Oskarta v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 25. 7. 2018 11:31

Oskarta byla fajn, ale dost to zazdili tím, jak nic moc nevylepšují. Už jsem dávno všechny Oskarťáky v rodině převedl na svou rámcovou smlouvu a případně Kaktus. Absence LTE, celkem běžný ceny, stále nefunkční administrace, omezená platnost kreditu... žádný extra benefit, který by u nich člověka držel :(
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone OneNet (VoLTE a VoWiFi) + Apple Watch 4
Xiaomi Mi 8 6GB/128GB Black | Vodafone OneNet + Emtéčko
Pár mých referalů: [Richee - 10121757]
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 23. 4. 2019 09:50

V rodině je jedna Oskarta, rád bych se informoval těch, co aktuálně využívají Oskartu, zda jim funguje web sámoška (snažím se nastavit služby v sekci - moje služby - zvolím službu, ať svítí položka zeleně místo šedě - potvrdit změny - budete informován SMS --- zkoušel jsem to dnes, před týdnem - a nic), dále jsem se pokoušel změnit heslo - v prohlížeči Mozilla po uložení naskočí bílá stránka, v google chrome "Tato stránka nefunguje Web moje.oskarta.cz momentálně tento požadavek nemůže zpracovat.HTTP ERROR 500" a v Internet Explover "se zobrazí, že server neodpovídá/se nepřihlásím vůbec do samoobsluhy" Vše zadáváno na PC. IVM nepoužívám. Samoobsluhy jiných poskytovatelů fungují OK. Zajímalo by mě, pro jaký prohlížec je web sámoška Oskarta programována? Jinak ceny volání a SMS pro dotyčného uživatele jsou vyhovující. A ještě jedna věc, před nějakou dobou, pokud mě paměť neklame, fungovalo zobrazení ceny posledního hovoru či sms po skončení hovoru či odeslání SMS, nyní nezobrazuje, nastala nějaká změna? Díky. :-) Jejich emailová podpora tvrdí, že je vše OK, co se týká nefunkčnosti sámošky.
anonyni

Předchozí stránka