Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 20. 6. 2019 21:42

Službu nechat deaktivovat mailem. Inkaso bych nechal, přece jen je tam stále ten 4 Kč poplatek :-)
dj.kure
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 6. 2019 21:58

Jj díky mám ještě od Emtéčka cosi dat, ale deaktivovat můžu hned, aniž bych o ně přišel, doufám že to není jak u Kaktusu :-)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 20. 6. 2019 22:05

Oni to deaktivují ke konci měsíce. Takže v klidu. Případně jim to do mailu i napsat (že chceš deaktivovat balíček internetu ke konci měsíce) :-)
dj.kure
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 6. 2019 22:19

OK díky :-)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 24. 6. 2019 09:30

Chápu správně, že pokud si neaktivuji žádný balíček internetu, tak internet vůbec nebude fungovat (nespustí se automaticky ten balíček -internet na den)? Jde mi o to, aby se nestahovali data na pozadí (aktualizace třeba) a já nemusel data platit. Pokud ho NEchci používat. A pokud bych nutně potřeboval internet , jak aktivuji ten balíček internet na den? Koukal jsem, že v samoobsluze nevidím možnost aktivace. (Mluvím o zaměst. tarifu)
Díky za rady.
sexmaxnamax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomus 25. 6. 2019 01:01

Balíček -internet na den si zapnete zavolanim na infolinku, v samoobsluze zapnout/vypnout nejde.
Pokud mate tento balicek zapnuty, tak v samoobsluze by mela byt polozka APN internet – LTE - AKTIVOVANÉ,
nebo aspon ja to tak mam.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 25. 6. 2019 06:18

APN Internet - LTE by tam měl mít už každý bez závislosti na jakémkoli internetovém balíčku. Kvůli VoLTE.
dj.kure
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 26. 6. 2019 05:47

Tak to by mě nenapadlo, že je třeba volat na Infolinku. Člověk by to čekal v samoobsluze. A ta volba APN internet tam je, ale je defaultně je vypnutá a nedá se v samoobsluze zapnout.
sexmaxnamax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod intago 26. 6. 2019 13:25

reklamace na info emtecko.cz

jsem z Prahy. Spousta mých známých v Emtecku mi ted píše a volá, že se mi už od včerejška nešlo dovolat a na jejich mobil také ne. Dostali zprávu, že se jedná o nějakou filtraci. Přitom jejich kolegové, kteří mají O2, problémy nemají.
Co to znamená? Měli byste to zákazníkům vysvětlit

Co vy?

--Ted mi volali a říkali že byl výpadek v O2, která se jim o sít stará, do 14 hod a prý se jim tak velký ještěnikdy nestal.
Naposledy upravil intago dne 26. 6. 2019 14:31, celkově upraveno 1
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 6. 2019 13:48

já se zase přes web nemohu dostat do samoobsluhy :-(
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 26. 6. 2019 15:22

To vies, TM a VF testuju siet na neobmedzene data a O2 zas testuje znizovanie kapacity, aby platili menej Cetinu ;-)
alfas123
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 27. 6. 2019 00:55

sexmaxnamax píše:Tak to by mě nenapadlo, že je třeba volat na Infolinku. Člověk by to čekal v samoobsluze. A ta volba APN internet tam je, ale je defaultně je vypnutá a nedá se v samoobsluze zapnout.

V tom pripade mas balicek Internet na den neaktivni, jinak v dnesni dobe uz me to prijde docela drahe, treba T-Mobile ma u Twist karty balicek 100 MB za 10 Kč a tady mame 50 MB za dvacku. :-(
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 27. 6. 2019 04:42

Drahych je aj 99Kc za 200MB, ale oni to majú takto naschvál.
alfas123
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 27. 6. 2019 10:13

To je jasné, oni se snaží, aby si těch 200MB aktivovalo minimum lidí, proto je to zjevně nevýhodné... Smysl začíná mít až 1.5GB balíček.
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green | Apple Watch 4 | Vodafone OneNet
Můj referal pro Twisto: PETRM264 (500,- pro oba)
dj.kure
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 29. 6. 2019 18:35

Se z toho picnu. Po přechodu k emtecku nemám v mobilu internet ,ale zjistil jsem ,že by se mi pár kilo či mega hodilo do různých apek. Kdybych si ten internet na den mohl aktivovat já sám a kdykoli, tak je to v poho! Ale volat někam ,zvlášť když mají tak krátkou prac. dobu,to je na prd. 2simkac nemám,že bych tam měl něco jen na data. Tak mě nápady došli :-(
sexmaxnamax
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka