One Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LadislavM 7. 11. 2014 12:05

Pokud se to dalo považovat za výhodu, musel by operátor Flat i s daty nabídnout pod 500Kč.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod z.pepa 2. 4. 2015 14:48

Nevím, jestli to patří sem, ale jen chci informovat o tom, že OneMobile ruší svůj neomezený tarif. Přišel mi dopis, že do konce června se musím rozmyslet jak s číslem naložím, jinak bude zrušeno.
Naposledy upravil Fíla dne 2. 4. 2015 17:39, celkově upraveno 1
Důvod: přesunuto do správného tématu
z.pepa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejjara 2. 4. 2015 15:14

Pravda, flat už ani nenabízejí. :hm
http://www.onemobile.cz/tarify-bez-zavazku/
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 4. 4. 2015 14:12

Cituji aktuálně z jejich stránek:

"Tarif Dohoda na Jedničku má nastaven FUP na 500 MB. Po vyčerpání dojde ke snížení rychlosti internetu na 64/32 kb/s a data se budou účtovat 0,50 Kč za 1 MB."

Přijde mi nehorázné, aby uplatňovali nějaký FUP, když člověk platí internet po jednotlivých MB. Navíc, když překročíte FUp, tak vám net zpomalí na minimum, ale stejně vám budou účtovat původní sazbu za jednotlivé MB i za ten šnečí intenet. Myslím, že toto z citátu přímo vyplývá.
Kde to jsme? Dřív jsem o nich uvažoval kvůli volání, ale teď nabádám všechny takovýmto darebáckým podmínkám se obloukem vyhnout.
Pokud se ve výkladu mýlím, rád se nechám opravit.
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod malejjara 4. 4. 2015 18:33

Data maji drahe, ale v dobe DualSIM telefonu to neni zadna prekazka, take pouzivam One Mobile jen na volani a SMS, na data pouzivam SIM Vodafone.
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 4. 4. 2015 18:46

Roger73 a proč uvažuješ o Onemobil, když Plus4u vychází líp a data mají fér.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 4. 2015 20:13

Roger73: vse presne jak rikas
anonymni

Odeslat příspěvekod 6162 14. 4. 2015 19:40

jsem zákazník onemobile,dnes jsem otevřel fakturu a koukal jako tele,že upozorňovací sms o neuhrazení včas stojí 30,-....no budiž,moje chyba....ALE!!! nedalo mi to a sjel jsem celý ceník těchto odměn a nestačil jsem se divit!!!!!! poplatky,poplatky,poplatky.. a nemalý,např:odpojení - připojení á 1210,- nebo poplatek za změnu tarifu á 650,- duplikát sim při ztrátě cca 500,- a co mně dostalo tak "Zobrazení Výpisu odchozích služeb v zákaznickém portálu á 20,-
Mám ještě starou dohodu bez toho minimálního plnění ale do konce týdne sesmolím výpověd´ a budu mít 3 měsíce na přemýšlení kam odejít....v době kdy jsem tam přešel tak to takovýhle pálky nebyly :pozor
6162
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod guru jára 15. 4. 2015 06:53

6162 píše:jsem zákazník onemobile,dnes jsem otevřel fakturu a koukal jako tele,že upozorňovací sms o neuhrazení včas stojí 30,-....no budiž,moje chyba....ALE!!! nedalo mi to a sjel jsem celý ceník těchto odměn a nestačil jsem se divit!!!!!! poplatky,poplatky,poplatky.. a nemalý,např:odpojení - připojení á 1210,- nebo poplatek za změnu tarifu á 650,- duplikát sim při ztrátě cca 500,- a co mně dostalo tak "Zobrazení Výpisu odchozích služeb v zákaznickém portálu á 20,-
Mám ještě starou dohodu bez toho minimálního plnění ale do konce týdne sesmolím výpověd´ a budu mít 3 měsíce na přemýšlení kam odejít....v době kdy jsem tam přešel tak to takovýhle pálky nebyly :pozor

Poplatek za znovupripojeni, za zmenu tarifu dolu, atd. tak ty tam byly od zacatku. Poplatek za vypis odchozich sluzeb v zakaznickem portalu byl hned od spusteni zakaznickeho portalu. Ale to jsou vsechno poplatky za sluzby, ktere nepotrebuji, ktere ja neplatim.
guru jára
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 29. 4. 2015 18:21

Operátor One Mobile skončí! Zprávu přinesl Tarifon.cz
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod guru jára 29. 4. 2015 18:45

To je kachna ne? Zadnou takovou aktualitu tam nevidim.
http://www.tarifon.cz/aktuality/
guru jára
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 29. 4. 2015 18:52

guru jára:
Asi ano. Nic takového tam také nevidím a ani Google mi nic o tom nenašel. Kdyby to ale byla pravda tak bych se tomu vůbec nedivil.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 29. 4. 2015 19:08

Čtěte pozorně u posledního příspěvku to je :).
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 29. 4. 2015 19:17

Nově zákazníkům oznámil blížící se konec také One Mobile... Jednou z příčin je právě nedostupnost mobilních dat pro virtuální operátory za rozumnou cenu a zdržovací taktika síťových operátorů.
Zdroj: http://www.tarifon.cz/aktuality/lte-ctu/

Vyjímečně GymmiCZ nehulil. :tleskani
anonyni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků