Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 5. 2019 14:04

Jj už to čtu ve Všeobecných podmínkách, pošlou SMS a pak se musí do 7 dnů zaplatit
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod alfas123 13. 5. 2019 14:39

Najprv ziskaj CVOP a potom pri webovej objednavke ho tam zadas. Pride SIM do vl.ruk postou. :-)
alfas123
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 13. 5. 2019 17:10

2Persbrandt: deaktivovat službu internetu v samoobsluze nejde. Jedině po telefonu nebo mailu. Žádat o deaktivaci můžete kdykoliv, ale proběhne až na konci měsíce.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod intago 18. 5. 2019 21:22

Dost často se mi stává, že jak volám, hovor není, jen hláška o chybě v síti. Je to vina O2, mobilu nebo emtecka? Dost mě to štve, nebo mi chodí smsky, že mě někdo volal a byl jsem nedostupný.
Třeba nás o2 hází na vedlejší slepou kolej...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 18. 5. 2019 21:52

Mě osobně se tohle nestává vůbec. Buďto je chyba v zařízení nebo prostě ve špatném pokrytí oblasti ve které se pohybujete.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 18. 5. 2019 22:09

To vypadá na chybu CS Fallbacku. Telefon se nepřepne ze 4G do 3/2G a tím pádem nejste dostupný. VoLTE vám na telefonu nefunguje?
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod intago 20. 5. 2019 09:37

4G vůbec na mobilu nemám, jen 3G. Někdy se to stane i 3x za sebou, nebo mi přijde hláška, že jsem byl nedostupný. Signál mám dobrý. Někdy to blbne děsně, jindy ne... Bylo to i u Tesca ale méně
intago
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 20. 5. 2019 10:13

Tak asi vymenit telefon nebo nastavit 2G only. o2 sit je strasna.
Samsung Galaxy S7 8.0 ETL , A3 + A5 2017 8.0 ETL
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 5. 2019 11:21

to som pocul, ze o2 ma nanic siet, vraj v Prahe sa este vyrovna konkurencii, ale inak nie
alfas123
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 5. 2019 11:42

O2 sdílí síť s T-Mobile, takže pokrytí by mělo být stejné, používám Emtéčko a Kaktus a v kvalitě signálu nevidím rozdíl
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 5. 2019 13:14

Niekde som cital, ze to je cele trochu inak
alfas123
Junior

Odeslat příspěvekod intago 20. 5. 2019 20:36

tedka se to stalo i s mobilem ženy, on volat mohl ale na něj se dovolat nedalo. Ale po restartu zas dobrý.
Zas ale pokaždé je dobrodružství přijmout či odmítnout hovor, pokaždý funguje něco jinýho. Mobily stále usilujou o naše duševní zdraví... :-(
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 20. 5. 2019 21:14

T-mo s O2 sdílí pouze datovou síť nikoliv na hovory. Ale díky VoLTE v tom může být trochu hokej... Ono tu nedostupnost můžou dělat dualsimy. Když na jedné simce volám nebo datuju. Ale co se týče pokrytí 4G má T-mobile výrazně lepší signál i v Praze než O2. U O2 často přepíná z LTE do 2G. Kaktus který je v TMo síti má 4G prakticky furt i v budovách. Holt mají lépe zoptimalizovanou síť.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 20. 5. 2019 21:21

O2 a TMO sdílí sítě jen na Moravě a Slezsku. Čech se to netýká (zatím?). Jinak sdílení se týká celé BTS (2,3 i 4G) a to pro data i hlas. Jestli máte jen 3G telefon a nemáte internet, tak si nastavte vynucení 2G sítě. V opačném případě bych investoval do nového zařízení.

2hauzz: Ne, sdílí se vše, hlas i data, všechny technologie přenosu. Mimo Čechy (takže i mimo Prahu).
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 20. 5. 2019 23:25

Omlouvám se za bludy, je dobré se dovzdelávat, diky za upozornění. Našel jsem toto : Spolupráce na sdílení sítí mezi O2/CETIN a T-Mobile byla zahájena v roce 2011 a od té doby se prohlubuje. V současnosti pokrývá všechny generace mobilních technologií a celé území České republiky s výjimkou Prahy a Brna, upozorňuje EK.
hauzz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka