Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 2. 2020 16:19

Posílá to mejl na adresu v profilu doteď jsem to nepoužil koukal jsem že seznam to hází do složky Hromadné jestli to nemůže na vaše upozornění mít vliv. Zkusím ještě filtr na přeposílání na Gmail telefonu tak uvidíme.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 21. 2. 2020 18:04

Problém nevím, ale včera při dobíječce mi to klasicky přišlo mailem. Nemáš tu zprávu ve Spamu třeba?
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dala67 21. 2. 2020 18:40

Ten spam je velmi pravděpodobný. Pokud ti až 10x denně někdo zašle stejnou stránku a těch přijmutých emailů má víc uživatelů, může to systém vyhodnotit jako spam. Zdroják má vždy mírně obměněn.
dala67
Junior

Odeslat příspěvekod Bassmann 21. 2. 2020 20:57

Díky za rady, všem.
Spam jsem kontroloval, to jsem, jouda, zapomněl napsat. Nevadí, dal jsem sledování zrušit, pak ho zase zapnul, tak holt uvidíme příště. Ještě jednou dík.
Bassmann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 21. 2. 2020 21:01

to budeš mít stejnej průběh , první den 2x,druhej 5x, třetí 8x atp
dala67
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 22. 2. 2020 06:39

Po každém upozornění musí člověk to téma navštívit (a samozřejmě být u toho řádně přihlášený), jinak už další upozornění nepřijde.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 22. 2. 2020 08:33

Jo, to je pravda. Tohle mě taky napadlo, že bych mu napsal, ale předpokládám, že do tématu stejně chodí a kontroluje ho manuálně (bez mailového upozornění).
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 22. 2. 2020 09:27

Aha tak to je celkem zásadní informace že to další upozornění nepošle to je celkem na prd pro toho kdo to nenavštěvuje pravidelně a pod podmínkou přihlášení. Jednou si nastavím sledování tématu tak bych čekal že mě to bude posílat dokud nezruším sledování a ne že to pošle jen jednou dokud to nenavštívím to je hrozná škoda. Naštěstí apka Kaktus dobíječka je zatím spolehlivá a rychlá.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 2. 2020 10:40

Tak mě to přijde logické, že mě přijde jen jedno upozornění na nové příspěvky v tématu, ta funkce je dělaná na běžná témata kde se třeba měsíc nic neděje a pak se rozjede diskuze na 3 stránky. Pak bych byl zahlcen emaily.
Téma sleduji protože mě zajímá a když mě zajímá tak si asi přečtu co se v něm píše?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bassmann 22. 2. 2020 10:40

Tak děkuju, pánové, je to tedy tím, že do tématu nechodím, když mi přijde upozornění (resp. když do něj jdu, tak většinou asi bez přihlášení), protože jsem opravdu netušil, že to funguje takto. Aspoň vím, co je špatně a co mám dělat.

Díky moc!

O. T. Ani na ostatních fórech tohle moc nevyužívám, protože na ta, co mne zajímají, chodím často a nepotřebuju upozorňovat. A u zbylých je mi to jedno. To jen tak na vysvětlenou. A jak říkám, zase jsem o něco poučenější. Vďaka. ;-)
Bassmann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 22. 2. 2020 10:47

Tak ono by stačilo přečíst si ten upozornovaci mail, je to tam jasně napsáno, jak to funguje.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 22. 2. 2020 16:43

Toto téma zaznamenalo od vaší poslední návštěvy nový příspěvek.
Dokud toto téma nenavštívíte, neobdržíte o něm žádné další emaily.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 22. 2. 2020 21:21

Zdravím, dá se pomocí Follow That Page sledovat i sousední vlákno "Kaktus - Chceš přidat?", když u samotných Kaktusáckých stránek to nejde :?:
Já to cvičně zkusil, ale nevím jestli jsem použil správný link, ale stejně jako na stránkách Kaktusu chodí hodně falešných zpráv, týkající se reklamy na stránkách Mobilmanie :roll:.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 22. 2. 2020 22:10

:oboze
A o čem je ta stránka příspěvků nad tebou?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ziki 22. 2. 2020 22:33

Že by o tom, jak sledovat vlákno "Kaktus - Chceš přidat?" pomocí profilu na Mobilmánii :?:
Ale já se ptal na to, jestli někdo nezprovoznil (pokud je to možné) sledování toho vlákna pomocí Follow That Page ;-)
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků