Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 6. 12. 2019 10:06

@Ipanema: mám stejný názor.
@Kaja: i to je možný úhel pohledu. Ale bez kritiky dle tvého "buď rád za to málo" by jsi právě teď stál frontu na namrzlé mandarinky z Kuby a stříhal Rudé právo místo toaletního papíru...
Nejde ani o tu kašparádu s SMS, horší jsou zavádějící okolnosti jako odlišné VOP a vsadím se, že se někdo nachytá i s balíčky a nasyslenými minutami během HD. Nefunkční systémy s vynulováním minut a kreditu, to už je evergreen...
No nic, trochu OT, no hate.
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 12. 2019 10:15

Tohle ale není o rozežranosti. To se mírni. Je to o tom, že abys dostal dárek, musíš vynaložit svoje peníze na nákup nějaké služby. Nikde jsem nenapsal, že to je na prd. Nerozporuji to, že si to tak vymysleli. Je to jejich volba a já to respektuji. Já mám jinou představu o dárcích a o adventních kalendářích. Proč bych ji nemohl vyjádřit?
Když jsem byl děcko a dostával dárky, tak jsem nejdřív nemusel vytáhnout 100,- a položit ji na stůl. Reagoval jsem pouze na to. Jenže to nemá snad nic s nenažraností společného. To je pouze o očekávání a o realitě.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 6. 12. 2019 10:55

Když jsem byl já děcko a přišel Mikuláš, tak jsem se musel naučit buď básničku nebo jsem zazpíval písničku. Rodiče museli vypláznout peníze jak za to, co jsem od MIkuláše dostal, tak za to, že ten Mikuláš s čertem vůbec přišel. Takže ve výsledku jako rodina jsme na tom byli vlastně tratní.

To stejné jsou dárky na Vánoce - musíš vynaložit peníze, abys měl pod stromečkem nějaké dárky - musíš koupit stromeček, ozdoby, musíš to nachystat (což je taky lidská energie a čas, tedy vlastně též peníze)... atd. atd. Abys měl Vánoce, tak taky musíš vytáhnout i víc než 100,- a nikoliv je položit na stůl, ale vymýšlet, co za ně koupíš jiným, aby ti jiní koupili zase za svoje peníze něco tobě.

Nevidím v tom příliš rozdíl od situace, kdy musíš něco utratit, abys měl nějakou "vánoční výhodu". Když je sleva na mobil, tak tě nikdo nenutí ten mobil kupovat, ale pokud tu slevu chceš využít, musíš investovat zbytek částky. Pokud chceš mít Vánoce, musíš nakoupit/dát druhým dárky, protože pokud bys nenakoupil/nedal, tak příště od nich taky pravděpodobně nic nedostaneš. Protože oni taky očekávají, že jim něco koupíš/dáš.
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 6. 12. 2019 11:59

musíš něco utratit, abys měl nějakou "vánoční výhodu"

Pak at to nenazyvaji darkem...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 6. 12. 2019 12:16

Mně se dárky 2 GB místo 1 (resp. nedávno ještě 0,5) za 100 a hlavně ten v podobě 20% slevy napořád na SB volání líbí moc.

Navíc mi vyšel těsně před jeho obnovou a nasysleno jsem měl jen 5 minut, o které jsem sice přišel, ale jsem spokojený.
Když se pak objevil včerejší dárek, ujistilo mě to v tom, že je potřeba si vypnout samoobnovení datového balíčku, ke kterému by došlo dnes, a čekám na dárek 20% trvalé slevy na SB datové. ;-)
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod rufss 6. 12. 2019 13:26

Darek je od slova zdarma, pokud se za neco plati, neni to darek.
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 6. 12. 2019 14:31

To máš pravdu Kájo, že by bylo lepší kdyby nic nebylo, plně by to odpovídalo tomu jak to tu operátoři holí, no ale radši budeme držet hubu a krok, aby si někteří jedinci nemysleli že jsme nenažraní (teda jestli neděláš u Soukupa na farmě a máš zadání bojovat za t-mobile).
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 12. 2019 14:48

Dobíječka dnes.
16-19 hod...


(Hoďte to i do tématu s dobíječkou, prosím. Ode mě by nikomu nepřišla zpráva e-mailem).
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 6. 12. 2019 18:48

roy1: Já za nikoho nebojuju, jen sleduji tuto diskuzi, pokud tady uživatelé rozebírají služby apod., která je výhodnější, jak co nastavit, do kdy platí ten který balíček, jaké jsou problémy s aplikací, jak vyřešili přes FB nějaký nestandardní problém, to vše mě zajímá a přijde mi to přínosné. Ale abych tady každý den četl, jak se někomu nelíbí v neděli 2000 MB za stovku, protože by mohli dát dvojnásobek, v pondělí se někomu nelíbí 20 % sleva, protože používá jednorázové balíčky a přišel by o nastřádané minuty, v úterý se mu nelíbí to, že na jednorázový balíček je sleva jen jednorázová, v pátek se mu nelíbí dobíječka, která bude v prosinci jen dvakrát a dají "jen standardní" dvojnásobek... Tohle nadávání prostě se mi zde v tomto diskuzním vlákně nečte dobře, protože mi to nic nepřináší, nejsou to zkušenosti, nejsou to spekulace, komu by se co vyplatilo a že mě se to nevyplatí, ale je to jen nadávání. Jako kdybych přišel do Penny a jen nadával, že cukr už zase není v akci, a při puštění televize nadával, že zas vidím Babiše v televizi. Jak když přijedu na návštěvu za tchánem - na všechno si jen stěžuje a nadává. Na všechny to jen dýchne negativní náladu a nic to nevyřeší a nikomu to nepomůže.
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 6. 12. 2019 20:30

Kájo nespokojenost je základem pokroku spokojenost znamená stagnaci a zaostávání. To nemá nic společného s nenažraností.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KarlvonBahnhof 10. 12. 2019 13:29

Dnes opět sleva 50% na 30 dnů na samoobnovovací balíčky minut. Aktivace 12:00 až 23:59, viz. Dokumenty.
KarlvonBahnhof
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 13. 12. 2019 16:02

Pro štěstí druhejch bychom se klidně rozkrájeli. A nejvíc mezi dnešní 17. a 19. hodinou, kdy ti stačí dobít za 2 až 5 kilíček a dvojnásobná porce šťavnatýho kreditu je jen tvoje.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 13. 12. 2019 16:14

Prodlouží poslaný kredit platnost cílové simky? Nebo jen přímé dobití?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 12. 2019 16:27

Ne, jen přímé dobití od 50,- a výše.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 13. 12. 2019 17:12

Dávali v minulosti dvojnásobný kredit na Štědrý večer, nebo mám raději dobít už dnes?
suram
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků