Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod scotch11 12. 7. 2019 10:09

Tak kód jsem samo taky použil, ale dřív to jak v apce, tak na webu bylo hned krásně vidět. Myslím, že je jen otázka času a bude to zpět. Zdá se, že teď mají na starost jiné, větší bugy
scotch11
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 12. 7. 2019 10:23

2OnderCZ: Když mám na to, pobývat každý den v čase mezi pátou a osmou v hospodě, tak určitě nebudu řešit 2 stovky na dobíječce :-D ... přece jen, pivo už taky 20 korun nestojí. Vždycky se dá někoho poprosit :-)
Apple MacBook Pro 13", Core i5 3210M, 8GB RAM, 240GB SSD
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone OneNet (VoLTE a VoWiFi)
Xiaomi Mi 8 6GB/128GB Black | Vodafone OneNet + Emtéčko
Apple Watch 4
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 12. 7. 2019 11:55

chosta píše:Stále mě špatně ukazuji balíčky minut nemohu se nikde dovolat máte ,také problémy a to mi dnes končí balíček 10.7 jsem koupil balíček za 300kč 200minut a ten mě zmizel.

Mám stejný problém, měl jsem nasysleno několik set minut a smsek, před koncem platnosti balíčku jsem prodloužil nejmenšími balíčky smsek a minut a předchozí minuty a smsky zmizely. Nezbývá než napsat na FB Kaktusu, na odpověď budeš čekat ale klidně i celý (pracovní) den, ne-li více. Teď taky čekám...
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 7. 2019 12:31

Balíčky minut se zobrazují špatně, sice tam nahráli nějakou zálohu, ale stejně to je špatně. Já měl aktivní balíček do 13.7. provedl jsem prodloužení o 200minut 10.7. a to jsem viděl pouze nových 200 ale nesmyslná platnost (předtím bylo 0 a platnost nesmysl), včera po nočním zásahu se mi zobrazuje 164 minut a platnost do 13.7. (což jsou minuty původního balíčku, dokonce mi připadá,že to v době poruchy nic neodečetlo, ale taky to samozřejmě nemusí odpovídat a může to být nějaká stará záloha), nicméně minuty neubývají, ale těch nových 200 pořád nikde nevidím, tak jsem zvědavý jak to nakonec dopadne. Pak to porovnám s výpisem dle telefonu jestli to bude sedět. Ale u kaktusu jsem nikdy o nic nepřišel, vždy při chybě jsem na tom naopak vydělal, což je aspoň jediný plus, že se pak nikdo nedohaduje, ale aktivují a vrátí toho ještě víc než bylo původně.
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod krothgu 12. 7. 2019 13:20

mojmax píše:
chosta píše:Stále mě špatně ukazuji balíčky minut nemohu se nikde dovolat máte ,také problémy a to mi dnes končí balíček 10.7 jsem koupil balíček za 300kč 200minut a ten mě zmizel.

Mám stejný problém, měl jsem nasysleno několik set minut a smsek, před koncem platnosti balíčku jsem prodloužil nejmenšími balíčky smsek a minut a předchozí minuty a smsky zmizely. Nezbývá než napsat na FB Kaktusu, na odpověď budeš čekat ale klidně i celý (pracovní) den, ne-li více. Teď taky čekám...

Spravuji několik kaktusích čísel v rodině, též už jsem musel řešit prodlužování balíčků během jejich "stávky robotů".
Webová samoobsluha v PŘEHLEDU ukazuje zavádějící informace, takže chodím do VÝPISY - VÝPIS O ČERPÁNÍ KREDITU, tam se objevuje alespoň smysluplná historie účtování. Pořizuju screenshoty pro případné další řešení problémů s kaktusem.
Na telefonech už dnes funguje poslání SMS ve tvaru BALICEK STAV na číslo 7350. Vrací mi to správný nasyslený počet minut v balíčcích, tyto zprávy si raději archivuju. Pár dní zpět tyto SMSky vracely nesmysly, že balíček není aktivován.
krothgu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paulino123 12. 7. 2019 15:57

No dnes se jim to kolem oběda z..... úplně. I přes 2 dny aktivovaný balíček na volání se mě za volání odečítají peníze...ne volné minuty z balíčku. No už jim snad hrabe, skoro 2 týdny na opravu a nic je trochu moc. A že vůbec nekomunikují na FCB který mají jako jediný komunikační kanál....
Paulino123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 12. 7. 2019 18:12

Potvrzuji. Také se mi namísto balíčku volání začal odečítat kredit. Podle výpisu to začalo už včera.
Jinak apka mi ukazuje pouze balicek 22 minut nakoupene po poruše, web zase pouze minuty nakoupené před poruchou.
I mě už začíná docházet trpělivost. Nechci volat za 2.50 ...
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 7. 2019 09:14

Dnešní SMSka od Kaktusu: "Zapnuli jsme ti balíček obnovení datového limitu. ... Balíček platí až do.".
Tak nevím, do čeho platí, do alelujá, do prd..., nebo do úplně něčeho jiného >:-( ???
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 13. 7. 2019 09:57

Taky to mám celý rozesraný. Na Facebooku komunikují, ale s velkou prodlevou, mně odpověděli za cca 24 hodin, také je dobré napsat pouze jednu zprávu a čekat, nepsat pořád další, protože tak se posunujete pořád na konec fronty.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 7. 2019 19:36

U mě je to tak, že v samoobsluze na webu mám 22 minut balíček, neodečítá se z něho když volám a šmitec. Neodečítá se ani kredit. V aplikaci mám 298 minut a klasicky se minuty po volání odkrajují.

Musíme vydržet, až to opravdu opraví a napíší, že to je v cajku. Do té doby nebudeme na svým asi nikdo.
Můj mobil: OnePlus 3
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod Paulino123 13. 7. 2019 21:03

Tak mě to taky fungovalo...Ovšem až do aktivace nového balíčku volání. Pak v aplikaci na mobilu se ukazuje 103 minut /hodnota do dobití/ na webu v prohlížeči 50 minut/ co jsem dobil 10.7/ a platnost obou je do 11.7. A nyní při volání se odečítá z kreditu, ne z volných minut. Co tam mají pánové za programátory, nechci psát idioty...ale možná by to byl vhodnější název. Po dvou týdnech úprav se těžko hledá správné slovo.
Paulino123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 7. 2019 21:08

V pondělí nakousneme třetí týden. Podle mě né poslední podle aktuálního vývoje a stavu...
Můj mobil: OnePlus 3
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod Paulino123 13. 7. 2019 21:14

No a že dnes v noci 2:26 mě přišla SMS Na tvoje přání jsme ti vypnuli výhodu Mezi námi....Nemít zapnutý tichý režim, už by letěla sim Kaktusu z okna a hledal by jsem nového operátora...
Paulino123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sigurd 13. 7. 2019 21:47

Taky mi to přišlo, ale volání do Kaktusu je pořád zadara. 8-)
Nokia N82 (již třetí kousek)
sigurd
Junior

Odeslat příspěvekod Paulino123 13. 7. 2019 21:53

Mě už skutečně skončilo, jen ta SMS Na tvoje přání... byla na závěr volání zdarma do kaktusu docela humorná.
A navíc jak jsem se teď koukl do mobilu byla nejen 2:26, ale i o minutu později zopakovaná ještě jednou...
No a aplikace v mobilu u dat píše: Balíček 2419 MB s 1840 MB na sociální sítě se obnoví 2.8.2019.
Začíná mě připadat, že tam programátoři neprogramují, ale chlastají... :D
Paulino123
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka