Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 8. 3. 2020 14:33

pedrysek7 píše:Také mám v Alarmu virtuála Emtéčko - mini a mám dotaz.
Nevíte, zda Vodafone ještě nabízí tzv. Nulový tarif?

Pak přemýšlím, co bych jsi dal, ale napadl mě Kaktus. kde stačí dobít 50 Kč, ale je to dobíjecí karta, ale o tom uvažuji.

Pokud bude mít něco Vodafone, tak bych určitě vzal ten, jelikož mám doma nejlepší mobilní signál.

Ještě něvím, zda něco nabízí ČEZ mobil ten nulový tarif v síti O2.

-- 8. 3. 2020 12:30 --

Co se týká dat, tak mám aktivní slovensku karto O2 Volnosť, kde 1GB , mám za 3 EUR tj. 75 Kč, což je pořád méně, než Emtéčko.

Pokud bych potřeboval dat více, tak třeba 3 GB, tak to má také O2 Volnosť za 5 EUR tj. 125 Kč.

Pořád lepší cena dat, než Emtéčko. Volání super, včera jsem mluvil s kamarádem 1.h. a 5 minut a celý hovor mě stál 0,10 EURtj. 2 ,50 Kč.

Jsem zvědavý, zda se změnami v telek. zákoně od 1.4.2020 něco cenově změní? zda zlevní data či volání?

A kdepak vidíš ty 3GB za 5 € ?? :D
https://www.o2.sk/ponuka/mobilne-sluzby/o2-volnost
redhaven
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P3p3k 8. 3. 2020 14:43

Tak me napada, ze kazdy operator ma s necim naklady a postupne se chce zbavovat tehle lidi, co vyuzivaji jejich sluzby a nepusti ani korunu. Takze pokud ted vsichni odejdou k dalsimu co to jeste nabizi za 0,-, casem i ten "zdrazi" na treba nehoraznych 15Kc/mes.
Porad mi prijde divne, ze tech 22 korun nekomu stoji za uvahu. I kdyby byl na pracaku, tak to prece nepozna :D Ale podle reakci jsem asi divnej :D
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 3. 2020 15:33

Ten Kaktus má sim se 100 kreditu a 12 měsíců platnosti kreditu za 100kč dost často se dají sehnat v akci i za pade. SMS 1,50 volání 2,50/min. A nemusíte hlídat HD.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod riki 8. 3. 2020 21:02

P3p3k píše:Tak me napada, ze kazdy operator ma s necim naklady a postupne se chce zbavovat tehle lidi, co vyuzivaji jejich sluzby a nepusti ani korunu. Takze pokud ted vsichni odejdou k dalsimu co to jeste nabizi za 0,-, casem i ten "zdrazi" na treba nehoraznych 15Kc/mes.
Porad mi prijde divne, ze tech 22 korun nekomu stoji za uvahu. I kdyby byl na pracaku, tak to prece nepozna :D Ale podle reakci jsem asi divnej :D

Ano,si divnej :D nemůžeš vědět,kolik kdo má v rodině čísel a jak to má...a kolik nakonec zaplatí navíc...tvé nebohé výlevy jsou trapné,za ty peníze,co si chtěl posílat si kup pastelky a ať se uklidníš :D
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior

Odeslat příspěvekod Derryk 9. 3. 2020 10:10

P3p3k píše:Tak me napada, ze kazdy operator ma s necim naklady a postupne se chce zbavovat tehle lidi, co vyuzivaji jejich sluzby a nepusti ani korunu. Takze pokud ted vsichni odejdou k dalsimu co to jeste nabizi za 0,-, casem i ten "zdrazi" na treba nehoraznych 15Kc/mes.

JJ jsi divnej, když si myslíš že potřeby jiných lidí jsou stejné jako ty Tvé. Například na volání používám Kaktus, na data pak Twist beroucí data z Magenty. A jelikož jsou obě výše zmiňováné služby v síti T-Mobile, držím si SIM Emtéčka jako zálohu pro případ výpadku v této síti. Za navýšení o 216Kč respektive celkem 264 ročně se mi tato služba nevyplatí a u Emtéčka končím.

P3p3k píše: Porad mi prijde divne, ze tech 22 korun nekomu stoji za uvahu. I kdyby byl na pracaku, tak to prece nepozna :D Ale podle reakci jsem asi divnej :D

Tak s tím ti mohu lehce pomoci. Posílej měsíčně částku 22Kč na můj účet 2176701002/5500 .
Je to částka, která Ti dle tvých slov nestojí za úvahu a může si ji dovolit i každý na pracáku a u mne by našla smysluplné využití.

Stále se jedná o částku, která nestojí za úvahu? ;-)
Derryk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 3. 2020 11:18

Vzhledem k tomu že T-mobile a O2 mají mimo Prahu a Brno sdílenou síť všech 3 generací tak bych doporučil jalo zálohu pro případ výpadku Vodoucha. Když vypadne Téčko tak to bude i s O2...

-- 9. 3. 2020 10:44 --

Taky souhlas (částečně). Kdo VPN provozem využije pro toho změna tarifu mini nebude takový problém. Pro ty co to mají s minimálním využitím (zaparkování čísla nebo alarmy) tak půjdou jinam. Viz můj předchozí příspěvek viewtopic.php?p=12512304#p12512304
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 9. 3. 2020 12:06

To nie je celkom pravda... zdiela to cetin a t-m, o2 to kupuje od cetinu... a záleží od charakteru výpadku...pretoze nezdielaju úplne všetko, logicky.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 3. 2020 13:02

Souhlas taky mě to napadlo až jsem to odeslal že některé druhy výpadků (chyba vnitřní sítě) může být postihnutý jen jeden a druhý nedotčený. Ale pokud něco potřebuji jako zálohu tak bych přeci jen doporučil ten Vodafone v diskuzi zpátky tu psali že mají nulový tarif (platím jak volám nebo tak nějak) tak pro případnou zálohu a sporadický provoz je asi vhodnější než Emtéčko mini (3,63->25/měs.).
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Fido 9. 3. 2020 22:07

Ono záleží na tom, v čem spočívá výpadek.
Cca před 2 roky jsem zažil výpadek Vodafonu. Nejdřív to hlásilo všelijaké chyby a nakonec telefon tvrdil, že je bez signálu. Přitom ale Sazka mobil, který jede v jeho síti, jel úplně v pohodě jak data tak hovory.
Fido
Junior

Odeslat příspěvekod jirys 10. 3. 2020 12:36

P3p3k tady nejde oto jak je divnej nebo neni ale jde o princip ... :-D
Nemám
jirys
Junior

Odeslat příspěvekod P3p3k 10. 3. 2020 20:56

Pokud jde o princip, tak ja treba nesnasim UPC za jejich salamovou metodu :D
S emteckem jsem spokojen, zlevnili mi internet.
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 10. 3. 2020 22:52

Pokud jde o princip, tak ja treba nesnasim UPC za jejich salamovou metodu

Hlavně že nesnášíš metody UPC ale sviňárny od Vodafone ti už nevadí, že? Zlaté UPC oproti zmetkům z Vodafone!!!
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod P3p3k 10. 3. 2020 23:59

Tak to mi neco uteklo. Zatim jsem si nevsiml, ze by mi VF neco udelal.
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 11. 3. 2020 09:58

alfas123 píše:Vodafone stale ma ten nulový taríf, ale ma drahe SMS a hovory

https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... Lxw4LWo_N8
Samsung Galaxy S7 8.0 ETL , A3 + A5 2017 8.0 ETL
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod intago 11. 3. 2020 11:22

Mě Emtečko vyhovuje velice a i to zdražení na 25 kaček za VPN se mi bohatě rentuje, nebot ho máme všichni a mezi sebou si voláme naplno. Totéž u Tesca, kde jsme byli dřív bylo nejdřív zadara a pak za 90.-
I to zlevnění flatu na 300.- je výhodné, i na datech ušetřím.
Chce to si chvíli sednout, spočítat a přemejšlet.
Až nyní docenuji, že Emtecko má výhodu v tom, že nemusím dobíjet ani honit Unhappy hours, čtyři simky rodiny se platí z jednoho inkasa samy... Je to solidní firma, žádný problém a žádné časté změny
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka