Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 9. 2019 20:32

Aplikace je hodně zjednodušená,na webové verzi profilu je toho daleko víc.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heavy71 27. 9. 2019 05:26

nnnokiaE52 píše:Mě zase štve, že nevidím platnost-konec samoobnovovaciho balíčku dat v apce android. Máte to tam?
Obnovení mám vypnuté.


Mě se tedy konec samoobnovovcího balíčku v apce zobrazuje i po vypnutí samoobnovení - malým písmem v sekci data
Heavy71
Junior

Odeslat příspěvekod drakJBC 29. 9. 2019 11:15

Mně apka nezobrazuje počet sms, které mám ještě k dispozici (kolem500), jen platnost balíčku, tudíž tam mám... 0 SMS s platností do 9.10.2019 (na webu v pořádku). Zkrátka letní bordel pokračuje... Už jsem opakovaně upozorňoval, reagují laxně...
drakJBC
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 29. 9. 2019 11:31

Mám to stejně na dvou číslech. Už jsem jim (od toho slavného a zmršeného úklidu) psal 2x, že se mi ukazuje stav 0 min. + 0 SMS. Vždy chtěli tel. číslo a číslo karty. Vždy se to po nějakém čase opravilo. Teď asi poslední 3 týdny mám zase "nulu". Vlastně stejně tak, jak to máš ty. Už jsem jim nepsal. Ať si to testují na někom jiném a taky nejsem jejich tech. podpora, abych jim stále psal o jejich chybách. Opraví to stejně jen těm, co napíší. Evidentně né všem a plošně.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 3. 10. 2019 08:45

V minulosti jsem na konci platnosti jednorázových balíčků pro volání a SMS vždy dokoupil další jednorázový balíček a jednotky se přenesly do dalšího období.
Nyní mi končí platnost SMS i volání a při dokoupení dalšího jednorázového balíčku vyskočí info: "Nový balíček Balíček 50 minut jednorázový není možné mít aktivní společně s balíčkem Balíček 200 minut jednorázový. Původní balíček ti deaktivujeme. U datového balíčku ti MB převedeme do nového balíčku. U volání a SMS se jednotky nepřevádí."

Nějaká novinka nebo chyba systému?

Když se pokouším komunikovat přes messengera s podporou, chatbot po mně chce tel číslo a ICCID karty - to vidím taky poprvé (dříve stačilo požádat o živého operátora).
mareka
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 3. 10. 2019 09:24

Je a není to chyba. Hláška je nová, ale normálně zmáčkni Enter a jeď dál. Nic se ti "nedeaktivuje" co už máš nastřádaného.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 3. 10. 2019 09:55

Díky - dokoupení dalších jednorázových balíčků skutečně prodloužilo i platnost předchozích.

A jen postřeh: když jsem zadal dokoupení SMS i volání (oba najednou), tak se jen objevila hláška, že předchozí jednorázové balíčky budou deaktivovány (tj. zcela chyběla informace že se volání a SMS nepřevedou - tato mi vyskočila jen když jsem chtěl objednat pouze SMS).
mareka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 10. 2019 10:11

to se mi stalo i při dobíjení - chybová hláška o neúspěchu při dobití - a při následném zkontrolování kreditu bylo vše OK
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fň.cz 3. 10. 2019 10:43

Dobrý den, u Kaktusu jsem doslova pár dní a mám dotaz k funkci samoobnovovacích balíčků. Pokud mám 50 minut volání a k tomu třeba 500 MB dat s platností např. do 15.října, jak mám postupovat aby mi neprovolané volné minuty a zbývající data nepropadly? Stačí mít pouze aktivní samoobnovení balíčku, dochází při něm k automatickému převodu jednotek nebo se musí postupovat jinak? Musím se přiznat, že mi to ani z FAQ ani samoobsluhy Kaktusu není moc jasné. Děkuju za vysvětlení a přeji hezký den.
Fň.cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 3. 10. 2019 10:50

Musíš mít 1) aktivní samoobnovení a 2) dostatek kreditu o půlnoci v den, který je v samoobsluze uveden. Takže o půlnoci z 14. října na 15. října. Pak se to dělá vše samo. I dokoupení a i převod nespotřebovaných jednotek.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 3. 10. 2019 12:26

Odhad další dobíječky je někdy koncem následujícího týdne nebo to vidíte jinak?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod mnavri 3. 10. 2019 13:45

Nick Cave píše:to se mi stalo i při dobíjení - chybová hláška o neúspěchu při dobití - a při následném zkontrolování kreditu bylo vše OK


To se mi stava pravidelne,
jen bacha, ikdyz se tahle hlaska objevi, tak cislo se dobije.
Nekolikrat jsem si nabehl a platbu opakoval a finalne cislo se mi dobilo 2x!
mnavri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 10. 2019 16:44

Pokud jsi dobíjel v HD, dostal jsi bonus 2x?
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 10. 2019 17:10

Asi určitě nedostal, protože pořád platí, že bonus je možné dostat v HD jen při prvním dobití
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 3. 10. 2019 19:36

"Nový balíček Balíček 50 minut jednorázový není možné mít aktivní společně s balíčkem Balíček 200 minut jednorázový. Původní balíček ti deaktivujeme. U datového balíčku ti MB převedeme do nového balíčku. U volání a SMS se jednotky nepřevádí.

předpokládám, že tohle bude brzo nějaká novinka, když ta hláška existuje..to určitě nikdo nedělal jen tak..což je pak docela velká změna k horšímu..
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků