Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 5. 2020 00:07

na Motorole apka Kaktus Dobíječka absolutně spolehlivá...
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod paveltizek 25. 5. 2020 07:24

Ipanema píše:
peta809 píše:Vyzkoušejte novou aplikaci Dobíječka od Pavla Tížka (tizek.cz), která je určena.....

Líbí se mi, že tam je napsané, že další dobíječka bude 5.6.2020. :-D
Jestli bude, osobně pošlu autorovi litr. Jo, pošlu! Takový predikce, stejný jak počasí v TV... :-D Autorovi u 1. aplikace jsem poslal 2x 200 Kč kredit, tak ale u něho to není o vtipu.
Myslím, že jako zábava bude nová aplikace dobrá.

Dobrý den,

toto datum je opravdu jen přibližné a zobrazuje pouze možný orientační příští termín dobíječky založený hlavně na průměrné vzdálenosti mezi dobíječkama za poslední 2 roky.

Ano, o aplikaci Kaktus Dobíječka vím, ta ale (podle zdrojových kódů) sama hlídá dobíječky a poté upozorní, což zvyšuje nároky na baterii telefonu. U mé aplikace dobíječky hlídá aplikace na serveru a do aplikace posílá upozornění pouze v případě nové dobíječky, Navíc nabízí přehled již proběhlých dobíječek za poslední 2 roky, možnost změnit si barvy aplikaci a podporu tmavého režimu telefonu.

Pokud máte nápady na vylepšení aplikace, nebo chcete nahlásit nějakou chybu, můžete tak učinit pomocí emailu dobijecka@tizek.cz.
paveltizek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 25. 5. 2020 12:08

Každý další programátorský počin je super jak nám pomoci ji neprošvihnout. Tleskám.
Jen to další datum je prostě mimo. Omlouvám se. Úspěšnost tipu bude na velmi nízkém čísle. Pravděpodobnější by bylo, kdybyste tam napsal "rozmezí tří dnů" podle té vaší umístěné historie. Ale to je jen můj nápad. Aplikace je samozřejmě vaše.
Můj mobil: OnePlus 6T
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 9. 6. 2020 21:02

Zdravím, co se stane, když vyčerpám obyčejná data? Bude mi Kaktus od té chvíle účtovat za každý MB poplatek, nebo se data vypnou a nebo se balíček obnoví? Děkuji.
Přílohy
Screenshot_20200609-205807_Kaktus_copy_810x1665.jpg
Data
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 9. 6. 2020 21:38

Data nepojedou. Ani klasická a ani na soc. sítě. Můžeš napsat na FB a oni ti balíček vypnou a ty si pak aktivuješ nový. K obnovení dojde až 18. 6. (Tuším, že na mujkaktus.cz/data stránce to stále nešlo, abych si ho zrušil sám. Aspoň naposledy, co jsem se tam po výpadku díval.)
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 10. 6. 2020 05:16

A je možné data po vyčerpání aktivovat v aplikaci Můj Kaktus a nebo se do ní bez dat nedostanu? Pokud nedostanu, tak by byli docela proti sobě.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 10. 6. 2020 07:39

Nevím jistě, ale tuším, že dostaneš. Půjdou ale aktivovat jen Data navíc (100 MB nebo 1GB). Nepůjde aktivovat/obnovit samotný balíček s 1,5+0,7 GB jak ho máš teď. Kdyby aplikace nešla, uděláš to se zapnutými mobilními daty (né s WiFi) na stránce, která funguje vždy - mujkaktus.cz/data

Balíček jde i okamžitě deaktivovat, ale jen přes zprávu na Facebooku. O zbylá data při tomto způsobu příjdeš.

Osobně bych si teď koupil za 100 Kč těch 1GB navíc a jsi v klidu a nemusíš nic řešit až se to vyčerpá.
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 10. 6. 2020 11:13

Jelikož jsem zjistil, že mi ten 1,5 GB nestačí, tak jsem rovnou povýšil na ten 2,5 GB. Ten snad stačit bude :)
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 10. 6. 2020 11:28

No vidíš, vyřešeno. Jen musíš mít teď každý den v obnovení 300 Kč na kreditu. Tak na to mysli.
Můj mobil: OnePlus 6T
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 10. 6. 2020 12:19

Ještě jedno obnovení a půjdu možná o dům dál.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 6. 2020 14:33

Dnes 16-19h dobíječka
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 11. 6. 2020 17:04

Hele sedí Vám nějak spotřeba dat?
Běžně jich moc nepotřebuji, tak v klidu syslím a nestarám se, ale
- v úterý jsem měl hodinový videohovor, tak mne zajímalo kolik to sežere - podle výpisu 165 kB (což by bylo super ;-)) - ale asi to nebude reálné.
No a tak jsem si projížděl starší a zjistil jsem, že Výpis je pouhá loterie.
- třeba nejvíc (mobilních) dat jsem spotřeboval v neděli (když byl tablet na WiFi)
- a protože běžně mi to píše do 1MB (tak to je v pohodě ;-)) - ale s realitou to moc společného nemá

Tak dají se nějak zjistit reálně spotřebované data?
libol
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 11. 6. 2020 18:42

Ono to nejspíš naskočí se zpožděním.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 6. 2020 19:51

Zkusil bych počítadlo dat v androidu tam najdeš kolik jaká aplikace vzala dat z jednotlivých SIM nebo z Wi-Fi a konkrétně u Kaktusu by to mělo sedět v ceníku uvádí že data z balíčků účtuje po bytech.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod libol 12. 6. 2020 09:18

- jo se zpožděním to naskakuje, ale to nic nemění na tom, že blbě
- mám to na iPadu -statistika tam je, jenže souhrná za dva roky - to už zas z Kaktusu nedopočítám

No každopádně momentálně je to v můj prospěch, tak to nebudu řešit ;-)
libol
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka