Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zabakov 7. 2. 2014 12:10

ok, lze poznat pro jaký číslo to ČVOP je ? asi ne, že, takže zase musím volat.
zabakov
Junior

Odeslat příspěvekod JanaVol 7. 2. 2014 12:11

Tak se omlouvám, číslo ČVOP může obsahovat i více telefonních čísel...

http://new.effectiveinvention.cz/caste- ... -cvop.html
JanaVol
Junior

Odeslat příspěvekod jpacák 7. 2. 2014 12:12

Podle toho na kterou sim SMS dojde a v dopise je to myslím taky napsaný...
jpacák
Junior

Odeslat příspěvekod zabakov 7. 2. 2014 12:29

přišlo na obě čísla...takže asi platí pro obě.
zabakov
Junior

Odeslat příspěvekod tatoch 7. 2. 2014 12:52

dotaz: da se nekde na strankaxh +4U stahnout faktura nebo danovy doklad?
tatoch
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Edifa 7. 2. 2014 13:22

Ahoj lidičky . Mám na vás dotaz. Mám u TMO pod svým jménem 2 paušály s tím,že jedno číslo je mé dcery a to bych chtěla převest k Plus 4U.Ona je nezletilá tak to budu přihlašovat na sebe.Neměl by stím být asi žáden problém že? A ještě,když ta smlouva končí 28.3. mám si Plus 4U zřídit už teď a dát výpověď u TMO a říct jim ,že přecházíme jinam? Díky za opovědi a onlouvám se zda je to hloupý dotaz,ale nejsem tak zběhlá :-).
Edifa
Junior

Odeslat příspěvekod vojta66 7. 2. 2014 13:32

@tatoch: výpis hovorů slouží jako daňový doklad

-- 7. 2. 2014 13:34 --

Mám dotaz ohledně ČVOP od O2: když jsem podával výpěď u O2, tak mi bylo řečeno, že smskou ČVOP neposílají, pouze příjde poštou do 5-ti dnů. Opravdu Vám přišla sms od O2?
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kachna2 7. 2. 2014 14:22

Tak ačkoli jsem od TM odešla měsíc před koncem smlouvy, žádná pokuta se nekoná, mám tam za poměrnou část ledna zaplatit 54 Kč, což je dobrá zpráva :-)
Kachna2
Junior

Odeslat příspěvekod Dante84 7. 2. 2014 21:41

Zdravím, zajímalo by mě jak je to s platbama na Google Play. U T-mobile to od prosince 2013 bylo bez problému. Kdo mě tarif tak mohl nakupovat na Google Play a částka pak byla přičtena ve vyúčtování. Jde to takhle i tady? Má někdo vyzkoušené nebo nikdo nic?
Dante84
Junior

Odeslat příspěvekod byl jsem_s55 8. 2. 2014 00:47

Dante84 píše:Zdravím, zajímalo by mě jak je to s platbama na Google Play. U T-mobile to od prosince 2013 bylo bez problému. Kdo mě tarif tak mohl nakupovat na Google Play a částka pak byla přičtena ve vyúčtování. Jde to takhle i tady? Má někdo vyzkoušené nebo nikdo nic?

M-platby fungují, opakovaně jsem platil na obchodu WP.

-- 8. 2. 2014 00:55 --

Edifa píše:Ahoj lidičky . Mám na vás dotaz. Mám u TMO pod svým jménem 2 paušály s tím,že jedno číslo je mé dcery a to bych chtěla převest k Plus 4U.Ona je nezletilá tak to budu přihlašovat na sebe.Neměl by stím být asi žáden problém že? A ještě,když ta smlouva končí 28.3. mám si Plus 4U zřídit už teď a dát výpověď u TMO a říct jim ,že přecházíme jinam? Díky za opovědi a onlouvám se zda je to hloupý dotaz,ale nejsem tak zběhlá :-).

Končí jen dceřina smlouva, nebo obě?
Jestli vaše už skončila, tak převeďte sebe, koncem března i dceru.
Když běží obě do 28.3., mohla byste po výpovědi dostat k úhradě 1/5 zbývajících nákladů (= toho, co byste ještě do konce smluv zaplatila). ;-)

-- 8. 2. 2014 01:01 --

tatoch píše:dotaz: da se nekde na strankaxh +4U stahnout faktura nebo danovy doklad?

Jak psal Vojta 66, slouží k tomu Výpis hovorů. K tomu se dostanete přes Fair Pay (záložka Přehled transakcí) nebo Mobile, Čísla, která platím, nahoře ikona Výpisy.
byl jsem_s55
Junior

Odeslat příspěvekod Edifa 8. 2. 2014 08:29

byl jsem_s55 Asi jsem to špatně napsala,končí jenom smlouva od dcery.Já mám až do 2016.
Edifa
Junior

Odeslat příspěvekod byl jsem_s55 8. 2. 2014 20:37

Spíš jsem to já špatně přečetl.
Asi bude nejjednodušší zavolat/poslat mail na +4U a probrat to s nimi (tel.: 221 400 400, z "jejich" sítě: 4004 /pokud znáte někoho, kdo už u +4U je/, mail: helpdesk@plus4u.net).
Jinak, že číslo používá nezletilá dcera žádný problém není. Smlouva je na vás. ;-)
byl jsem_s55
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 9. 2. 2014 06:52

MatesJ píše:Já dnes konečně také dostal datum přenosu.Žádost jsem podal 10.1. a datum přenosu mám 17.2.Vyšlo mně to docela špatně,protože u Vodafonu mně začíná 16.2. nové zúčtovací období :(


Staci 15.2. telefonicky u vodnika zmenit tarif na nulovy, resp. neobnoveni balicku sluzeb na konci zuctovaciho obdobi 15.2. :-)
16.2. Budes mit minutu u vodnika za 6,- a nulovy pausal a 17. jsi pryc.

-- 9. 2. 2014 06:54 --

petyo píše:Podle mě se to podle předčíslí rozhodně brát nedá. Pokud je číslo převedeno z TM někam jinam tak si aplikace podle předčíslí bude myslet, že voláš do TM a ty můžeš klidně volat do cizí sítě.


A co hlaska o volani do jine site? To nejde ta aplikace kliknout jako "volam do jine site" a tento hovor na predcisli TM zapocita jako volani jinam? Stejne tak hlaska pri volani do vlastni site TM na prenesenem cisle, hovor zapocte do "vlastni" - to nejde naprogramovat ?:-)

-- 9. 2. 2014 07:10 --

peters56 píše:
dede píše:Hlavně jsou už moc velký zákazník. Tam může TM dělat bubu jak chce, ale jak dojde na lámání chleba, tak stáhnou ocas a budou dělat, že jim ta "neveřejná" nabídka nevadí.

Přesně tak, TM nemůže dělat moc velký bububu, protože s tím potenciálem co teď má Unicorn, by pro něj v případě nějakých potíží ze strany TM mohli začít vyjednávat s konkurencí o stejných ne-li lepších podmínkách. A rozhodně je lepší držet si v síti přes 50tis zákazníků přes tuto společnost a aspoň něco z toho mít než o všechny přijít a nemít z toho nic. Ještě to chvilku bude takto pokračovat a TM a nejen on bude jen držitelem licence na provozování mobilních služeb a všichni zákazníci budou u virtuálů a šedivek kteří budou mít pronajatu jejich sít. :D


Jasně, "všichni", člověče a co je toto množství v celkovém počtu zákazníků a druhá věc, kolik promile lidí se má šanci o nějaké šedivce dovědět :-) Úplné téměř nic. V obou případech.

Ostatně podobné firmy byly myslím dříve výplodem managerů opů, kteří brali odměny za objem simek, tak to podporovali, než se to někdo z vyšších managerů domák (ty jsou interesováni zase jinak) a pak šlus (žádné nové aktivace atp. Viz třeba ale nejen viavox.) Jak to funguje dnes, nevím... Ale hádám podobně... Dokud je to neveřejné, kdykoliv to může op zaříznout a kdykoliv se může trojka dohodnout (kartel). Kdo jim to prokáže, že se tři lidi sešli v hospodě...
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 9. 2. 2014 15:26

a kde berete ten mega flame ze to konci ? omg
www.the-s.i.d.y
Junior

Odeslat příspěvekod Edifa 9. 2. 2014 18:37

Kachna2 píše:Tak ačkoli jsem od TM odešla měsíc před koncem smlouvy, žádná pokuta se nekoná, mám tam za poměrnou část ledna zaplatit 54 Kč, což je dobrá zpráva :-)

Ještě jsem se chtěla zeptat,jestli jste byla smlouvu osobně u TMO rušit osobně,nebo stačilo u +4U požádat o přenos čísla a tím tu smlouvu ukončili sami ? Díky
Edifa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků