Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 4. 12. 2019 08:55

Já jsem včera přešel na samoobnovující - přeci jen to každoměsíční hlídání jednorázových minutových balíčků a přemýšlení, kdy si který aktivuji a dávat si pozor na "vypršení", mi bylo na obtíž. Kombinoval jsem jeden měsíc 200 minut a druhý měsíc 50 minut, a na 2 měsíce to vyšlo 250 minut za 400 Kč. Takhle mám za stejnou cenu stejný počet minut (5x80 Kč = 5x50 minut) a přitom nemusím hlídat obnovení jednorázového balíčku, což mi přinese značnou úlevu, nebudu muset na obnovení myslet.
Naposledy upravil Kaja_z_Brna dne 4. 12. 2019 09:20, celkově upraveno 3
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 4. 12. 2019 08:58

Tak jelikož to bylo jen včera, tak je to pasé. No a kdo přešel z jednorázových balíčků na samoobnovující, tak na nich bude muset zůstat.

Ono je to skvěle marketingově vymyšlené. Když si to spočítáš, tak zákazník sice dostal 20% slevu a nyní volá o 20% levněji než všichni ostatní Kaktusáci. Ale bude muset mít každý měsíc dostatek peněz na obnovení balíčku a nemá možnost si volit mezi menším a větším balíčkem s volnými minutami. Takže sice dají 20% slevu na volání, ale dosavadní systém vypočítavosti a určitého způsobu šetření při obnovení balíčku, už zákazník nemůže dělat....
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KarlvonBahnhof 5. 12. 2019 12:26

Naposledy upravil opasino dne 5. 12. 2019 13:00, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno do příslušného tématu.
SGN 8 / Oreo 8.0.0
KarlvonBahnhof
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 5. 12. 2019 14:34

Hm, škoda, včera jsem zrovna jednorázové balíčky prodlužoval. :-(
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 5. 12. 2019 14:39

To až tak neva. Pokud hodně píšeš SMS..... Zdá se podle podmínek, že slevu budeš mít napořád. I na další obnovení po 30ti dnech. jen je potřeba 1. jednorázový balíček koupit dnes do půlnoci.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 12. 2019 15:48

Nevím, nevím, podle podmínek to právě vypadá jako sleva jen na 30 dní nebo do vyčerpání balíčku.
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 5. 12. 2019 18:19

Taky si myslím, že to je jednorázová akce, slevu budeš mít pouze na balíčky, které koupíš dnes, takže leda, že bych si nasyslil do foroty, ale to asi nemá cenu...
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 5. 12. 2019 19:01

Text ve VOP je stejný jako u balíčku volání se slevou 20%. A ten je napořád...
S jistotou to ale neřeknu.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 12. 2019 21:39

Ne, text VOP je právě odlišný. U samoobnovujícího balíčku volání říká, že se obnoví za výše uvedenou cenu, tedy zlevněnou o 20%. Kdežto u SMS se mluví o obnově za základní ceny dle ceníku. Zjevný rozdíl...
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 12. 2019 07:34

Měl jsi pravdu. Já to špatně pochopill. Teď jsem kouknul a balíčky stojí opět původní peníze.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 6. 12. 2019 08:44

Každopádně oba dárky na mě dělají dojem, že se Kaktus zrovna rozdat nehodlá. Ale třeba směrem k blížícím se Vánocům se ještě vycajchuje. JInak balíčky volání měly význam jen pro toho, kdo je během měsíce prakticky celé využije, neboť by jinak řešil dilema dobíječky a dosud nastřádaných minut. A pominu-li, že SMSky jsou vůbec upadající způsob komunikace, tak 30-denní 20% sleva je spíš výsměch než dárek...
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 12. 2019 09:02

Jasný. Není to nic, co by bylo extra wau.... Ale aspoň něco. Pokud nedají 3x bonus na dobíječku, jakože nedají, tak to je takový ošizený ježíšek. Někdo to tam i psal na FB, že to jsou dárky jako z prd*ele. Že to je jako "koupil jsem ti dárek. Stál 1000,- tak mi dej 500,-" ;-)
Vlastně má pravdu. Celé to je (a zřejmě i bude) pouze podpora prodeje. Na druhou stranu, aspoň tímto by už mohli vychytat ty chyby od léta. Hodně lidí na FB píše, že jim balíček aktivovat nešel a podobný chyby.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 6. 12. 2019 09:10

Mám pocit, že lidi umí jen kritizovat. Pokud se vám výhoda nelíbí, nikdo vás nenutí ji aktivovat. Pokud se vám nelíbí politika Kaktusu a jeho soutěže nebo slevy, nic vám nebrání jít jinam, kde je to (zřejmě tedy podle vás) lepší. Jsme tolik rozežraní, že pořád někde očekáváme nějaké výhody, akce, slevy 100 % apod. Buď rád i za to málo, co je, protože by taky nemuselo být nic.
Kaja_z_Brna
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 12. 2019 09:44

To je na mě? Protože já psal, že jsem rád, že nemuseli dávat nic na této a i na předešlé straně. Takže snad ještě u toho nevypadám rozežraně. Možná, že kdybych sem napsal srdíčka a palečky, tak bych byl hodnější?
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaja_z_Brna 6. 12. 2019 10:03

To bylo na oba. Vyjádření typu "ošizený ježíšek" nebo "20% sleva je spíš výsměch než dárek". Dárek není podle toho, co ty očekáváš, že dostaneš, ale to, že ti někdo něco daruje. Rozežranost je v tom, že se to někomu zdá "ošizené" nebo "že je to spíš výsměch než dárek". Asi by teda bylo lepší, kdyby nebylo nic. Ale kdyby nebylo nic, tak by se zase našel někdo, komu by se to nelíbilo. Buďte rádi, že něco je. Buďte třeba rádi i za těch 2 GB dat za 100 Kč, které si můžete nakoupit z bonusu. Pokud moc očekávám, pak jsem zklamán z toho, co je. Někteří mají totiž očekávání až příliš vysoká.
Kaja_z_Brna
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků