One Mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tramin 7. 3. 2014 07:56

hongmi : spěchám?To si snad děláš ze mě srandu,ne?Objednavku jsem odeslal 20.1.Běž si stoupnout na nádraží a čekej tam 14 dnů,až ti pojede nějaký vlak.A když nepřijede,tak si pořád říkej,že ještě počkáš...Když někdo nemá zájem o mě,tak já o něj taky nestojím.Vůbec si nedovedu představit,že bych potřeboval přenést k nim svoje číslo.To jsou služby na úrovni Bangladéše :oboze
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod zabakov 7. 3. 2014 08:12

Před 14 objednání, od nich jen telefon a potvrzení objednávky. Jinak ticho po pěšině, takže potvrzení Bangladéše...
zabakov
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 12. 3. 2014 07:55

Takže odesílám výpověď.Už s nimi nechci mít nic společného...
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod 1Lexinka 12. 3. 2014 11:19

Po precteni tehle diskuze jsem mela trochu strach, ale dnes mi dorazila SIMka, tak muzu prispet se svoji zkusenosti...
18.2. vecer jsem si objednala tarif, minuly tyden prisla smlouva a dnes (tedy necely tyden po odeslani smlouvy) prisla SIMka. Volala jsem na jejich linku kvuli aktivaci a pristi tyden uz pry budu u One mobile. Takze od objednani po (snad) prejiti k nim jsem to mela presne mesic.
Dosud jsem tedy spokojena...
1Lexinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tramin 12. 3. 2014 18:29

Taky jsem byl zpočátku spokojen,nyní již ne.Nicméně Ti to přeji.To by ale znamenalo,že v tom mají neskutečný bordel,což je asi ještě horší,než kdyby nestíhali.Já už s nimi nechci mít nic společného :pozor
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 12. 3. 2014 18:42

U me rozhoduje cena, i kdybych mel cekat na vyrizeni zadosti pul roku, tak pockam a nebudu se ostentativne urazet a podavat vypoved kvuli tomu, ze nestihaji. Ten pulrok cekani bych prezil napr. na Oskarte.
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 3. 2014 20:16

hongmi píše:i kdybych mel cekat na vyrizeni zadosti pul roku, tak pockam
To by jsi také mohl čekat třeba i do nekonečna.
hongmi píše:nebudu se ostentativne urazet a podavat vypoved kvuli tomu, ze nestihaji.
Problém ale není v tom, že nestíhají, ale v nehorázném bordelu který ve firmě mají. Kdyby to bylo v nestíhání tak by nevyřizovali někoho za třeba 14 dnů a jiného třeba vůbec a brali by to postupně. Nevěřím, že by měli až takový nával, že by kvůli tomu nestíhali některé lidi vyřídit ani po více jak měsíci. Takovému nesmyslu můžou uvěřit pouze nemyslící hňupi.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 12. 3. 2014 20:52

Ono je to mozna nad tve chapani, ale oni treba proveruji sve budouci zakazniky napr. v uverovych registrech, v CEE, v insolvencnim rejstriku, kazdy tim sitem treba hned neprojde. :nenapadne
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod JPT666 12. 3. 2014 21:10

Mě si Vodafone prověřil a neměl se mnou problém, tak proč by měl mít problém OneMobile ? Jen mě napadá, že jsem se před objednáním moc ptal ? No ale u Lama Mobile jsem se taky vyptával a problém s tím neměli, tak nevím :hm
JPT666
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka