Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 6. 2019 20:09

Bohuzial, nepredavaju po KB. Oplati sa kupit aspon za 99. 200MB je viac nez dost, ale je to drahe. Oni to ani nechcu zlacniet. Jedna zmena mesacne je mozna, takze sa da posledny den v mesiaci kupit 10GB balik, vycerpat vsetky data, ale plati sa len za den. Prvy den v mesiaci to iste, a potom prepnut na najlacnejsi balicek. A prave preto je ich najlacnejsi balicek vlastne drahy.
Napr. medzi sviatkami sa im vobec nedalo dovolat, na email reagovali az po novom roku. Ale chybu uznali a balik s internetom vypli spatne k 31.12.

Ked sme k nim kedysi davno presli, clovek si mohol vypnut data sam... kvoli par spekulantom sa rozhodli potrestat vsetkych.

Ja som si data u nich kupovat prestal, takze sami svojou politikou prisli o prijem.

Teraz na leto kvoli TM im klesnu prijmy, aspon sa ukaze, kolko tam je spekulantov. :-)
alfas123
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 29. 6. 2019 22:13

Pro pár mega za měsíc není Emtéčko vhodná volba. Na to je vhodnější Kaktus. Pokud data používáte normálně, tak je naprosto fajn :-)
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 30. 6. 2019 14:11

Kdo má 2 simkáč tak má možnost kombinaci ročního netu u T-mobile twist + přes léto neomezená data. Karta zdarma, nabít 400 200 bonus navíc a máme na rok 500MB měsíčně v létě neomezeně a 100 kreditu k dobru. Ale na pár mega měsíčně bude fakt nejlepší Kaktus. Po započítáni nabití v HD 0,5 kč/MB účtováno po 100kB. Nebo Twist online za 39 Kč 500MB taky na rok tam se účtuje po 1MB.

-- 30. 6. 2019 14:40 --

Sexnamax máš 2 možnosti pokud nemáš 2 simkáč. Buď si pořídit druhý 4G telefon s wifi tetheringem např. Nokia 8110 4G (od 800kč) nebo si pořídit 4G přenosný wifi hotspot.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 30. 6. 2019 15:12

Díky za rady pánové, teď vím co a jak, jen to promyslet. ;)
sexmaxnamax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod unavix 30. 6. 2019 22:10

Poradí mi někdo jak zruším Internet v mobilu M? V samoobsluze mám napsáno aktivované, ale vedle není tlačítko deaktivovat.
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 6. 2019 22:26

Já jsem jim napsal o deaktivaci internetu mailem s uvedením tel. čísla na info@emtecko.cz a ještě týž den přišel od nich email s potvrzením o deaktivaci.
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod unavix 30. 6. 2019 22:27

Díky za info. Píšu mail. Sem zvědav jestli to vypnou ještě dnes.
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 6. 2019 22:49

dneska ne, jen v pracovní dny Po-Pá jsou na mailu
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomus 1. 7. 2019 01:25

unavix píše:Díky za info. Píšu mail. Sem zvědav jestli to vypnou ještě dnes.

Počítám, že to vypnou až zítra, tedy už v červenci a tedy k faktické deaktivaci dojde až na konci měsíce a Vy tím pádem zaplatíte jeste celý červenec,
ale možná se pletu, napište jak to dopadlo, docela mě to zajímá.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 7. 2019 07:40

vzhledem k tomu, že se nový balíček aktivuje automaticky první den v měsíci po půlnoci, tak ano, bude mít data ještě celý červenec, chtělo to poslat maila nejpozději v pátek dopoledne, já posílal o den dříve
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod unavix 1. 7. 2019 08:15

Dopadlo to přesně jak píšete. Na mail hodilo emtéčko bobek a tak sem tam stejně musel dnes ráno volat. Zpětně to nevypnou, i když jsem data nečerpal a musím tedy zaplatit i za červenec.
O týhle nemožnosti deaktivovat balíček v samoobsluze jsem vůbec nevěděl, ale za to jsem od operátora dostal mail o nějaký přiblblý soutěži se střelnicí v Třinci což je pro mě jako uživatele ze středních čech mnohem důležitější než polofunkční samoobsluha, to dá rozum. :roll:
Ano moje chyba že sem se o tohle nezajímal aspoň týden dopředu, na druhou stranu sem netušil, že virtuálové v dnešní době používají praktiky z přelomu milénia. To že má emtéčko nějakou polofunkční "samoobsluhu" jsem ani netušil, neb sem ji potřeboval pouze jednou před 2 roky když jsem si data aktivoval.
Člověk tak nějak prostě předpokládá, že virtuál bude víc nastaven pro lidi kteří jsou samostatní. :hm
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 1. 7. 2019 14:44

Ona ta možnost deaktivovat internetový balíček v samoobsluze původně byla, Jenže pak v Emtéčku, zasedly chytré hlavy a vymyslely, že nám to trochu stíží a ze samoobsluhy tuhle funkci odstranily, možná se operátoři na infolince moc nudily, tak teď si to vyžerou, když má T Mobile tu akci internet na léto bez limitu.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod unavix 1. 7. 2019 21:01

Tak můj příběh má ještě dohru - dopoledne mi přišel mail od emtéčka, že mi datový balíček vypnou vyjímečně ke konci minulého měsíce když jsem jim poslal mail včera.
Tohle gesto oceňuji. Tím si to u mě urovnali. ;-)
Data u TM už mám aktivovaný. Jsem zvědav, jakou budu mít skutečnou spotřebu dat při běžném provozu když se nebudu muset omezovat.
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 7. 2019 21:11

Bravo Emtéčko, abych pravdu řekl, tak jsem vůbec nečekal, že se takto zachovají :tleskani
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dj.kure 1. 7. 2019 21:40

Mě udělali v minulosti to samé. Napsal jsem jim totiž mail v pátek večer, chvíli před koncem jejich pracovní směny. Asi si mailu nevšimli a vyřídili jej až v pondělí dopoledne - zpětně :-) takže mi data deaktivovali dodatečně. Jednání Emtéčka je opravdu příjemné, když to člověk nezneužívá.
dj.kure
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka