Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 6. 2019 21:58

Jj díky mám ještě od Emtéčka cosi dat, ale deaktivovat můžu hned, aniž bych o ně přišel, doufám že to není jak u Kaktusu :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 20. 6. 2019 22:05

Oni to deaktivují ke konci měsíce. Takže v klidu. Případně jim to do mailu i napsat (že chceš deaktivovat balíček internetu ke konci měsíce) :-)
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 6. 2019 22:19

OK díky :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 24. 6. 2019 09:30

Chápu správně, že pokud si neaktivuji žádný balíček internetu, tak internet vůbec nebude fungovat (nespustí se automaticky ten balíček -internet na den)? Jde mi o to, aby se nestahovali data na pozadí (aktualizace třeba) a já nemusel data platit. Pokud ho NEchci používat. A pokud bych nutně potřeboval internet , jak aktivuji ten balíček internet na den? Koukal jsem, že v samoobsluze nevidím možnost aktivace. (Mluvím o zaměst. tarifu)
Díky za rady.
sexmaxnamax
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 25. 6. 2019 01:01

Balíček -internet na den si zapnete zavolanim na infolinku, v samoobsluze zapnout/vypnout nejde.
Pokud mate tento balicek zapnuty, tak v samoobsluze by mela byt polozka APN internet – LTE - AKTIVOVANÉ,
nebo aspon ja to tak mam.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 25. 6. 2019 06:18

APN Internet - LTE by tam měl mít už každý bez závislosti na jakémkoli internetovém balíčku. Kvůli VoLTE.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 26. 6. 2019 05:47

Tak to by mě nenapadlo, že je třeba volat na Infolinku. Člověk by to čekal v samoobsluze. A ta volba APN internet tam je, ale je defaultně je vypnutá a nedá se v samoobsluze zapnout.
sexmaxnamax
Junior

Odeslat příspěvekod intago 26. 6. 2019 13:25

reklamace na info emtecko.cz

jsem z Prahy. Spousta mých známých v Emtecku mi ted píše a volá, že se mi už od včerejška nešlo dovolat a na jejich mobil také ne. Dostali zprávu, že se jedná o nějakou filtraci. Přitom jejich kolegové, kteří mají O2, problémy nemají.
Co to znamená? Měli byste to zákazníkům vysvětlit

Co vy?

--Ted mi volali a říkali že byl výpadek v O2, která se jim o sít stará, do 14 hod a prý se jim tak velký ještěnikdy nestal.
Naposledy upravil intago dne 26. 6. 2019 14:31, celkově upraveno 1
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 6. 2019 13:48

já se zase přes web nemohu dostat do samoobsluhy :-(
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 26. 6. 2019 15:22

To vies, TM a VF testuju siet na neobmedzene data a O2 zas testuje znizovanie kapacity, aby platili menej Cetinu ;-)
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomus 27. 6. 2019 00:55

sexmaxnamax píše:Tak to by mě nenapadlo, že je třeba volat na Infolinku. Člověk by to čekal v samoobsluze. A ta volba APN internet tam je, ale je defaultně je vypnutá a nedá se v samoobsluze zapnout.

V tom pripade mas balicek Internet na den neaktivni, jinak v dnesni dobe uz me to prijde docela drahe, treba T-Mobile ma u Twist karty balicek 100 MB za 10 Kč a tady mame 50 MB za dvacku. :-(
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 27. 6. 2019 04:42

Drahych je aj 99Kc za 200MB, ale oni to majú takto naschvál.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 27. 6. 2019 10:13

To je jasné, oni se snaží, aby si těch 200MB aktivovalo minimum lidí, proto je to zjevně nevýhodné... Smysl začíná mít až 1.5GB balíček.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 29. 6. 2019 18:35

Se z toho picnu. Po přechodu k emtecku nemám v mobilu internet ,ale zjistil jsem ,že by se mi pár kilo či mega hodilo do různých apek. Kdybych si ten internet na den mohl aktivovat já sám a kdykoli, tak je to v poho! Ale volat někam ,zvlášť když mají tak krátkou prac. dobu,to je na prd. 2simkac nemám,že bych tam měl něco jen na data. Tak mě nápady došli :-(
sexmaxnamax
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 6. 2019 19:09

Bohuzial, nepredavaju po KB. Oplati sa kupit aspon za 99. 200MB je viac nez dost, ale je to drahe. Oni to ani nechcu zlacniet. Jedna zmena mesacne je mozna, takze sa da posledny den v mesiaci kupit 10GB balik, vycerpat vsetky data, ale plati sa len za den. Prvy den v mesiaci to iste, a potom prepnut na najlacnejsi balicek. A prave preto je ich najlacnejsi balicek vlastne drahy.
Napr. medzi sviatkami sa im vobec nedalo dovolat, na email reagovali az po novom roku. Ale chybu uznali a balik s internetom vypli spatne k 31.12.

Ked sme k nim kedysi davno presli, clovek si mohol vypnut data sam... kvoli par spekulantom sa rozhodli potrestat vsetkych.

Ja som si data u nich kupovat prestal, takze sami svojou politikou prisli o prijem.

Teraz na leto kvoli TM im klesnu prijmy, aspon sa ukaze, kolko tam je spekulantov. :-)
alfas123
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků