Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 3. 10. 2017 11:20

Teď jsem se na to ptal infolinky a odpověd:
Kód: Vybrat vše
Dobrý den, služba 1x reset zdarma v měsíci stále platí, pokud ji využijete a nemáte už data, je možnost si data dokoupit za poloviční cenu. Například mám-li balíček 1,5Gb, který stojí 139,-Kč můžu ho jednou za měsíc resetovat zdarma, podruhé již za půlku ceny 139,-Kč

Takže beru předchozí, co jsem napsal zpět a Emtéčko je stále jedničkou v datech v ČR!!!
Můj mobil: OnePlus 6T
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 3. 10. 2017 11:23

Přesně tak!
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 3. 10. 2017 11:38

Zatím to vypadá, že vše zůstane při starém a pouze přibude reset balíčku za polovinu ceny a denní internet 50MB za 20 korun.
Takže prosím, dokud někdo nebude mít jiné skutečné info - nepište zde své domněnky o zrušení něčeho "zdarma" a podobně !!!!
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 10. 2017 13:33

Pokud to zůstane stejně i po uvedení téhle novinky, tak to bude super, ale i přes dvoje potvrzení jsem stále skeptický :D
anonymni

Odeslat příspěvekod tomus 3. 10. 2017 13:36

Mě dnes přišlo na email oznámení o novém ceníku,ale nevím jestli se to týká tarifů Zame,nebo Flexitarifu,který jsem měl do konce prázdnin.

Vážený zákazníku,

přistoupili jsme ke změnám našeho ceníku.

Litujeme, ale nadále již není možné převádět data nespotřebovaná v rámci FUP reset do dalšího kalendářního měsíce. Stávající možnost navýšení dat prostřednictvím služby FUP reset pro daný kalendářní měsíc tím však není dotčena.

Ceník také měníme v jeho čl. VIII.6. tak, že informaci týkající se objemu čerpání datové služby v roamingu v EU/Zóně 1 Vám budeme prostřednictvím SMS zasílat pouze v případě vyčerpání limitu podle čl. VIII.4. ceníku, nikoliv již při dosažení 80 % tohoto limitu.

Též pro vyloučení jakýchkoliv pochybností výslovně potvrzujeme, že služba VPN je poskytována výhradně v rámci sítě Emtéčko (využívající síť O2) na území České republiky.

Upravujeme také způsob účtování ceny datových balíčků 400 MB a 1,5 GB tak, že bude účtována vždy poměrně v rozsahu odpovídajícím části kalendářního měsíce od aktivace datového balíčku do konce tohoto kalendářního měsíce nebo do jeho deaktivace.

Ceník ve znění těchto změn je účinný ode dne 4.11.2017.

// to je Flexi tarif !!!
Naposledy upravil Reku dne 3. 10. 2017 17:18, celkově upraveno 1
Důvod: doplněna info o Flexitarifu
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod khonsun 3. 10. 2017 13:43

"Zatim to vypada ...., Pokud to zustane ...". Cenik platny od 4.11.2017 existuje, tak proc takto pochybovat?
Za 27 let mi bude 100.
khonsun
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 3. 10. 2017 13:45

tomus : To se zřejmě týká Flexi tarifu.

Mě před chvílí přišlo také oznámení o změně ceníku (mám ZAME) ....

Jste-li uživatelem některého z Emtéčko tarifů, můžete si nově po vyčerpání Vašeho datového balíčku Internet v mobilu S, M, L nebo XL navýšit objem dat prostřednictvím služby FUP reset.

Toto navýšení je vždy v takovém objemu, v jakém je Váš balíček Internet v mobilu, avšak za cca polovinu jeho ceny.

Pokud si takto navýšíte data a nepodaří se Vám je vyčerpat, převedeme Vám nespotřebovaná data do dalšího měsíce tak, že se Vám o ně navýší objem dat Vašeho balíčku Internet v mobilu.

Nadto rozšiřujeme naši nabídku datových balíčků o denní balíček, který Vám za 20 Kč umožní datovat 50 MB do uplynutí dne, v němž jste si jej aktivovali.

Ceník také měníme v jeho čl. V.6. tak, že informaci týkající se objemu čerpání datové služby v roamingu v EU/Zóně 1, Vám budeme prostřednictvím SMS zasílat pouze v případě vyčerpání limitu podle čl. V.4. ceníku, nikoliv již při dosažení 80 % tohoto limitu.

Též pro vyloučení jakýchkoliv pochybností výslovně potvrzujeme, že služba VPN je poskytována výhradně v rámci sítě Emtéčko (využívající síť O2) na území České republiky.

Ceník ve znění těchto změn je účinný ode dne 4.11.2017.

Jsme přesvědčeni, že nejde o změny, které by Vás mohly vést k ukončení využívání našich služeb. Přesto budeme respektovat, pokud odstoupíte od smlouvy, nebudete-li dané změny ceníku akceptovat, a to písemným odstoupením obsahujícím uvedení tohoto důvodu a doručeným nám nejpozději 3.11.2017 na adresu Moraviatel a.s., nám. Svobody 526, Třinec, PSČ 739 61, anebo svým jednáním na našem kontaktním místě na téže adrese a v téže lhůtě. V takovém případě je smlouva ukončena uplynutím dne 3.11.2017.

Tímto oznámením plníme svou povinnost podle § 63 odst. 6 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, a podle smluv s Vámi, uveřejnit informaci o změně ceníku alespoň 1 měsíc před nabytím účinnosti takové změny.

Služby FUP reset a denní datový balíček jsou nové a rozšiřují naši nabídku. Jejich využití je jen na Vás. Proto si přejeme, abyste tuto nabídku mohli využít již nyní. Z tohoto důvodu oznamujeme, že tyto nové služby FUP reset a tento nový denní datový balíček jsou předmětem speciální akce, která platí ode dne 3.10.2017 do uplynutí dne 3.11.2017; znamená to, že tyto nové služby, dle pravidel uvedených v ceníku ve znění jeho změn, budeme ve vztazích s klienty, kteří o ně budou mít zájem, bez dalšího uplatňovat již ode dne 3.10.2017.

Vaše Emtéčko.
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 3. 10. 2017 14:37

a pokud budu poprvé v měsíci resetovat, tak to dělat jako doteď? Tedy deaktivovat balíček a potom zase aktivovat?
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 3. 10. 2017 15:14

sNOWu : Ano
..... I když v ceníku mají stále uvedeno pouze "změna" internetového balíčku. Nějak podle mě nechtějí upozornit na možnost "deaktivace a znovu aktivace" té samé velikosti!!
Naposledy upravil tttppp40 dne 3. 10. 2017 15:31, celkově upraveno 1
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod khonsun 3. 10. 2017 15:19

@sNOWu
Viz cenik III.6; netusim, proc nepisi napr. o aktivaci.
Za 27 let mi bude 100.
khonsun
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 3. 10. 2017 16:25

Akorát ještě mi vrtá hlavou tohle z toho emailu od Emtéčka :
"..... můžete si nově po vyčerpání Vašeho datového balíčku Internet v mobilu S, M, L nebo XL navýšit objem dat prostřednictvím služby FUP reset.

Toto navýšení je vždy v takovém objemu, v jakém je Váš balíček Internet v mobilu, avšak za cca polovinu jeho ceny....... "

...... Tím chtějí říct (?), že 2. FUP reset (dokup) lze pouze ve velikosti balíčku, který je ten měsíc aktivní?!?
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 3. 10. 2017 16:58

To se zjistí až 4.11. a později. Klidně je možné, že FUP Reset dovolí jen stejný balíček a nebo kterýkoliv. Ale to se zjistí až v praxi.
Můj mobil: OnePlus 6T
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod khonsun 3. 10. 2017 17:04

tttppp40:
Ja to chapu tak, ze nejen 2. FUP reset, ale i 1.,3., ... a dalsi. Viz cenik III.3.
Za 27 let mi bude 100.
khonsun
Junior

Odeslat příspěvekod tttppp40 3. 10. 2017 17:12

Khonsun : Máš pravdu. Je to tam jasně napsáno. Pouze který odpovídá velikostí aktivnímu balíčku.
...... měl bych občas číst některé věci celé.
To je trochu blbý. Že když máš aktivní 5 GB tak nemůžeš dokoupit 10GB. Ale naštěstí ten rozdíl v ceně není zas tak markantní. Ale jak říká lpanema, možná praxe bude že půjde dokoupit jakýkoliv, uvidíme.
Naposledy upravil tttppp40 dne 3. 10. 2017 17:27, celkově upraveno 1
tttppp40
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 3. 10. 2017 17:20

Už to bude fungovat od 3.10. - takže kdo chce, může zkusit.

viz....
znamená to, že tyto nové služby, dle pravidel uvedených v ceníku ve znění jeho změn, budeme ve vztazích s klienty, kteří o ně budou mít zájem, bez dalšího uplatňovat již ode dne 3.10.2017.
Vaše Emtéčko
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka