Oskarta v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonyni 17. 12. 2014 10:02

Tak si říkám, projekt Oskarta - ceny slušné, ale zástupci Oskarty na sociálních sítích nekomunikují, na webu žádné lákání na pořízení..když vezmu např. Kaktus, MOBIL, COOP MOBIL, BLESKMOBIL - tak ti alespoň jsou více vidět. Loni aspoň měli IVM zdarma. Čekal jsem, že se s něčím vytasí, ovšem dneska cena za hovor s operátorem 39,-Kč je fakt mimo. Zvažoval jsem, že tam přesunu jedno ze svých čísel, ale nejspíš ho dám pod SazkuMobil. Leda, že volání je bráno jako v síti Vodafone - ze sítě Vodafone na Oskartu.
Naposledy upravil anonyni dne 17. 12. 2014 18:52, celkově upraveno 1
anonyni

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 12. 2014 10:23

Z VF ano.
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod amper2 17. 12. 2014 16:21

Upřesním:
Volání z VF na Oskartu je brano jako volani do vlastni sítě jen u tarifů s neomezeným voláním do VF. Pro službu Kamarádi (volání na 1-4 číslo ve VF zdarma) to NEPLATÍ !
amper.
amper2
Junior

Odeslat příspěvekod nymfa123 17. 12. 2014 17:53

Díky za upřesnění :-))
nymfa123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jenda.69 30. 12. 2014 12:28

Málem jsem se vrátil k Vodafonu, ale teď studuju ten jejich web... Ono na Oskartu nejde přenést číslo jinak než zavoláním na infolinku? Takže přenos čísla zdarma vyjde na 39 Kč? :roll:
jenda.69
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 30. 12. 2014 12:39

https://www.oskarta.cz/otazky-odpovedi# ... nest-cislo

Zavolejte zdarma OskartaTým na lince *30
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod jenda.69 30. 12. 2014 12:48

Díky. Takže je to výjimka a ani spojení s operátorem není v tomhle případě zpoplatněné? Protože podle ceníku je spojení s operátorem za 39 Kč. A nepředpokládám, že "nadiktujte" se týká toho automatu zdarma. :-)
jenda.69
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 30. 12. 2014 13:09

prenos na oskartu je zavolanim na linku, diktuje sa to cloveku, dohodne sa datum prenosu a nic samozrejme neubudne z kreditu.
kotrcka
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 30. 12. 2014 14:25

jenda.69: Proč Oskarta? Pokud je to z důvodu, že kolem Vás mají Vodafone a volání "zdarma" na Vodafone, tak ten důvod chápu. Pakliže chcete virtuála v síti Vodafone kvůli signálu, tak bych šel spíš do OpenCall. (mají různé akce, cena volání je ještě nižší, v rámci sítě zvýhodněné volání, atd.)
anonyni

Odeslat příspěvekod msimcard 31. 12. 2014 01:42

Prosím poraďte, jak se dostat do samošky s novou předplacenkou? Nechal jsem si zaslat heslo, ale zřejmě není simkarta ještě aktivována a tak se tam nedostanu. Ale jak aktivovat simku, když vytočím *30, tak mi to hlásí, že při přepojení na operátora, abych si zadal heslo je to zpoplatněno. jde to nějak bezplatně?

Děkuji za radu
Naposledy upravil myšpulín dne 31. 12. 2014 13:16, celkově upraveno 1
Důvod: přesunuto do správného tématu
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 12. 2014 08:40

A opravdu je to sim přímo Vodafone a ne třeba Oskarta? Protože do samoobsluhy Vodafone je možné přihlásit se jen se sim Vodafone, Oskarta má svoji samoobsluhu. Napadlo mě to podle toho čísla *30 a zpoplatněného hovoru na operátora.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod msimcard 31. 12. 2014 12:16

ano, je to Oskarta, ale tam by taky měla fungovat samoobsluha ne? Ale bojím se, že když volám na to *30, tak nastavit si heslo musím jen s operátorem ne? A to mi upozorňuje, že bude hovor placený.
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 31. 12. 2014 12:35

Mám pocit, že u Oskarty ta sámoška nefunguje hned a zasílají "dočasné" heslo, které se pak změní v sámošce. Ale je to bez záruky. Oskartu jsem měl naposledy na jaře v rámci netu zdarma.
https://www.oskarta.cz/otazky-odpovedi#jak-aktivovat
Mají to, ale zbytečně složité, co se týká změny admin hesla: https://www.oskarta.cz/Oskar_Formular_zmena_hesla.pdf
Naposledy upravil anonyni dne 31. 12. 2014 12:37, celkově upraveno 1
anonyni

Předchozí stránkaDalší stránka