Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dala67 21. 4. 2020 16:31

bonus 150%, minuty na volání dobitím smazány na 0 :(
dala67
Junior

Odeslat příspěvekod ddaveid 21. 4. 2020 16:34

Bonus 150%. Dobíjeno přes aplikaci i přes web.
ddaveid
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 21. 4. 2020 17:05

dala67 píše:bonus 150%, minuty na volání dobitím smazány na 0 :(

To bývá vždycky při dobíječce, vrátí se to do původního stavu.
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 21. 4. 2020 17:46

Je tomu už pár let, co tady byla diskuze, že někdo si aktivoval (kdysi vybral) číslo na Kaktus SIMce. Dostal 200% kreditu navíc. Pak si na SIM převedl číslo od konkurence a zase dostal dalších 200% kreditu. No ale pak se psalo, že to někdo udělal podruhé ten ČVOP přenos čísla a čerpal 200% kreditu zase. Defacto potřetí. To už teď není nebo to nešlo ani dřív?

Byl bych si celkem jistý, že tomu tak dřív bylo, ale teď na webu vidím větu: "Není možné přenést číslo na SIMku, kam už v minulosti bylo číslo jednou přeneseno. SIMka musí být origoš s naším číslem, jinak se přenos zamítne ;)"

Má někdo nějakou zkušenost s přenosem dvou čísel ke Kaktusu a to vše na jednu SIM?
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 4. 2020 18:02

Dobito 200kč bonus 500kč :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 21. 4. 2020 19:05

Ipanema píše:Je tomu už pár let, co tady byla diskuze, že někdo si aktivoval (kdysi vybral) číslo na Kaktus SIMce. Dostal 200% kreditu navíc. Pak si na SIM převedl číslo od konkurence a zase dostal dalších 200% kreditu. No ale pak se psalo, že to někdo udělal podruhé ten ČVOP přenos čísla a čerpal 200% kreditu zase. Defacto potřetí. To už teď není nebo to nešlo ani dřív?

Byl bych si celkem jistý, že tomu tak dřív bylo, ale teď na webu vidím větu: "Není možné přenést číslo na SIMku, kam už v minulosti bylo číslo jednou přeneseno. SIMka musí být origoš s naším číslem, jinak se přenos zamítne ;)"

Má někdo nějakou zkušenost s přenosem dvou čísel ke Kaktusu a to vše na jednu SIM?


Teď jsem to zkoušel a zřejmě už to nefunguje. Měl jsem přenesené číslo (poprvé), dnes jsem dobil a bonus "pouze" 150 %.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod suram 21. 4. 2020 19:33

Fungovalo to ale jen na té SIM zdarma s úvodním kreditem 10 Kč.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 4. 2020 20:10

Přesně tak desetikorunovka má 100% na první dobití a dá se zkombinovat s HD. Po přenesení čísla je to pro systém "nové číslo" a na první dobití "nového čísla" se uplatní opět 100% bonus který jde opět spojit s HD. Ale další číslo už se na tu kartu nepřenese. Dá se zopakovat jen s meziskokem na sim od jiného opa. A platnost bonusu na 10korunovce je jen 2 měsíce od aktivace SIM!
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 21. 4. 2020 20:27

Potvrzuji. Druhé dobití po přenosu a 250% bonusu. První bylo 200% za aktivaci a happy hour.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 4. 2020 13:01

Více než 2,5r jsem nepoužíval data od Kaktusu a tak se chci zeptat, mám bonus 500kč platný do 22.5. 2020 a když si ještě před koncem měsíce koupím samoobnovující balíček dat, bude platit celý měsíc nebo se musí vyčerpat do konce měsíce? A funguje ještě dokup dat k tomu balíčku, tenkrát bylo tuším 500MB za 100Kč
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 4. 2020 13:15

Ano, jeho platnost bude měsíc po zakoupení, dokup funguje - 1GB za 100 Kč.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 4. 2020 13:22

Díky, a potom, pokud spotřebuji data a nebudu chtít, aby se mi balíček obnovil, stačí jej vypnout nebo se musí deaktivovat?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 4. 2020 15:24

V apce zrušit Obnovení je aktivni, nebo v samoobsluze ťuknout na Neobnovovat.
Balíček se pak neobnoví
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 4. 2020 15:30

Díky
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod premek88 11. 5. 2020 12:29

Dnes dobijenda?
premek88
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků