Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xlendi 1. 7. 2020 21:18

20 megabitů je ještě v pohodě, je to na připojení počítače a práci se soubory a cloudem dostatečné. Jen prostě přes to jde dost blbě stahovat filmy, resp. stamegové a větší soubory. Horší je pofupových 3 Mb/s u "neomezených" tarifů T-Mobilu SD, to už stačí tak akorát na mobil, resp. na web bez multimédií.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 7. 2020 08:05

nnnokiaE52 píše:Lze koupit jednorázový balíček minut pomocí sms? Potřebuju obnovit, abych nepřišel o minuty.
Pokud ano, nenapsal by mi někdo formát sms?
Díky

Tak přihlásit se už jde, ale stejně jim to nefunguje.
Zkusil jsem poslat pro dokup následující sms, ale také to nefunguje..
BALÍČEK SHORT KÓD
22 minut BALICEK MINUT J1 A
50 minut BALICEK MINUT J2 A
200 minut BALICEK MINUT J3 A
anonymni

Odeslat příspěvekod A1rh- 2. 7. 2020 09:35

mě dnes začaly chodit notifikační SMS na maily 2 dny staré (SMS - email služba). Říkal jsem si, že se ten mobil od rána zbláznil.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod Obyvatel 2. 7. 2020 11:10

wit.cz píše:Ale ten strop na 20 megabitech mě vadí.
To je ale jen v ČR. V zahraničí to jde na plnou rychlost. Bohužel jsem zatím nenašel lepší nabídku, když zvážím cenu jen s "dobíječkami" a následným nákupem 1 GB za navýšených 100 Kč. To že se nevyčerpaná data neustále převádí je jedinečná vlastnost.

Ještě snad Emtéčko 3 GB za 185 Kč měsíčně, ale tam se nepřevádí zbylá data a hlavně mají další limit na EU roaming :/ Používám to hlavně při cestování.
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 7. 2020 11:58

Je to tak no. Já data momentálně využívám jen na pracovní sim, takže přes kaktus volám a převádím kumulované minuty na hlase. I tak ale přejdu přímo pod TM, na předplacence také motivují častými bonusy a u mojí spotřeby v objemu desítek minut měsíčně to o moc víc nebude. Plus ta možnost zapnout si data v plné rychlosti, kdyby bylo potřeba.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 7. 2020 15:21

Na léto vychází celkem zajímavě za 249 15GB dat u Blesku. Tam je to rychlostí co dovolí síť (bohužel O2)...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Obyvatel 2. 7. 2020 15:36

To je jen na tři měsíce, jinak šíleně drahé.
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 7. 2020 16:07

Na datovou simku je celkem jedno na jak dlouho když se na ní nepřenáší číslo. Pokud má ovšem člověk dualsim nebo 4G modem. Jablečníci mají smůlu :-) A i když je to tady trochu OT tak doufám že se to někomu i z řad Kaktusáků může hodit. Za 750 na 3 měsíce 15 GB (1.dokonce 22,5GB viz příslušné vlákno) není špatný.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Obyvatel 2. 7. 2020 16:57

Používám jen data, netelefonuji ani neposílám SMS. Telefonní číslo nemám, píše se rok 2020, od komunikace je Internet ;-) Na Kaktusu už mám "nasysleno" skoro 20 GB, takže to mi na celoroční (ne letní) cestování po EU zatím stačí. Škoda že je ale tak malý výběr.
Obyvatel
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 7. 2020 17:16

Hm, i v roce 2020 je číslo potřeba. Třeba zrovna na ověření těch komunikátorů (Whatsapp, Signal apod.) nebo třeba pro Revolut a na autorizace bank, kde ne všude funguje aplikační klíč.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 9. 7. 2020 14:15

Když si dneska od 17 do 20 hodin dobiješ za 2 až 5 stovek, máš dvakrát tolik střeliva v kapse. :-)
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 9. 7. 2020 14:34

Dnes mi nepřišlo žádné upozornění ZE STARÉ appky Dobíječka. Jak jste na tom vy?
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 7. 2020 14:38

Motorola - přišlo
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 9. 7. 2020 15:41

Xiaomi Mi9SE - taky přišlo.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 9. 7. 2020 15:57

Tak to je divné. U mě nic. Je to poprvé za celou dobu. Když appku otevřu, opět tam nemám dnešní info o dobíječce.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků