Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod suram 27. 9. 2020 14:09

No to asi nepůjde kombinovat samoobnovující s jednorázovým, nebo jo?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod bodyczech 27. 9. 2020 18:06

To nepůjde. U volání samoobnovující balíček nejde doplnit jednorázovým...
Ostatně řeší se to jen pár příspěvků nad vámi...
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 9. 2020 19:12

Díky, takže u hlasu se musí za bonus nakoupit největší jednorázové a pak to co 30 dnů doplnit ručně malým.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 28. 9. 2020 00:48

Pokud je to na nové sim 100kč edice tak ta má platnost úvodního bonusu rok a nový bonus přebírá platnost toho delšího. Takže když se při dobíječce dobije třeba 500 aby byl max bonus tak je 1000 + co zbylo z úvodního s platností rok od aktivace SIM. A na malou spotřebu klidně i bez balíčků a nemusí se nic hlídat jen kredit.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 28. 9. 2020 09:14

@wit.cz: jj, jak píše hauzz.
Já se takhle starám o volací jednorázové balíčky rodičům už pár let. Je to opruz to každý měsíc hlídat, ale je to daleko nejlevnější varianta pro jejich potřeby volání. A jak píšeš ty, většinou se jejich volání vejde do 20-30 min měsíčně a cca jednou za rok využiju dobíječku a mají tak i slušný polštář pro nenadálou spotřebu minut...
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 28. 9. 2020 14:00

Tuším, že to tady ještě nebylo....

Obrázek
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 9. 2020 17:51

No připravují ji už dlouho. Divím se, že zde neplatí stejný argument jako pro VoLTE a VoWIFI, tedy že o to zákazníci nemají zájem.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludmila.Stanova 1. 10. 2020 06:40

Do doby, než mi převedou původní číslo pod Kaktus, jsem si u Kaktusu aktivovala balíček 500+500 dat. Dnes mi převedli číslo a já bych chtěla balíček změnit na 2000+2000 ale v aplikaci to nejde, mám jen možnost dokoupit data (500 má už běžná data vyčerpaná, zbývají jen sociální sítě). Musím vypnout automatické obnovení a čekat až do skončení platnosti nižšího balíčku?
Ludmila.Stanova
Junior

Odeslat příspěvekod suram 1. 10. 2020 06:49

Zkusit kontaktovat kaktus na fcb, ať to aktivují. Appka povolí jen dokup dat myslím.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 10. 2020 07:00

Ludmila.Stanova píše:Do doby, než mi převedou původní číslo pod Kaktus, jsem si u Kaktusu aktivovala balíček 500+500 dat. Dnes mi převedli číslo a já bych chtěla balíček změnit na 2000+2000 ale v aplikaci to nejde, mám jen možnost dokoupit data (500 má už běžná data vyčerpaná, zbývají jen sociální sítě). Musím vypnout automatické obnovení a čekat až do skončení platnosti nižšího balíčku?

Vypnout automatické obnovení dat nestačí, je potřeba původní datový balíček deaktivovat na webové stránce Kaktusu, nejlepší je kontaktovat Kaktus na FB a oni pošlou zprávu přímo s odkazem na tu deaktivaci, hned poté, jak přijde potvrzení, je možno zakoupit jakýkoli jiný balíček dat. na FB jsou Po-Pá 10-22h
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludmila.Stanova 1. 10. 2020 07:58

Díky za radu, nenapadlo mě, že je mobilní aplikace taková polovičatá a je potřeba jít na web.
Ludmila.Stanova
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 10. 2020 06:21

Nová SIM má 100% bonus na první dobití, který lze kombinovat při dobíječce a další 100% bonus naskočí po přenosu čísla, který lze rovněž využít při dobíječce. Pokud první dobití proběhne až po přenosu při dobíječce, jak velký je pak bonusový kredit?
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 10. 2020 08:09

Na první dobití má JEN desetikorunovka co posílají zdarma. Lze kombinovat s bonusem z dobíječky a má 200% bonusu s platností 2 měsíce od aktivace SIM pokud se dobije později tak už jen 30 dní. Po využití tohoto "dablu" se dá ještě JEDNOU zopakovat a to po přenesení čísla na tuto SIM. Pro systém je to nové číslo tudíž je tam zase 100% na první dobití.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 2. 10. 2020 09:43

Takže SIMka za 100 Kč s 200 Kč kreditem 100% bonus na první dobití nemá?
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 2. 10. 2020 09:50

Tam jsi 100% dostal pri koupi ;)
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků