Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 24. 7. 2019 15:31

Hm, tak to jsem nezkoušel a ani zkoušet nechci. :)
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 7. 2019 15:46

Já jednou. Právě ze zapomnětlivosti. Asi o půl druhé v noci a prošlo to zcela standardně přes aplikaci. Od té doby obnovuju raději každý 29. den a mám tam stále 1 den navíc, kdybych zapomněl. Hlavně jsem jen chtěl napsat, ať se fakt nečeká na čas 23:59:59 a podobně.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xlendi 24. 7. 2019 17:22

Taky doporučuju obnovovat den předem. Už dvakrát se mi stalo, že ten "den předem" Kaktus stávkoval nebo měl výpadek. Takže se ten "den navíc" hodil. Dalším důvodem je, že v noci nepřijdou iritující SMS o nutnosti obnovit balíčky. Já už Kaktus používám jen pasivně (pro volání zdarma), přešel jsem kvůli datům před dvěma roky zpátky k T-Mobilu, ale celé rodině to menežuji - celkem 6 SIM karet, i když u té mojí jen jednou za rok dobiju 50 Kč.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Markil 24. 7. 2019 18:14

Bral jsem to od začátku, že se bavíme o dnu, který uvádí kaktus jako platnost balíčku do... (to se asi shodneme) To beru jako poslední den, kdy dobít nebo obnovit balíček.

Na ten čas jsem se ptal kvůli tomu, že kdyby to brali striktně, tak když aktivuji balíček v 13:00, tak by to vypršelo v 13:00 a v 13:01 by bylo pozdě... Neptal jsem se kvůli tomu, že bych chtěl čekat na 23:59 :-D
Markil
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 25. 7. 2019 07:35

Jo táák. Tak to jsem asi jen obyčejný chlap. To já pochopil jinak :-D
Je to tak, že vždy to platí do půlnoci toho dne a je jedno od které hodiny to je aktivní...
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 4. 8. 2019 09:12

Zdravím, zajímalo by mne, zda někdo reálně zkoušel přenos ke Kaktusu, když už Kaktus číslo bylo déle aktivní. Chápu, že by neměl být problém, ale Kaktus to jasně nepopisuje a nerad bych přišel o nasyslená data.
Situace:
u Vodafone mám číslo VVV VVV VVV (číslo pěkné, téměř stejné jako hlavní, zaparkováno do budoucna) - už dlouho, paušál nula, ale nechce se mi to hlídat
u Kaktusu mám číslo KKK KKK KKK (faktiky číslo ani neznám)- už dlouho, jen v tabletu na data - ale mám tam nasysleno dost.
Řekl jsem si, že bych "Vodafoní číslo" zaparkoval u Kaktusu.
Předpokládáaný postup:
U Vodafonu vyžádám ČVOP k VVV VVV VVV, u Kaktusu v samoobsluze zadám u čísla KKK KKK KKK přenos. Zá pár dní se číslo KKK KKK KKK "změní" na VVV VVV VVV - nic neměním, nic nenastavuji - mám to tak správně?
Poznámka:
Momentálně je VVV VVV VVV dobře zaparkovnané u Vodafonu - to je super - jen mám strach, že jednou Vodafone bezplatný tarif zruší - takže to musím hlídat, což bych musel i jinde, takže parkování na datové Kaktus SIMce se mi líbí nejvíce
Díky
libol
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 4. 8. 2019 09:30

Před změnou systému to takhle šlo jak to popisuješ.
Jestli zůstanou data je nyní otázka pro křišťálovou kouli.

Mělo by to jít i teď. Protože ztráta SIM se řeší tak, že se stejné číslo přehodí mezi kartami. Takže toto stále umí. Přinejhorším bys napsal pak při problémech na podporu na jejich FB.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 5. 8. 2019 10:32

Může mi prosím někdo říct, kde je v tom zku.veném mesengeru ADIÓS? User friendly Kaktus :grr:
libol
Junior

Odeslat příspěvekod OnderCZ 6. 8. 2019 07:47

Tak po měsíci má Kaktus opět nepořádek v dokladech o spotřebě kreditu. Zažádal jsem o vyhotovení, včera přišla SMS, že je vystaven, viz

„Stahnout si ho muzete po prihlaseni do samoobsluhy Muj T-Mobile na www.t-mobile.cz/spotrebakreditu.
Hezky den, Vas T-Mobile“

Výše uvedená URL neexistuje a v samoobsluze Kaktusu akorát přibyl další doklad do měsíce června místo července a je úplně stejný jako ten další červnový.

Počítám, že to nemáte správně nikdo zatím a musíme zase čekat nebo jsem výjimka? :)
OnderCZ
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 6. 8. 2019 20:16

U Kaktusu jsou rychlíci. Zažádal jsem začátkem července o přehled spotřeby kreditu za 6/2019. 5.8.2019 mi ho konečně zaslali. Fakt rychlost :-\
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.EE 6. 8. 2019 21:00

Dnes obnoven balicek 200min, aktualni stav 200min. takze mi zmizelo nasyslenych 1450minut :D
To jsem si myslel, ze se mi to vyhnulo jak to meli rozesrany.
Budu resit pristi tyden, nemam iccid, nemam cas. Ale nasere to.
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 8. 2019 21:42

ICCID je i přímo na SIM. Nemusíš mít ten plastový zbytek.
Měl jsem to obdobně jako ty. Koupen balíček a předešlý jednotky zmizeli. I když mi tam tedy chyběla ta jednička v čísle. Vrátili vše. I minuty a i SMS.

Myslel jsem si, že nyní je už vše opravený. To koukám, že není. Asi si u dalšího dokoupení jednotek budu muset udělat screen. Pro jistotu.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 7. 8. 2019 08:33

R.EE píše:Dnes obnoven balicek 200min, aktualni stav 200min. takze mi zmizelo nasyslenych 1450minut :D
To jsem si myslel, ze se mi to vyhnulo jak to meli rozesrany.
Budu resit pristi tyden, nemam iccid, nemam cas. Ale nasere to.


Zkus poslat SMSku "BALICEK STAV" na 7350, tam by měly být správné údaje.
Naposledy upravil mojmax dne 7. 8. 2019 19:18, celkově upraveno 1
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 7. 8. 2019 09:01

To jsem (při výpadku) posílal i já a bylo to blbě. Jak to je teď a jak to bude mít on, nevím...
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 7. 8. 2019 20:11

mě dnes ukončili volání v síti, resp. přišla sms, ačkoliv podle webu to mám pořád aktivní a platnost samozřejmě do dnešního dne nebyla..takže bordel v tom mají zjevně pořád nebo už zase..
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků