One Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 26. 3. 2014 09:49

Pajdaaax:
Pokud to doposud nespustili tak si myslím, že do konce března možná ano, ale asi ne do konce toho letošního března. Na to jim už mnoho času nezbývá.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 26. 3. 2014 10:09

Minimálně firma začíná nabírat lidi do svých řad.
Naposledy upravil anonyni dne 26. 3. 2014 18:51, celkově upraveno 1
anonyni

Odeslat příspěvekod vlazy 26. 3. 2014 11:51

pm81 píše:Minimálně firma začíná nabírat lidi do svých řad.
Tuto informaci máš odkud? Pokud se podívám na http://www.onemobile.cz/o-nas/volna-mista tak tam vidím omluvu, že
Omlouváme se, ale v současné době nejsou vypsaná výběrová řízení na žádná volná místa.
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 26. 3. 2014 12:15

Vlazy: Je běžnou záležitostí, že dneska firmy na svém webu místa nenabízí, ale nabízí je prostřednictvím personálních agentur a nebo prostřednictvím jiných portálů. Odkaz zde dávat nebudu, protože to sem nepatří. Kdo má zájem u nich pracovat, může je oslovit sám. 8-)
Naposledy upravil anonyni dne 26. 3. 2014 18:53, celkově upraveno 1
anonyni

Odeslat příspěvekod vlazy 26. 3. 2014 13:02

pm81:
A ty máš odněkud nějaké ověřené informace, že One Mobile ty pracovní místa vůbec nějakým prostřednictvím nebo jakkoliv nabízí?
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod JPT666 27. 3. 2014 01:22

Když jsem hledal informace o nové OneMobile, tak jsem našel někde inzeráty, že hledají obchodní zástupce pro OneEnergy nebo jak se ta jejich další firma jmenuje ? Takže, proč by teď nemohli hledat stejným způsobem i pro OneMobile ? Ale to už je jedno, jestli budou přibírat další lidi nebo ne, protože už tam stejně asi nikdy nepujdu.
JPT666
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 27. 3. 2014 09:39

JPT666: Tato pozice byla pro One Energy a One Mobile (Asistent, Ostrava).

Společnost SVT Group, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Referent/ka zákaznického centra v lokalitě Ostrava.

Pro naše stávající projekty One Energy a One Mobile v hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici referent/referentka zákaznického centra. Popis práce: pasivní telesales, vyřizování objednávek zákazníků, pasivní operátor/operátorka call centra, vyřizování dotazů, požadavků zákazníků, administrativní činnost.

Kdo chce víc, nechť použije internet nebo kontaktuje One Mobile.
Naposledy upravil Fíla dne 28. 3. 2014 03:18, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn OT
anonyni

Odeslat příspěvekod honzatrx 27. 3. 2014 13:01

Co se týče internetové samoobsluhy, dostalo se mi ujištění, že má být od 1.4.2014 skutečně v provozu, tak jsem zvědav :hm
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 27. 3. 2014 17:34

Jen aby nebyl 1.4. apryl. :D
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 27. 3. 2014 18:16

On je celej ten One mobile jeden velkej Apríl. :-D
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 27. 3. 2014 18:30

Ja myslim, ze klienti jsou spokojeni, nikdo z nich si nestezuje. Tady si stezuji a pomlouvaji pouze sami neklienti - vlazy a spol. 8-P
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 27. 3. 2014 18:35

Spousta neklientů se klienty stát chtělo,ovšem One Mobile měl jiný názor.Za mě jim srdečně děkuji,že mě vyřadili z losování...
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 27. 3. 2014 18:55

Urazena jesitnost. :D
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod joudazbrd 29. 3. 2014 06:27

to: Tramin
Nevím jak Ty, ale já jsem se k Onemobilu dostal úplně normálně. Po podvodném jednání Plus4U které je dobře známé jsem přišel sem.
Vyplnění formuláře na webu, do dvou dnů kontakt od operátora a do cca 3 týdnů vyřízeny smlouvy a přenos včetně aktivace SIM. A není to stará historie.
Jsem kliošem Onemobilu cca 14 dnů.
joudazbrd
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 29. 3. 2014 10:41

Joudazbrd - doufám,že ti to nadšení vydrží i po prvním problemu,když ti nikdo nebude brát telefon a odpovídat na maily.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka