One Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz




Odeslat příspěvekod joudazbrd 13. 3. 2014 04:55

Je to těžká věc. Ještě v průběhu ledna byla s touto firmou komunikace nulová. Na maily neodpovídali, telefon nikdo nebral. Nyní vidím zlepšení alespoň v telefonické komunikaci, ta funguje a vyřizování žádostí snad také.
Já zažádal po tragických zkušenostech s plus4U před 14 dny o přenos a postupně se propracoval do situace že v pondělí příští týden se přenos uskuteční. Takže celý proces trval cca 3 týdny.
Je pravda že nějakými telefonáty jsem se snažil řešení urychlovat, ale holt se zdá že na virtuálním trhu je to běžné.
Když si vezmu ohlupování od 4plusU, tak zde je to mnohem lepší.
Alespoň moje zkušenost.
joudazbrd
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 13. 3. 2014 07:45

hongmi: kecy,kecy a ještě jednou kecy.Já jsem nikomu nikdy nedlužil ani korunu,a to jsem měl auto na leasing,hypotéku.Takže nevidím důvod,proč by mě měli prověřovat 2 měsíce?Ale říká se,že trpělivost růže přináší.Blbé ale je,že nevíš kdy.Já už čekám 30 let na výhru ve sportce,ale zatím nic...Každopádně,ty tvoje bláboly zde jsou trapné.Asi nemáš co na práci,nebo naopak,máš tu práci od té slibotechny One MOBILE.
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 13. 3. 2014 07:58

Ja vim, ze vas to stve, ale ja narozdil od vas nezaspal, zazadal jsem narozdil od vas vcas, kdyz jeste nebyl naval, SIMkartu One Mobile narozdil od vas mam a jsem narozdil od vas spokojen. Proto prispivam, tak jak prispivam a me prispevky jsou rozdilne od vasich. Ted uz treba nejvetsi naval polevil, tak to zkuste znova.
hongmi
Junior


Odeslat příspěvekod Pajdaaax 13. 3. 2014 10:19

Mimochodem netušíte někdo kolik mají teď zákazníků? Myslím že první aktivace měli od konce října. To by mohlo asi nejlépe vypovědět o tom jak se jim právě daří "odrazovat" zákazníky
Pajdaaax
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 13. 3. 2014 17:43

Leda ze by nekdo z poslednich uspesnych zakazniku rekl cislo sve smlouvy.
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod 1Lexinka 13. 3. 2014 21:08

Já mám cislo neco pres 900 a na zacatku je 14. Takze to vypada na necelych 1000 zakazniku v roce 2014, pokud teda to cislo "ctu" spravne.
1Lexinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajdaaax 13. 3. 2014 21:31

Takže cca 1000 klientů za cca 4měsíce, já mám třeba smlouvu z listopadu a číslo kolem 200. Teď je otázka jestli ještě počítají každý rok od 0, nebo se jen změní první dvojčíslí.
Pajdaaax
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 14. 3. 2014 08:54

Tak to fakt nemůžou stíhat při takovém obrovském počtu zákazníků :-D
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 15. 3. 2014 05:37

1Lexinka píše:Já mám cislo neco pres 900 a na zacatku je 14. Takze to vypada na necelych 1000 zakazniku v roce 2014, pokud teda to cislo "ctu" spravne.

To ctes asi spatne, ja mam cislo smlouvy OM0000XX.
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod joudazbrd 15. 3. 2014 08:58

Musím souhlasit s Lexinkou.
I mě začíná číslo smlouvy číslem 14 (pominu-li na začátku písmena T atd) a končí necelou 1100.
Smlouva je stará cca 14 dnů.
Takže asi tak.
PS: možná se liší tvar čísla smlouvy dle zvoleného tarifu?
joudazbrd
Junior

Odeslat příspěvekod careleo 15. 3. 2014 12:47

Moje zkušenost:
převod čísla otcovi předplacenky t-mobile - cca 14 dní smlouva a simka (posíláno poštou) + 4 dny aktivace t-mobile. Takže OK, žádná senzace se nekonala. Počet zákazníků ONE je mě naprosto volnej :-)
careleo
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků