Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krothgu 12. 11. 2019 09:23

@Lomax: ano, tak to asi bylo zamýšleno interpretovat.
A teď snímek obrazovky, který je hodně zmatečný. Prodlužuji jednotky v jednorázovém balíčku nákupem dalšího jednorázového balíčku.
A to upozornění kaktusu mě právě uvedlo ve zmatek, protože explicitně zmiňuje nepřevod u samoobnovacích balíčků. Asi mají ty texty jen nešťastně udělané...
Přílohy
nove-nastaveni.png
nove-nastaveni.png (9.84 ) Zobrazeno 3487 krát
krothgu
Junior

Odeslat příspěvekod snoop69 12. 11. 2019 20:12

Kolega ( UK ) si místo dokoupení dat omylem zvýšil balíček z 500+250 na 2500+1250. Koukám do samoobsluhy a zpět nejde snížit. Co je potřeba udělat ? :hm
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 12. 11. 2019 20:39

Pokud se nepletu tak bezeztráty dat nelze přejít na nižší balíček. Proto mu teď nejde aktivovat nižší balíček (lze vždy přejít na vyšší a data se převedou - což asi tedy on udělal...)

Takže podle mě jedině si tam zrušit samoobnovování balíčku (předpokládám že jde o samoobnovující se balíček) a počkat až vyprší. Balíček se neobnoví, takže až mu skončí, může si pak zase koupit jaký chce, tedy i nižší. Tím ale samozřejmě přijde o data, pokud mu na konci období nějaká zbydou.
Markil
Junior

Odeslat příspěvekod Mikka1 17. 11. 2019 09:01

Dobry den, byl by nekdo ochotny mi napsat, jak pouzivat balicky dat?
Doted stacilo uctovani po kb, ale jak dite roste, uz se to nevyplati.
K telefonovani ma emtecko, stoji za to se s Kaktusem namahat nebo ne? Odhaduji spotrebu 1000 - 1500 MB. Z mych laickych vypoctu vychazi, ze se to pirad jeste vyplati.
Moc dekuji, pokud by nekdo odpovedel nebo me odkazal na vlakna, kde se to resilo.
Jeste dodam, ze socialni site nevyuziva.
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 17. 11. 2019 09:29

Napsal jsi to do správného vlákna. Není potřeba tě odkazovat jinam. Jen pokud bude chuť, čas a nálada, tak si to můžeš pročíst zde. Pokud nebude ani jedno z tohoto, zůstaňte u Emtečka. Katkus je o dost složitější než Emtéčko s měsíčním vyúčtováním.

Když dobijete 2x měsíčně v dobíječce, budou ceny poloviční než jsou na stránkách Kaktusu.

Na 1 - 1,5 GB měsíčně je nejvýhodnějsí samoobnovující balíček za 150 Kč. Pokud nebude stačit, lze v průběhu měsíce dokoupit extra balíček (k již aktivnímu) s 1 GB za 100,-

Co se nevyčerpá, převádí se dál a dál a dál. Je potřeba mít před samoobnovením (1x měsíčně) kredit v dostatečné výši. Jinak balíček a nastřádaná data propadají.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikka1 17. 11. 2019 09:47

Takze kdyz zaskrtnu policko, ze chci samoobnoveni, tak se mi data prevedou (a kredit bude)? Prevedou se vsechna (tedy normalni i za socialni site)?
A pokud chytnu HD, tak to bude za polovinu, pokud ne, tak za 150, je to tak?

Ja to hledala v tomto vlaknu, vim, ze se to hodne resilo, kdyz se zmenily podminky, ale uz se nemuzu zorientovat.

Do zasoby uz ty balicky kupovat nejdou?

Moc dekuji!
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 17. 11. 2019 10:00

Ano, výhodnější bude datový balíček s tím samoobnovením.

Do zásoby jdou data nakupovat. Ale už to není tak výhodné. Do zásoby se dá nakoupit po tom 1GB za 100,- třeba 10x, ale to spíš v případě, že bude končit platnost bonusového kreditu a nebudete ho mít možnost utratit za něco jiného.

Dobíječku (také jako HD) je jednoduché chytnout. Způsobů je několik a všechny fungují spolehlivě. Chytnout ji je ale povinnost. Bez ní ztrácí Kaktus smysl. Doslova. Když dceři dobiješ 200 Kč, tak bude mít dalších 200,- navíc. Takže bude mít na 2 měsíce jistě vystaráno a za dobitých 200 Kč může mít vlastně 3 GB dat (2x data za 150 Kč a 1x extra data 1 GB). Plus něco navíc na ty Fejzbučínky.

Pokud prodatuje třeba jen 0,5 GB v měsíci, nic se neděje a převede se to dál. Nepropadne jí to. Jen je potřeba každý měsíc mít peníze na kreditu na to samoobnovení a data se (někdy bohužel) budou kupit a kupit. Ale třeba je pak někdy nárazově využije se školou na výletě v zahraničí.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 18. 11. 2019 12:20

Ještě je jedna možnost dat pro školáka která mi připadá jednodušší a to Vodafone 26 a za 99,50 měsíčně mít 3,2GB. Sice se data nepřevádí ale za tu cenu...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mikka1 18. 11. 2019 19:09

Dekuji moc za radu s tim Vodafonem, to bude pro me nejlepsi. Jen tedy jsem dohledala, ze je to 1.2 GB, ale to staci. U Kaktusu by mi byly na nic ta data na site, nevyuziva je.
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 18. 11. 2019 19:22

1,2 GB jsou v základu, další 2GB k aktivaci v apce můj Vodafone každý měsíc.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Well-being 18. 11. 2019 20:29

Píše se zde o Vodafone 26, ale žádnou takovou možnost na webu Vodafone nevidím. :-(
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Ipanema 18. 11. 2019 22:22

1) lze to aktivovat i na Kartu pro partu
2) bonus byl 0,5 GB a teď je 2 GB. Do odvolání a jako akce
3) až to VF za měsíc nebo dva změní, neplačte. Nebo plačte, ale né tady.
4) VF karta pro studenty s balíčkem internetu a slevou 50%, je popsána detailně ve třech jiných vláknech. Zde to je o Kaktusu. VOP a popis akce v PDF je stále veřejně na webu.

Nebo zde můžeme ještě probrat i jiné nabídky internetu, pokud chcete....
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Spike26 1. 12. 2019 15:26

Co to vidim v apce? Za kilo cili s dobijeckou za pade jde dokoupit 2GB dat? Nikde se s tim Kaktus zatim nechlubi. Ze by vanocni akce?
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 12. 2019 17:11

Hezký, zkusil jsem a funguje to.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků