsedo. My, co MM sledujeme dlouhodobě, víme, známe, čteme a štěkající hafany neřeším.:D Úrovní vlákna se nedivím, že skončilo na smetišti. :-P
anonyni

Odeslat příspěvekod malejjara 11. 4. 2015 20:19

No nevim, ale prvni prispevek v tomto threadu psal nekdo jiny nez gymmi.
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 11. 4. 2015 20:47

viewtopic.php?f=12&t=1225987&p=10517702#p10517702
Samostatné téma zřejmě bylo následně založeno moderátorem přesunutím příspěvků o Adagiu od něj. O čemž by svědčily i ty postupné změny názvu téma. Které názorně uvidíš, projedeš-li si historii příspěvků od/do toho 31.1.2015 třeba u věrného fanouška search.php?author_id=136382&sr=posts&f=1794 :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod kajer 11. 4. 2015 21:38

od kajer 11. 4. 2015 15:30
kajer píše:Tarifon v zaveru pise >odzkouseno< neznamena to tedy, ze je vse ok?
http://www.tarifon.cz/aktuality/neomezeny-sen-s-adagiem-za-405-kc-mesic/
Jinak by uvedl vyhrady... Takze to vypada, ze to nechtej nijak propagovat, ale vyhrady nemaj(nenapadne to i sami nabizi...)
.............txtxtxt zadnareakcetakyreakce txtxtxt........
Co vy na to?

A reakce na Tarifon by nebyla? Proc se stale dohadujete nad blbostme a neresite "duveryhodneho" Tarifona "zastiteneho" CTU? a jeho Odzkouseno...
kajer
Junior

Odeslat příspěvekod hotovyrado 11. 4. 2015 23:03

BeznyFrantaUzivatel píše:
Mám dojem, že s tím Adagiem na MM přišel první Gymmi .
Což ale neznamená, že jej budeš jmenovat (nepodloženě) jeho vlastníkem....

-- 12. 4. 2015 00:05 --

BeznyFrantaUzivatel píše:Nějak dohledávat to ovšem nehodlám, na to svým časem plýtvat nehodlám, jej ještě dále věnovat nějakým Snům.
ale k tomu, abys na AM dštil síru a odrazoval ostatní sílu a čas máš?

A propo.... vysvětlení svého štěku o jakože citaci o jednodenní splatnosti máš nebo je to další výplod Tvé zapšklosti?
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 11. 4. 2015 23:22

LOL. Je-li něco (faktura) vystaveno 11. a splatnost to má následující den 12., i žáčci v 1.třídě ZŠ (možná je to naučí už v mateřské) dokáží spočítat, kolikadenní splatnost to tedy má. Někdo tu zřejmě ve škole často (furt) chyběl :-)

Btw. Co se týče toho Gymmiho, možná by sis mohl sám osvěžit pamět, do jak jmenujícího se tématu jsi 2.2. a poté 11.2. vlastně přispíval, aniž bys tehdy proti tomuto spojení protestoval :shock: search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&author_id=136382&fid%5B%5D=1794&start=75
Naposledy upravil BeznyFrantaUzivatel dne 11. 4. 2015 23:33, celkově upraveno 1
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod hotovyrado 11. 4. 2015 23:28

Já Tě v principu popisovaného problému chápu, pořád ale nevysvětluješ, kde se Tvůj rádoby citovaný výblitek vzal. Z vlákna o AM nikoliv, proto nemám problém říct, že sis jej vymyslel a jsi prachsprostý laciný tlučhuba a lhář. Nikdo zde totiž o faktuře s jednodenní spatností u AM nemluvil, předmětnou citaci sis vymyslel Ty sám
hotovyrado
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka