Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lumík930 13. 1. 2021 11:26

Tak například Česká sporitelna, ČSOB a FIO mají dobití kreditu. Fio neumí jen Vodafone.
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 1. 2021 11:28

ziki píše:Já včera dobíječku zaspal, ale překvapuje mě, že snad jen jeden člověk tu dobíjí přes internet banking a ostatní se přetlačují s ostatními během HH v přetížené apce nebo stránkách Kaktusu :D. Má to snad nějaké výhody, dobíjet kredit jen přes apku nebo web Kaktusu :?: Já dobíjím vždycky přes mobilní bankovnictví a nikdy jsem se nesetkal s jediným problémem ať už dobíjím na začátku nebo na konci HH a potvrzovací SMS chodí vždy do několika vteřin. Dřív jsem občas chodíval během HH na FB stránky Kaktusu sledovat nářky, jak zase aplikace nefunguje, jako by to byl jediný způsob dobíjení kreditu, ale od čtenářů MobilManie bych čeká větší důvtip ;-) .

Tak hlavně někdy podmínky určují i způsob dobití, třeba jen na appku. Včera to tento případ nebyl, ale už takové byly. Navíc pokud něco takového operátor dobrovolně dopouští místo nízkých ceníkových cen, měl by na to být připraven.
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ziki 13. 1. 2021 13:52

Ipanema píše:Tak asi máš banku, která to podporuje.... Ostatní (a je jich většina) mají banku, která dobití kreditu z účtu nemá.

Vzhledem k tomu, že dobíjení Kaktusu přes internet banking podporují minimálně Česká spořitelna, ČSOB / Poštovní spořitelna, Fio banka, Komerční banka, MONETA Money Bank, UniCredit Bank, tedy největší a nejznámější banky v ČR s drtivou většinou klientů. Tak bych řekl, že většina těch "Ostatních" jak tvrdíte jen prostě netuší, že kredit Kaktusu nemusí dobíjet jen v apce nebo na webu ;-)
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 13. 1. 2021 13:57

Muzou taky vyrazit k bankomatu nebo na terminal Sazky.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 13. 1. 2021 13:59

Očekával bych více důvtipu ziki, když chceš ostatní poučovat, kdyby si se trochu zamyslel, tak by ti možná došlo, že tady vůbec nejde o to kde dobíjíš, ale o to že velký operátor není schopen připravit infrastrukturu a to opakovaně.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sNOWu 13. 1. 2021 15:45

V internetovém bankovnictví musí vybrat T-mobile, kaktus tam nenajdou :-)
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod lumík930 13. 1. 2021 16:07

Naopak víc důvtipu je, že si poradím a nemudruju, co operátor zvládne a na co kašle.... Takže jen FAKTA, jak si poradit a nebrečet, co by kdyby něco šlo nebo nešlo.
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 13. 1. 2021 18:24

ze.us píše:Muzou taky vyrazit k bankomatu nebo na terminal Sazky.

Samozřejmě, že těch možností dobíjení kreditu je víc než jen apka a v bankomatu jsem sám dřív nejčastěji dobíjel kredit. Ale těmto možnostem jsem se v textu schválně vyhýbal, aby někdo netvrdil, že v době covidové nutím lidi zbytečně vycházet ven :-).

sNOWu píše:V internetovém bankovnictví musí vybrat T-mobile, kaktus tam nenajdou :-)

Ano, je to tak, taky vždycky musím v internet či mobilním bankingu vybrat T-Mobile. A stejně tak i v bankomatu Kaktus nebývá a je třeba vybrat T-Mobile. Ostatně i na stránkách Kaktusu, v nejčastějších dotazech, v části Kde si můžu dobít kredit, mají uvedeno, že když neuvidíš na výběr Kaktus, zvolíš T–Mobile. A vědomost, že je Kaktus virtuál v síti T-Mobile, tak po považuji za naprostou samozřejmost u každého čtenáře MobilManie :-).

Jinak byl jsem se mrknout FB stránku Kaktusu na komentáře k včerejším HH jestli se něco změnilo a opět to samé. Nejčastěji nářky, jak nefungovala apka či web a jak kvůli tomu někteří vůbec nemohli dobít během HH kredit. A za extrém považuji i lidi, kteří si bez apky nedokáží ani zjistit, kolik mají kredit (*103# asi nikdy neviděli). Toto je k nějakému důvtipu hodně daleko ;-) .
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 13. 1. 2021 19:03

Koukám že ani nevíš že Kaktus není virtuální operátor, ale pouze obchodní značka T-mobile, zato mastit si ego umíš pěkně....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 1. 2021 19:05

Tak mohli si to přečíst na stránkách které byly tou dobou nedostupné...Jak už jsem psal dřív Kaktus chce 2 věci - stáhnout si jejich ceník pečlivě prostudovat + jejich FAQ. Pak ničím nepřekvapí (kromě již tradičně nefunkční apky během dobíječky to jsou všichni nováčci vyjevení)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod melo15 15. 1. 2021 21:49

roy1 píše:Koukám že ani nevíš že Kaktus není virtuální operátor, ale pouze obchodní značka T-mobile, zato mastit si ego umíš pěkně....

Proč je vlákno tedy v sekci virtuální operátoři? Kdepak soudruzi udělali chybu?
melo15
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 15. 1. 2021 22:30

Stříleli slepejma.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sullaemail 16. 1. 2021 00:19

Kaktus je úplně stejnej virtuál T-mobilu jako je Blesk mobil virtuál O2 a Oskarta virtuál Vodafonu...
sullaemail
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 16. 1. 2021 00:33

Právě, vše jsou to jen obchodní značky, stačí se jen podívat do VOP.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 1. 2021 01:39

Hezké je, že když pak přejděte přímo pod TM, máte v Můj T-Mobile dokonalý přehled i historicky nazpět např. ohledně čerpání kreditu, výpisu hovorů apod. :-)
wit.cz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka