Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Roger73 12. 8. 2014 18:38

hansoloM píše:Musis mit povolene inkaso na svem uctu. Osobne tam mam povoleno maximalne 300,- kc. Vic si tedy oni nestahnou. Poprve si jejich system "sahne" do tveho uctu pro 100,-, ale neprevede ji. Jen zkusi, zda je inkaso mozne.
Pro podobna "nejista" inkasa a platbu na paypal ucet pouzivam separatni ucet zuno, kam posilam jen potrebnou castku a vic mi proste neukradnou ;-)

A nevíte náhodou, jestli je z jejich strany stanoven nějaký minimální inkasní limit, který si musím na svém běžném účtu nastavit? Možná je to teda těch zmiňovaných 100 kč, že jo? A co by se stalo, kdyby ten jejich test se stažením 100 Kč pro nízký limit nevyšel? To by mi vůbec nedodali simku nebo neumožnili začít volat nebo by se to projevilo až později? (v jaké fázi to testují?)

Pak bych se chtěl zeptat, kde se to píše, že každá 4. objednávka vyhrává mobil a že to je Samsung Galaxy Young? Můžete prosím někdo dát odkaz? Na jejich stránkách jsem to neviděl, ale neabsolvoval jsem registraci v jejich systému.

Má někdo zkušenost, jaké jsou vstupní náklady u tarifu +4U Bone, tedy poplatek za aktivaci simky apod. , popř. za přenos čísla?
Už si někdo vyzvedával osobně jejich simku (místo zaslání poštou)? Nevíte, zda je to možné někde v PRaze a kdyžtak zhruba kde? V případě toho osobního vyzvednutí tedy s tou simkou či simkami už nejsou žádné další náklady? Díky moc za rady
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod paolous 12. 8. 2014 19:03

Osobne +4u dlouho uzivam, nemejte z nich strach, ze by vas odrbali na inkasu atp... az na jejich web naprosta spokojenost, stare tarify jsou paradni.
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 12. 8. 2014 19:44

a někdo další nemáte náhodou konkrétní zkušenosti s těmi inkasními limity u tarifů virtuála +4U? Díky
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 12. 8. 2014 21:31

Roger73 poplatky žádný, když si to vyzvedneš osobně, pobočky najdeš na webu, ale myslim že v Praze sou 3.Taky se tam chystám. Bone je v pohodě, žádný poplatky tam nejsou a do konce září bez paušálu.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod napalmm 12. 8. 2014 23:14

Jsem u nich vic jak půl roku. Když mně neoprávněně naúčtovali 149 Kč za doručení simky, tak jsem
pomocí jejich portálu odeslal reklamaci a v následujícím vyúčtování částku vrátili.
Simku jsem si totiž vyzvedl osobně.
Jinak za celou dobu s inkasem žádné problémy.
napalmm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roger73 13. 8. 2014 00:40

marvy píše:Roger73 poplatky žádný, když si to vyzvedneš osobně, pobočky najdeš na webu, ale myslim že v Praze sou 3.Taky se tam chystám. Bone je v pohodě, žádný poplatky tam nejsou a do konce září bez paušálu.

marvy: Tím chcete říct, že do konce září je Bone bez paušálu a pak se změní režim a začnou účtovat nějaký paušál? To by tedy věru nebylo dlouhé bezpaušálové období. Vy o tom máte nějaké informace? Díky

A kde se uvádí, že některé objednávky vyhrávají mobil?

-- 12. 8. 2014 23:57 --

Taky se vám stránky na jejich webu obvykle tak pomalu načítají nebo je to jenom u mne v baráku? :-)

Jinak já teda nevím, jestli neumím hledat, ale někdo tady psal, že mají v Praze 3 pobočky, já jsem nic takového na jejich webu nenašel, jenom nějakou adresu zřejmě centrály na Praze 7, bůhví jestli jsou tam zařízení na přijímání veřejnosti. Abych si kvůli ppříp. převzetí simky nemusel dohadovat schůzku s generálním ředitelem :-)
Nebo to musím volat na jejich helpdesk nebo se zaregistrovat do systému, jenom abych zjistil, kde mají v Praze pobočky?
Můžete mi prosím někdo poradit, kde najdu to info o pobočkách? díky za rady

-- 13. 8. 2014 00:27 --

Ještě bych se chtěl zeptat na toto. Pokud platí u toho tarifu Bone, že minimální spotřeba za 3 měsíce by měla být aleespoň tuším 120 Kč, tak k čemu dojde, pokud bych tuto částku neprovolal? To mi naúčtují nějakou pokutu, nebo budou chtít ode mne dorovnat to minimální plnění nebo mi prostě jenom po nějaké době vypoví smlouvu a ukončí služby?
Já bych možná ještě snesl, kdyby mi v nejzažším případě (třeba po varování) vypověděli smlouvu a zrušili číslo, ale co by mi opravdu hodně vadilo, kdyby mi naúčtovali nějaké sankce, poplatky nebo min. plnění za to, že jsem provolal málo na tarifu s nulovým paušálem. Dá se nějak odhadnout, jak by se v takovém případě zachovali. díky za rady
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod Alesh11 13. 8. 2014 07:01

Jak píšou na svých stránkách: CHCETE VĚDĚT VÍC? ZAREGISTRUJTE SE! Výdejní místo mají třeba zde: https://plus4u.net/cz/kontakty.html

Tarif BONE je akce do konce září. Pak už ho nebudou mít v nabídce. Pokud akci neprodlouží. Takže když si ho objednáš teď, budeš mít stejný podmínky, dokud ho nezruší nebo nezměníš ty.

Ne, o žádných výhrách za každou čtvrtou objednávku nikde není ani zmínka.

A k té minimální útratě je v obchodních podmínkách napsáno: Čerpat telekomunikační služby od Plus4U Mobile v minimálním rozsahu 100,- Kč bez DPH, tedy 121,- Kč včetně DPH, a to za jedno telefonní číslo v součtu za období libovolných 3 po sobě jdoucích kalendářních měsíců, jinak je Plus4U Mobile oprávněn přerušit nebo ukončit poskytování služeb. Do minimálního rozsahu nebudou započteny služby třetích stran, které jsou uživateli pouze přeúčtovány.

Takže co je nejasnýho? Proč nějaký spekulace o pokutách a sankcích?

Ono po registraci, která je jednoduchá a nic nestojí se člověk s trochou trpělivosti s jejich portálem dozví spoustu užitečných věcí :shock: 8-P
Alesh11
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 13. 8. 2014 10:12

Roger73 píše:marvy: Tím chcete říct, že do konce září je Bone bez paušálu a pak se změní režim a začnou účtovat nějaký paušál? To by tedy věru nebylo dlouhé bezpaušálové období. Vy o tom máte nějaké informace? Díky

A kde se uvádí, že některé objednávky vyhrávají mobil?

Rogere tarif bude v nabídce do konce září a pak ho možná zruší :-D
Potvrdili to zákazníci, že každá čtvrtá objednávka vyhrává mobil, tak to beru jako fakt. :tleskani
Naposledy upravil Fíla dne 13. 8. 2014 20:14, celkově upraveno 1
Důvod: necituj vlastní příspěvky
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod migilko 13. 8. 2014 10:54

Alesh11 píše:
Ne, o žádných výhrách za každou čtvrtou objednávku nikde není ani zmínka.

Kromě toho banneru přes celou stránku na úvodní stránce s odkazem sem.

Výdejní místa jsou:
Praha 7 - Executive Briefing Centre - Classic 7
Praha 3 - Executive Briefing Centre - Parukářka
Brno - Executive Briefing Centre
Hradec Králové - Executive Briefing Centre
Plzeň - Executive Briefing Centre

Nevím co si pod těmi pojmy (Praha, Brno) představit , ale snad to někomu pomůže. :D
Naposledy upravil Fíla dne 13. 8. 2014 20:15, celkově upraveno 1
Důvod: odkazy nepatří do CODE
migilko
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 13. 8. 2014 16:56

Takže pokud chápu správně podmínky té soutěže, v níž každý čtvrtý objednaný tarif vyhrává mobil, tak si stačí u nich objednat 4 bezpaušálové tarify +4U Bone a výhru mobilu mám v kapse, tedy pokud lze tolik SIM karet na jedno jméno objednat. Nebo se pletu?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod migilko 13. 8. 2014 18:27

Pokud Vám je tolik o ten vyhraný mobil tak napište PM a nějak se třeba domluvíme ;)
migilko
Junior

Odeslat příspěvekod silmi 14. 8. 2014 11:00

Roger73 píše:A nevíte náhodou, jestli je z jejich strany stanoven nějaký minimální inkasní limit, který si musím na svém běžném účtu nastavit? Možná je to teda těch zmiňovaných 100 kč, že jo? A co by se stalo, kdyby ten jejich test se stažením 100 Kč pro nízký limit nevyšel? To by mi vůbec nedodali simku nebo neumožnili začít volat nebo by se to projevilo až později? (v jaké fázi to testují?)

Pokud vím, tak doporučený inkasní limit je 500 kč. Akci na mobil najdete zde: https://plus4u.net/mobile/soutez-100-mobilu.html dá se tam prokliknout z té jejich hlavní stránky. Já jsem si simkartu vyzvedávala na recepci jejich firmy v Holešovicích. Za vyzvednutí osobně nic platit nebudete. Je to kousek od Orteňáku. Pokud jste z Prahy, mají snad i více poboček. Našla jsem odkaz: https://plus4u.net/ues/sesm;jsessionid= ... 9005969510 - proklikáte se tam z obchodních podmínek :-)
Naposledy upravil Fíla dne 14. 8. 2014 20:51, celkově upraveno 1
Důvod: cituj jen to, na co reaguješ
silmi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Persbrandt 14. 8. 2014 18:23

Rád bych se zeptal těch, kteří zde psali, že vyhráli mobil při objednávce tarifu Bone, jestli Plus4U výhru u vás nepodmiňovalo tím, že nějakou dobu nevypovíte smlouvu a budete po tu dobu používat jejich mobilní služby nebo že utratíte za jejich služby nějakou minimální částku.Díky
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 14. 8. 2014 18:48

Ta minimální částka je 121Kč s DPH bez ohledu na to, jestli u nich mobil vyhraješ nebo ne. :-) :-]
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod happyBOY78 18. 8. 2014 14:27

Nezjišťoval už někdo, zda je volání z virtuála plus4u na číslo "starého" tarifu plus4u bráno jako volání do stejné sítě, nebo jsou staré tarify brány jako síť cizí?
happyBOY78
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka