Virtuálové, kteří mají chyby ve smlouvách

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 8. 6. 2014 11:22

Když nám ČTU nemůže říct u jakých virtuálů nalezl chyby ve smlouvách.
Tak pomožme si sami. Pokud víte o virtuálovi který má smlouvní podmínky vnepořádku. Pomozte ostatním aby se další lidé nenapálili.
Děkuji
Naposledy upravil D.roak dne 8. 6. 2014 19:36, celkově upraveno 1
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 8. 6. 2014 11:50

Já bych řekl, že jich je celkem dost. V dnešní době ani nevidím důvod proč se někomu upisovat na roky.
Hodně mě s přístupem zklamal Vodafone a O2. T-Mobile je k tomu, aby zde bylo virtuálů je lépe nakloněn, přesto je to trochu divné, aby si každý mohl založit virtuála.
Já věřím v silné firmy a rozhodně s distributorem elektřiny bych neuzavřel smlouvu na telefon. Myslím si, že Tesco Mobile je ideální volba už dávno se dostal na první dva revoluční tarify 249 a 499 za ještě menší peníze více muziky, Tesco Mobile jen nemá kompletně neomezený tarif, ale myslím si, že je to jen otázka času.
Hodně mě zklamal třeba i Bleskmobil který srazil ceny. Jenže v síti Vodafone se toho oproti O2 taky moc neděje. Snad lepší OpenCall s pokrytím bych to tak černě neviděl. Rozhodně bych již nepovolil činnost Air Telecomu který si zbytečně zkazil jméno značkou U:fon. MobilKom na nás naházel největší špínu jakou mohl. Této firmě bych zakázal činnost a nekvalitní CDMA 2000 rev. A 410-430 MHz úplně zrušil. Přístup Quadruple je trochu zvláštní když neumožňuje partnerům operátorům přepis Q-CZ. Jestli zrovna nechcete neomezený tarif tak Tesco Mobile a smlouva vás až tolik zajímat nemusí. K FAYN určitě nechodťte, CityMobile zvažte růžové to u nich taky není spíše červené, ale dělají vše proto, aby u nich bylo žluto nebo fialově. Taky Relax mobil nedoporučuji. Původně jsem volil Mobil.cz, ale doopravdy jen kvůli internetu 200 MB.
Operátor snů jako je francouzský Free mobile se ještě tady neobjevil.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod D.roak 8. 6. 2014 13:05

O Fayn jsem uvažoval díky
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 28. 7. 2014 22:39

Zpátky k tématu vlákna dle nadpisu. Netýká se to přímo smlouvy, ale v tomto případě ceníku.
Např. jsem si všiml, že Eri mobile ve svém podrovbném webovém ceníku nedodržuje předepsanou tarifikaci pro odchozí a příchpzí roamingové hovory v EU stanovenou Evropskou komisí. Místo toho uvádí u některých tarifů účtování 60+30, u jiných dokonce neuvěřitelných 120+60. Otázka je , jak to ve skutečnosti účtuje, ale už tyto údaje v ceníku jsou dost velký prohřešek.
Roger73
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků