Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod intago 19. 3. 2019 13:58

Balíček Denní internet je aktivní do uplynutí kalendářního dne, v němž byl aktivován; tato služba se s dalším kalendářním dnem automaticky neobnovuje.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 19. 3. 2019 17:12

Cože? Vážně? Tak to je trochu nepraktický, řekl bych. Čekal bych buďto povolení služby, nebo zakázání. A ne abych třeba obden někde prosil o aktivaci.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 19. 3. 2019 20:39

Hodně věcí mají specifický, ale v zásadě lepší než u Tesca, kde můžeš přijít o dost peněz, když ti dojde balíček dat a nemáš na nový a denní dávky tě vycucají...
Ovládání a informace o balíčcích je ale slabší, ale snad to opraví. Spokojenost. Co já jsem provolal v Tescu peněz na infolince... tady je okamžitě spojení a zadara...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 20. 3. 2019 01:28

Balíček denní internet si trvale zapnete zavoláním na infolinku , pak se aktivuje tím že v daný den začnete stahovat nějaká data, pochopitelně není nutné každý den vyvolávat infolinku tak to díky bohu nefunguje. Potíž je ale právě v tom, že stačí aby telefon stáhl i pár bajtů a už je balíček aktivní a máte strženo 20 Kč, ideální by bylo kdyby tam byl nějaký minimální limit, například aspoň 10 kilobajtů.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod intago 20. 3. 2019 08:21

To by byl ale rozpor s Ceníkem, odtud jsem tuhle větu dal-Balíček Denní internet je aktivní do uplynutí kalendářního dne, v němž byl aktivován; tato služba se s dalším kalendářním dnem automaticky neobnovuje.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 20. 3. 2019 09:46

Rozpor nevidim, automaticka obnova by ti to strhla, i kdyz zadna data nepreneses.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 20. 3. 2019 15:01

S tím denním internetem je potíž i u Tesco-taky síť O2. Někdo psal že u O2SK to mají ošetřené tak že se aktivuje internet na den až po přenesených 50kB. To je myslím rozumná hodnota protože evidentně si telefon který má vypnutá data náhodně umí sosnout nějaký ten bajtík. A (zl)O2 mu hned naúčtuje aktivaci denního internetu. Zvláštní že s tím mají potíže jen u virtuálů pod O2.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 21. 3. 2019 07:45

Už je Volte? A co dárky, dává Emtecko dárky jak Tesco? A jaký?
intago
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 21. 3. 2019 08:47

VoLTE uz jede, teda alespon na trech cislech ktere mam a darky? Za 3.60 mesicne opravdu zadne darky necekam.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 21. 3. 2019 09:33

VoLTE mi naběhlo dnes ráno kolem páté hodiny. Jen asi zatím ne úplně korektně, protože když volám, tak jde hovor přes VoLTE, ale když někdo volá mě, tak se telefon přepíná zpět do 3G.

Dárky žádné nedává, protože má dobré základní ceny. Je vidět, že jsi snadno pohltitelný reklamou. Ty dárky jen částečně kompenzují menší výhodnost. U Emtéčka máš přesně dané ceny, které jsou od základu dobré, nemusí je kompenzovat nějakými "dárky" :-)
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 21. 3. 2019 20:41

No, Tesco dávalo dárky k vánocům, slevy, dokonce tedka za stejnou cenu dává o 50% dat víc do konce roku.
Já neplatím 3,60, ale i internet. Žena platí za neomez.volání Emtecku 480.- to už taky jsou jinde lepší ceny...
Třeba http://o-mobil.cz/#!/tarify neomezenka za 345.-
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 3. 2019 22:27

v případě potřeby - jak nejrychleji a nejjednoduššeji deaktivovat data?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 21. 3. 2019 23:00

Intago: tak co ženu drží u Emtéčka, když to jinde stojí méně? Osobně bych do této šedivky nešel a Emtéčko má opravdu neomezenku dost drahou. Já mám možnost Vodafone neomezenku + 7GB dat za 485,- ale volám málo, tak mám korunový tarif u OneNetu (70 haléřů za SMS a minutu) a druhé číslo u Emtéčka (Mini).

Nick: mail operátorovi a na konci měsíce deaktivace.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 22. 3. 2019 07:52

Kuře-já ji tam nasměroval, protože musíme být všichni jednotní, i známí, abychom se mohli vykecávat za 3,60
A taky bych to měl složitější, protože ona se odmítá starat
intago
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 3. 2019 08:56

A opravdu provolá v reálu průměrně tolik, aby potřebovala neomezenku? Nevešla by se třeba do těch 300 minut? :-) Neomezeně pro rodinu a 300 minut pro okolí.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků