Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ze.us 20. 10. 2015 22:35

K nim jsem neplatil, odchazet se nechystam, tak nevim ;)
A jestli tech 150/3m budou hlidat, jako predtim 121/3m, tak jsem v klidu...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Houmí 29. 10. 2015 16:56

V ceníku, který je platný od 1.10.2015 jsem našel: Poplatek za přenos čísla (jednorázový poplatek) 249 Kč

Jelikož jsem k nim chtěl přejít, tak to musím znovu zvážit.
Houmí
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonyni 6. 11. 2015 23:22

anonyni

Odeslat příspěvekod JoseN 8. 11. 2015 20:27

Zdravím. Mám "starý" tarif 1, se kterým jsem plně spokojen. Marně jsem v ceníku hledal ceny volání do ciziny. Konkrétně by mne zajímalo Slovensko. Nejedná se mi o roaming, ale o volání z ČR na Slovensko. Díky za odpověď.
JoseN
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 9. 11. 2015 00:41

https://www.plus4u.net/produkty-a-sluzb ... zahranici/
Snad se to vztahuje i na staré tarify.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Letadlo 9. 11. 2015 01:18

Když se podíváš do My 4U+ Mobile, v kolonce Čísla, která platím klikneš na své číslo, pak v kolonce Tarif klikneš na Tarif jedna, tak nahoře uvidíš +4U Mobile Ceník, kdy po rozklidnutí áš ceník, který je nadepsán:

Ceník je určený pro oprávněné osoby, které mají nárok využívat korporátních tarifů +4U Mobile.
Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Ceny, které nejsou uvedeny v ceníku, jsou účtovány podle standardních cen T-Mobile.

Tento ceník je platný od 1. 7. 2015. Ceník platný do 30. 6. 2015 naleznete zde.

Tak zjistíš, že to stojí 1,82 korun za minutu s DPH.
Letadlo
Junior

Odeslat příspěvekod JoseN 9. 11. 2015 12:36

Letadlo: Díky za nakopnutí. Ze začátku jsem postupoval stejně, tj. klepnul jsem na tarif 1, ale už jsem nerozkliknul Ceník. Tak ještě jednou díky.
JoseN
Junior

Odeslat příspěvekod Mikyner 27. 11. 2015 23:30

zdravím, nemáte taky problém s internetem u plus4u? nejde mi synchronizace gmailu, hangout, google+, obchod play ale internet přes operu mini normálně jede, přes Chrome mi to píše connection time out
Mikyner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snowjack 22. 2. 2016 13:11

Kdo má staré "firemní" tarify, tak se mu může stát, že po vyčerpání FUP dojde k vypnutí internetu jako u nových tarifů. Problém tkví u provozovatele sítě +4U, tedy TM, který má údajně problém odlišit staré a nové tarify po dosažení FUP a tak může u některých starých tarifů dojít k vypnutí dat na straně operátora po vyčerpání FUP. Problém by snad měli v budoucnu vyřešit, ale pokud se vám to stane, stačí zavolat na jejich linku a oni vše do 10 minut zařídí.
Honor 8 32GB & ROM B394
Snowjack
Junior

Odeslat příspěvekod william_cz 17. 3. 2016 18:52

Po hovoru s +4U je potvrzeno, že ani u straých či nových tarifů nedojde k zastavení dat po vyčerpání FUP - pouze zpomalí rychlost.
william_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Alesh11 4. 4. 2016 00:49

Klikni na odkaz ceník v obchodních podmínkách. Nový ceník je od 15.3.2016 a kromě zvýšení ceny zasílání SIM mimo výdejní místa žádnou změnu nepozoruju.
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod Alesh11 10. 4. 2016 13:04

Tak už nový ceník visí na webu. Ale podle mne je jen pro virtuála a ne pro korporátní (starý) tarify. Což je lepší, aspoň pro mne, protože furt lepší platit za odchozí minutu 2,42 Kč podle stávajícího ceníku než 3,47 (1,82 + 1,65), jak by mi to vyšlo, kdyby nastavili tvorbu cenu tak jako u ostatních T-M zákazníků. Takže za mě ať nic nemění 8-) 8-D
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod Pinky.23 14. 9. 2016 20:05

Ahoj chtěla bych se zeptat, zda tu není někdo, kdo by chtěl přenechat nebo odprodat ( po domluvě) starý tarif ( myslím ještě šedivého operátora). Bohužel pokud to někdo přenechá nebo prodá tak i s jeho číslem. Jinak to nejde. Pište mi do SZ děkuji ;-)
Pinky.23
Junior

Odeslat příspěvekod Zeletice 10. 10. 2016 12:27

Od včerejška se mně SIM nechce přihlásit do sítě, začalo to tak, že jsem nemohl volat, tak jsem vypl a zapl telefon. SIM je stará víc jak 15 let. Na Plus4u mně řekli, že chyba není na jejich straně. Přitom kontakty ze SIM se načtou, při ručním vyhledání je T-Mobile CZ viditelný. SIM jsem zkoušel i v jiném telefonu, ale to stejné. Je možné, že je vadná SIM (o vadné SIM jsem v životě neslyšel)?
Zeletice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 10. 10. 2016 18:38

Tak 15 let je dost, to uz by chtelo vymenu.
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka