Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 10. 3. 2020 02:17

Platnost bonusu = do kdy ho musíš vyčerpat celý jinak zbytek propadne (expiruje). Sim s úvodním bonus kreditem 100kč mají platnost tohoto úvodního bonusu 12 měsíců od aktivace sim. Pokud máš na sim zbytek tohoto úvodního kreditu tak nový bonus přebírá platnost toho delšího tj. 12 měsíců od aktivace sim. Jinak nový bonus platí 30 dní od dobití pokud na kartě není v době dobití jiný delší bonus než těch 30 dní. Jinak bonus můžeš během jeho platnosti celkem hezky "rozpustit" v balíčcích za data/minuty/SMS.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod dala67 10. 3. 2020 10:38

Hlavně pozor na balíčky, každý má jiné chování. Např. u dat si můžeš u samoobnovujícího balíčku nabít do zásoby dat kolik chceš, ale u volání to neplatí ! U volání si samoobnovující balíčky do zásoby nenakoupíš. Nechápu proč to kaktus tak má. Pokud si samoobnovující balíčky u volání budeš dokupovat "do zásoby" jako data, tak se ti kumulovat nebudou, ale vymažou se ti předchozí minuty a nahradí novými !

Měl jsem samoobnovující balíček 50 min za 100 Kč a chtěl jsem si z bonusového kreditu "nabít do zásoby" dalších 3x50 minut a předpokládal jsem, že budu mít celkem 200 minut a z bonusového kreditu se strhne 300 Kč.
Ale ouha, strhnlo se 300 Kč, ale zůstalo mi jen 50 min. Podle kaktusu je to tak v pořádku.
dala67
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 10. 3. 2020 13:25

Na kupení "do zásoby" se balíčky data vs. minuty/SMS chovají přesně obráceně. U minut/SMS lze nakoupit a hlavně kombinovat různé velikosti a vše se sečte pouze u jednorázových balíčků. U dat lze kupit do zásoby jen k samoobnovujícím balíčkům a jen dokoupená data nikoli celé balíčky. To že nejde kupit minuty/SMS u samoobnovujících to víme ale že jde i opakovaně nakoupit a bez upozornění to strhne kredit jsem nevěděl.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod dala67 10. 3. 2020 16:45

Ale u jednorázových balíčků musíš hlídat datum, jinak se ti všechny nashromážděné minuty a sms smáznou :-(
U obnovovacího balíčku to nemusíš hlídat. Ale zase HD ti je naprd, pokud nemáš balíček za 300 Kč nebo za 100 Kč v kombinaci s daty, protože minimum na HD pro bonus je nabití 200 Kč. Pokud máš jenom volání za 100 Kč, tak ti 200 Kč bonusový kredit je k ničemu protože ti 100 Kč po měsíci propadne.
dala67
Junior

Odeslat příspěvekod suram 10. 3. 2020 17:57

Mají to nastavené tak, aby naučili zákazníky vyšší útratě.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod bodyczech 10. 3. 2020 20:25

Ano. Mají to nastavené tak složitě, aby se zákazník čas od času dopustil nějakého omylu a provařil kalhoty. K tomu se přidává spousta chyb ve výkladu vlastních podmínek, chyby systému a absence běžných komunikačních kanálů a je zde najednou situace, kdy se zdánlivě výhodná nabídka se 100% bonusem nezdá až tak super...
Takže pokud chce někdo plně využívat výhod kaktusu, nezbývá mu než být stále ve střehu, pořizovat screenshoty a zapisovat data a termíny...
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 10. 3. 2020 22:03

Docela s hodnocením výše souhlasím, ale na druhou stranu - když se to pohlídá - je to pro méně až středně náročné uživatele docela výhodné.

Přes fb se dá hodně uhádat, pokud máte po ruce pádné argumenty...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 3. 2020 01:01

Tak to chce na začátku trochu zainvestovat a dobít 100korunovku 500 při HD aby bonus platil necelý rok a bylo dost času na vyzkoušení. Dále vytisknout a řádně nastudovat jejich ceník. Podle skutečné útraty si nastavit balíčky na hovory a data. Základ je že nelze kombinovat samoobnovující a jednorazové balíčky u jednoho druhu. A na jednorázový balíčky si dát do kalendáře ve smartfonu upozornění aby do 30 dnů prodloužil snad taky problém nebude. Základem je ceník. Nastudovat pak nemůže nikdo naříkat že ho Kaktus okrad.
Hlavní výhoda Kaktusu = vše nespotřebované se převádí musí každý pochopit že se musí mít KAM převést. U jednorázových balíčků to znamená včas nakoupit další jednorázový (tam lze kombinovat různé velikosti). U samoobnovovacích se zase musí dát pozor aby bylo dost kreditu na obnovu balíčku. Jinak samozřejmě všechny nasyslené jednotky zmizí nenávratně v propadlišti dějin bo se neměly kam převést.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod suram 11. 3. 2020 19:05

Jestli ještě někdy budou nějaké HD. Můžou s tím přestat kdykoliv. A možná už přestali? Bývalo to kolem desátého a dvacátého dne v měsíci ne?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 11. 3. 2020 19:49

Bude zítra. Neboj.
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 11. 3. 2020 19:50

Tipuju, že HD bude v pátek třináctého.
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petison 12. 3. 2020 16:13

Dnes od 16 -19 hod. dobíječka.
petison
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 12. 3. 2020 18:30

Zdravím, pochopil jsem na slově dvojnásob něco špatně? Já, že jsem dostal bonusový kredit 600 Kč. Ne že bych se teda zlobil, jen nevím jak ho využít. Dva měsíce dat s ním asi neudělám, když má platnost jen měsíc :(
Přílohy
20200312_172404.jpg
20200312_172557.jpg
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 12. 3. 2020 19:06

U 10 korunovek (sim zdarma) je na první dobití 100% a při HD je dalších 100%. Lze ještě zopakovat tím že se na tuto kartu přenese číslo od jiného operátora. U samoobnovovacích balíčků na data jde dokup dat 1GB za 100. Nebo jednorázový na hovory za 300 a pak do 30 dní prodlužovat nějakým malým.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 12. 3. 2020 19:16

hauzz píše:U 10 korunovek (sim zdarma) je na první dobití 100% a při HD je dalších 100%.

Aha, tohle jsem nevěděl. Díky.
peta809
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka