Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peta809 28. 7. 2020 22:24

Osobně mám na těch sockách problém prosurfovat i těch 750 MB, klidně mi zbývalo i něco kolem 0,5 GB.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 29. 7. 2020 04:34

polda píše:Co jsem zaregistroval tak mladší ročníky (16 A míň)dokáží fungovat úplně na soc. sítích,že jim žádná data nepřebývají.

Proto se říká, že na facebooku jsou jen děti a pedofilové. ;-)
suram
Junior

Odeslat příspěvekod lumík930 29. 7. 2020 05:10

Nebrečte :-) - podle facebooku prý ještě nějaká bomba přijde ;-)
Ale lepší, než 100GB za 300 měsíčně to nečekám.
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod har-per 29. 7. 2020 05:46

pekne jdou do sedi prumeru :) pred 4mi lety bezkonkurencni predplacenka v soucasnosti uz je drzi jen dobijecka. nove datove balicky a nemoznost jednorazovych s dojezdem pomalu je vyzene i z ruznych gps trackeru, navigaci a fotopasti. na jejich FB je docela chvali za nove v balicky, ale to bude tim,ze na FB asi jsou lidi co socialni site vyuzivaji. kazdopadne v dobe dualsimu a pri nove O2 akci jsou kaktusacke datove balicky nekonkurenceschopne a je pravdepodobne ze jim lidi utecou i pokud maji nasyslene vetsi objemy GB, protoze 100GB za 300,- to proste zabiji
har-per
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 29. 7. 2020 06:05

suram píše:
polda píše:Co jsem zaregistroval tak mladší ročníky (16 A míň)dokáží fungovat úplně na soc. sítích,že jim žádná data nepřebývají.

Proto se říká, že na facebooku jsou jen děti a pedofilové. ;-)


Soc.sítě neni jen facebook, ten navíc používají minimálně.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 29. 7. 2020 08:07

nove datove balicky a nemoznost jednorazovych s dojezdem pomalu je vyzene i z ruznych gps trackeru, navigaci a fotopasti.

Bude platit pouze pro nove aktivace.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petyo 29. 7. 2020 08:52

suram píše:
polda píše:Co jsem zaregistroval tak mladší ročníky (16 A míň)dokáží fungovat úplně na soc. sítích,že jim žádná data nepřebývají.

Proto se říká, že na facebooku jsou jen děti a pedofilové. ;-)

Na facebooku děcka dávno nejsou. Ta síť je z tohoto pohledu úplně mrtvá.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Oizo 29. 7. 2020 09:46

lumík930 píše:Nebrečte :-) - podle facebooku prý ještě nějaká bomba přijde ;-)
Ale lepší, než 100GB za 300 měsíčně to nečekám.

Další novinkou je eSIM
Mr.Oizo
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 29. 7. 2020 14:47

není někde už nový ceník? konkrétně mě zajímá dokup extra dat, případně platí neustále možnost balíček deaktivovat (obnovující) a aktivovat znovu? tzn. nastavit pokračovat bez balíčku za účtovaná data a pak lze koupit nový(jakýkoliv) ? myslím i před uplynutím 30ti dnů po vyčerpání dat
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 29. 7. 2020 15:41

Pravděpodobně zde se již zítra objeví kompletní ceník, který by měl právě od zítřka vejít v platnost: https://www.mujkaktus.cz/dokumenty

Tak jestli ten necelý den vydržíš...
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 29. 7. 2020 19:27

Podle mne nastane odliv těch, kteří mají větší spotřebu dat. Kdo by zbytečně hlídal HH, když může za 300 Kč mít 100GB.
dala67
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 29. 7. 2020 19:48

Možné to je.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod har-per 30. 7. 2020 05:45

ze.us píše:
nove datove balicky a nemoznost jednorazovych s dojezdem pomalu je vyzene i z ruznych gps trackeru, navigaci a fotopasti.

Bude platit pouze pro nove aktivace.


to ano, ale kam pak jit za podobnou sluzbou? ma nekdo takovou nabidku, kde za 50,- mesicne muzu tyhle zarizeni provozovat? osobne mam ty simky dve a kdyz budu potrebovat dalsi zarizeni, co tam ted dam?
har-per
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 30. 7. 2020 06:05

Jedině asi šedivka VF, za 51,- bez DPH 250MB měsíčně, zatím s dojezdem.
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizionarr 30. 7. 2020 08:00

har-per: co na těch datech provozuješ za hlídání /měření?
vizionarr
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků