Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 9. 2020 08:46

jde na původní SIM Kaktusu, na kterou bylo nedávno přeneseno číslo od O2 přenést číslo z Oskarty nebo musí být nová simka?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 1. 9. 2020 09:09

Jeste jsem nezkousel prenaset na jednu SIMku dve cisla, ale rekl bych, ze i kdyz tomu technicky nic nebrani (je to jen par cisel v databazi), nepujde to.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 1. 9. 2020 13:35

Na každou SIM lze přenést číslo jen jednou.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 9. 2020 13:41

OK tušil jsem to, ale nebyl jsem si jist
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarešek 1. 9. 2020 14:14

Nick Cave píše:jde na původní SIM Kaktusu, na kterou bylo nedávno přeneseno číslo od O2 přenést číslo z Oskarty nebo musí být nová simka?

Na jejich webu píšou , že lze převést pouze jedenkrát.
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod libol 7. 9. 2020 08:43

Ztrácím se (i tady v diskusi) jak je to reálně s hlasovými balíčky.
U dat to mám tak, že mám nejnižší automaticky obnovovaný balíček, který sem tam zadotuji jednorázovým a čerpám a převádím.
U hlasu by mi byhovovalo totéž - 50 minut je (většinou málo), 200 (zbytečně moc) chápu, že bych mohl kombinovat jednorázové 50 a 200 - a pořád na to myslet :-(
Opravdu to není řešitelné jako u dat, že objednám 50 minutový samoobnovující, na začátku přidám 200 minut z jednorázového a mám chvili klid?
libol
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 7. 9. 2020 10:24

Ne, u hlasu a sms to nejde...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 7. 9. 2020 12:52

Vzal bych ten menší samoobnovující hlasový balíček, když se vyčerpá dříve než za 30 dní, prostě se automaticky spustí další.
Nemusí se nic hlídat, ani ručně obnovovat. :)
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod libol 7. 9. 2020 14:06

Škoda :-(
Jasně 50 minutový samoobnovující je řešení - jen to bude prostě dražší
libol
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 9. 2020 15:55

Akorát u těch dat se nejedná o jednorázový balíček ale o jednorázový dokup dat k samoobnovujícímu balíčku. A je to přesně jak se tu píše - u dat jde jednorázovými dokupy rozpustit případný nadbytečný bonus aby nepropadl a u balíčků minut/SMS je to přesně obráceně tam se dá kumulovat dokupy celých balíčků ovšem jednorázových, kde jde kombinovat různé velikosti a jejich jednotky se sečtou. Proto se vyplatí koupit větší a menšími to pak postupně převádět na další období.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Obyvatel 17. 9. 2020 07:42

Souhlasím, i když to může znamenat konec současných extra dat pro sociální sítě. EU: mobilní datové balíky pro vybrané aplikace jsou porušením síťové neutrality
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod suram 17. 9. 2020 07:56

Nikdy se mi ta extra data pro sociální sítě nepodařilo využít.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 17. 9. 2020 08:21

obyvatel: spis nez socialek u katusu se to dotkne VF passu.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 17. 9. 2020 15:00

IMHO žádná škoda ani v jednom ze zmiňovaných případů. Je to žumpa!
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 9. 2020 13:32

Můžu poprosit o vysvětlení, jak je to aktuálně s využitím dobíječky pouze pro volání? Číslo má minimální spotřebu, většinou 20 minut/měsíc, výjimečně hodinu. Takže koupit nejmenší samoobnovující hlasový balíček a z bonusového kreditu jednorázový? Pak se vše převádí?
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků