Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ze.us 13. 10. 2016 22:08

dobít si na nich v HD 500Kč, tím dostaneš 1500Kč, ty si přepošleš na svou primární SIM

Proste jsi zvolil spatny slovosled, cestina v tomto neodpousti.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 10. 2016 05:00

Nejen to, on prostě napsal úplnou hovadinu.
dj.kure píše:Kdybys chtěl být hodně vyčůranej, tak si můžeš objednat SIMky i na ostatní členy rodiny, dobít si na nich v HD 500Kč, tím dostaneš 1500Kč (tuším, že to jde dvakrát po sobě - ne ve stejný den), ty si přepošleš na svou primární SIM a nakoupíš služby ... a zase další SIM a tak dokola. Ale to už je docela brutus :D

Co by tímhle postupem asi člověk získal?
Napiš prostě, že jsi napsal nesmysl, nikdo ti hlavu neutrhne. Pokud to budeš neustále obhajovat, tak se toho může ještě někdo chytnout..

A prosím moderátora Nick Cave, aby brzdil se svými příspěvky typu "On má pravdu" nemotal :roll:
Moderátor není od toho, aby se kamarádil s dj.kure ani aby sbíral počet příspěvků.
Začínám s nostalgií vzpomínat na dejvídka a myšpulína..
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 10. 2016 05:07

mnnokiaE52: pleteš si témata, nikde jsem zde v tomto tématu nenapsal větu ohledně dj.kure ,, on má pravdu'' ! Tak tady veřejně nelži !
A co se týče počtu mých příspěvků, tak ty tě nemusej absolutně vubec zajímat !
Nikde totiž není v pravidlech pevně stanoveno, kolik může nebo nemůže jednotlivý uživatel Den/Měsíc/Rok napsat příspěvků !
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 10. 2016 05:41

2nnnokiaE52: Co by tím získal? Třeba služby zdarma? Hmm? :-) jestli tohle nechápeš, tak bys měl začít používat to, co máš od narození na krku.

Jsem zde zaregistrovaný více, jak 10 let, takže kdybych chtěl nějak uměle navyšovat počet komentů, tak jsem na to měl čas už dávno.

P.S. Zamotaná pupeční šňůra to není.

-- 14. 10. 2016 06:45 --

ze.us píše:
dobít si na nich v HD 500Kč, tím dostaneš 1500Kč, ty si přepošleš na svou primární SIM

Proste jsi zvolil spatny slovosled, cestina v tomto neodpousti.


Jednou ne úplně šťastně zvolená slova a hned se tu řeší můj slovosled? Pánové, nezlobte se, ale můj psaný projev je lepší, jak 99% zbylých zde komentujících. Ve většině případů i informační hodnota.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirik_Zat 14. 10. 2016 08:25

Prosím, mám dotaz, chystám se přejít ke Kaktusu na začátku listopadu. Simkus 10 Kč už mám doma. Chci se jen ujistit ať udělám první dobití a nákup dobře.

V HD ke konci října dobiju 500. Dobíjím poprvé takže kredit bude celkem 1510,-. Poté na začátku listopadu přenesu moje číslo na kaktusí simku, převede se i kredit 1510,-. Jde mi teď hlavně o data, takže balíčky volání a sms neřeším a volám a smskuju podle základního ceníku (volám a smsmkuju velice málo), takže aktivuji samoobnovací balíček za 80MB za 50Kč, a dokoupím 9x500MB dat najednou, takže kredit bude 560 (z toho 50Kč zbývající bonus), a data budou 4580MB. V případě že nic dalšího neprovolám a neproesemeskuju a spotřebuju dejme tomu 500 MB za měsíc tak v dalším měsíci se mi odečte 50 Kč za 80MB. Takže kredit bude 510Kč (platnost ještě 9 měsíců) a data 4160 MB. A tak dál a dál-data se převádí neomezeně do vyčerpání dat nebo kreditu s tím, že každý měsíc se přičte 80MB a odečte 50Kč z kreditu.
Teď když už data nebo kredit dojde, si při HD dobiju znovu 500 Kč , kredit bude 1000 Kč (možná 1500,- když budu mít štěstí) a znovu koupím (v případě 1000 Kč kreditu) např. 6 x 500 MB a pokračuju dál... Je to tak, chápu systém kaktusu dobře? :-)
Jirik_Zat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 10. 2016 11:44

Naprosto správně :-)
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 14. 10. 2016 11:53

Nokia e52. Ze vam do toho vstupuji, ale ty asi neumis moc pocitat, vid? Co by tim asi ziskal? Asi 500 na data navic. Ale musel bys byt trochu vycuranej, jak rekl kure. Staci dual sim foun a jedes. Ale jinak OT. Rozhodne nenapsal blbost kure :-)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stubby 14. 10. 2016 12:51

mě se zdá, že u toho kaktusu mi mizí více MB dat za připojení. Za pouhý den jsem vyčerpal cca 60mb, a to jsem skoro vůbec nepoužíval, pouze jsem to měl zapnuté. u VF jsem měl 350MB na celý měsíc, a počítám, že jsem strávil tak 250-300Mb za měsíc.
stubby
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 10. 2016 13:09

Stáhni si apku Data Manager a snadno zjistíš, co ti nejvíc bere data
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stubby 14. 10. 2016 13:22

díky. zkusím doma na wifině :-D
stubby
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 10. 2016 16:18

spike: on psal o preposilani kreditu 1500 na svou sim, a to je blbost. O poctech bych se moc nebavil, protoze s tim nemam problem.
Dual sim umim pouzivat, Kaktus mam take v obou slotech, umim si s daty poradit.
I kdyz vim, to bude oznaceno jako OT, tak stejne tvrdim, ze minuli moderatori fora meli vetsi format, nez pravidelne diskutujici moderator zde tady ve vlakne Kaktus :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Spike26 14. 10. 2016 20:50

Dobra, to beru.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Well-being 14. 10. 2016 23:17

Zážitek s Kaktusem při dokupování dat:
14. 10. 2016 v cca 23:20 hod. jsem se pokusil dokoupit data za 50 Kč, abych prodloužil platnost těch předešlých nevyužitých. Po odeslání požadavku přišla hláška, že se Kaktus schoval a mám to zkusit později. Později přišla od Kaktusu stejná hláška a data se povedlo koupit až na třetí pokus. Po skouknutí kreditu a objemu dat přišlo nemilé překvapení, data jsem ve skutečnosti koupil 3× aniž bych chtěl. Je to od Kaktusu nová finta, jak zvýšit tržby?
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 10. 2016 23:25

Není to finta, občas tahle hláška vyskočí, i když se chci třeba jenom podívat do aplikace.. p.s. nebylo by lepší na data (po vyčerpání těch stávajících) koupit trvalý samoobnovovací balíček 80MB za 50kč?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 10. 2016 04:43

Když (pokud) má aktivovaný jednorázový, tak je zbytečné mu radit aktivovat samoobnovovací balíček, když nechce přijít o data, což vysloveně píše :roll:
Sorry, ale i přes SZ, kterou jsi mi poslal a přes editaci tohoto vlákna (mazání a OT příspěvků), mi nepřipadá, že bys ses alespoň trochu poučil.
Méně je někdy více.

Well-being: budeš to reklamovat na FB, Já bych to tak udělal.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků