Oskarta v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nitram58 9. 9. 2015 15:35

Gosmsgo už dávno nefunguje!
nitram58
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Well-being 10. 11. 2015 19:10

"Omlouváme se, právě řešíme drobné technické problémy se zobrazováním stránky. Zkuste ji prosím za chvíli. Děkujeme!"
Toto se zobrazí v samoobsluze Oskarty, pokud si chcete na webu změnit služby. Tyto drobné problémy řeší již od minulého týdne!
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rmrf 25. 11. 2015 21:23

Drobné chyby řeší ještě teď. Už více než před týdnem jsem jim to poprvé hlásil, ale nic se neděje. Kašlou na nás. Děkujeme, odejdeme.
rmrf
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 7. 12. 2015 22:48

Tak jsem dneska aktivoval jednu Oskartu a moc úspěšně to nedopadlo. Podle instrukcí v novém balení Oskaret, co před 2-3 týdny začali distribuovat, stačí SIMku jenom strčit do telefonu a vše proběhne automaticky, o čemž mi mají poslat SMS. No, tak jsem se přihlásil se SIM do sítě a opravdu - po třiceti minutách mi přišla zpráva, že nastavení mých služeb bylo provedeno. roblém je, že mi nikdy nepřišlo heslo do samoobsluhy.

Pokud postupuji podle instrukcí z webových stránek Oskarty, tedy že zavolám na *30, tak tam také se vše tváří aktivní a nikde mi to nenabídne možnost zvolit si heslo. Dělal jsem to dneska v poledne, tak počkám alespoň 24 hodin, než to začnu nějak reklamovat. Naštěstí je to číslo aktivní, dá se na něj volat a psát a z něj se dá také komunikovat.

Měl někdo podobnou zkušenost?
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 8. 12. 2015 08:55

Dobrý den,
jestli jste neobdržel heslo v SMS, napište nám prosím na oskartatym@oskarta.cz. Do přílohy prosím vložte vyplněnou a oskenovanou či vyfocenou žádost (https://www.oskarta.cz/Oskar_Formular_zmena_hesla.pdf) spolu s kopií obalu, ve kterém jste Oskartu koupil. Na jejím základě vám heslo pošleme :-) Lenka
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 8. 12. 2015 18:43

Tohle mi připadá trochu jako škrábání se za pravým uchem levou nohou zatímco visím na laně uvázaném na pravou nohu hlavou dolů.

Zkusil jsem to, tak uvidím. Ale tyto šílenosti by měl Vodafon odstranit. Zvlášť když všichni tři síťový operátoři nabízejí jednorázové přihlášení přes SMS - a tedy to považují za dostatečně bezpečné.

Já bych tyto formáláře, fotografie balení a jiné metody ověření pochopil v případě, že by člověk chtěl zaslat heslo na jiné číslo. Nicméně pokud to chci zaslat na číslo té Oskarty, tak by snad tyto obezličky neměly být nutné.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReMusiCZ 12. 12. 2015 23:36

Dnes jsem aktivoval svou Oskartu - je na ni přímo i napsáno, že LTE podporuje. Mám mobil podporující LTE na 2100 MHz a jsem i ve městě, kde má VF pokrytí LTE na 2100 MHz frekvenci, ale celý den jsem přitom na 3G. Preferovaný 4G mi ne a ne naskočit. Netuší někdo, kde to může viset??
ReMusiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod vklatil 13. 12. 2015 00:07

To samý jsem řešil i já. Všude kde jsem byl bylo pokrytí LTE na frekvencích, které můj mobil uměl a stále mi jelo jen 3G. Byl jsem i v prodejně Vodafonu, vyměnili mi SIMku, ale stejně to nejelo. Pak jsem si půjčil jiný telefon (Samsung S5) dal do něj SIM a LTE naskočilo skoro hned. Po 5 minutách jsem SIM vrátil do svého telefonu a od té doby to jede bez problémů.
vklatil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ReMusiCZ 13. 12. 2015 00:37

Až budu mít příležitost, zkusím SIM tedy taky šoupnout do jinýho mobilu.
Jinak bych ještě dodal, že pokud dám manuální vyhledávání sítě, 4G mi to najde, když ho vyberu napíše mi to i úspěšný přihlášení, ale automaticky se to přitom přihlásí do 3G...
ReMusiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 13. 12. 2015 07:50

A nebude to tim ze to 3G tam ma silnejsi signal?
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_2 13. 12. 2015 07:56

To, že SIM karta podporuje LTE ještě neznamená, že vás operátor do něj pustí.https://www.facebook.com/mojeOskarta/posts/997796453573856
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod ReMusiCZ 13. 12. 2015 12:24

Tak to je od něj hezký... Takový mazání medu kolem huby... :-))
ReMusiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 8. 3. 2016 16:25

Příjemné vylepšení ceny internetu: 77Kč na měsíc (200MB)

https://www.oskarta.cz/cenik
Mangalica
Junior



Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků