Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lusiferr 3. 1. 2014 10:10

Chtěl jsi napsat 3G sítí..a ne v blízké době.. ^^
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod Kartac 3. 1. 2014 14:52

2G je správně. 3G už částečně sdílí někdy od roku 2011. 2G by měli začít letos (2014) asi to půjde postupně.

Jinak díky za názory, asi půjdu do toho kaktusu. Když jsem si prohlédl podrobněji mapy pokrytí všech tří operátorů, tak vodafon je tady v Jižních Čechách na tom nejhůře. To raději síť T-mobil s tím, že ji možná do pololetí trochu vylepší to sdílení s O2.

PS: A prosím, přestaňte mi nabízet mobil.cz. Otázka zněla zda Oskartu nebo Kaktus ;-)
Naposledy upravil Fíla dne 3. 1. 2014 19:09, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Kartac
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 3. 1. 2014 15:30

Tesko s využitím bonusu nebo třeba ČEZ a jiné. Proč Kaktus?? To není zas takový zázrak. http://mobilni-operatori.eu/mobilni-operatori/kaktus
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod Kartac 3. 1. 2014 16:07

A co tě na tom trápí? To je moje volba. ČEZ také není žádný zázrak. Všude se najde něco co mi nevyhovuje. Všude. Tak to respektuj. Dík
Naposledy upravil Fíla dne 3. 1. 2014 19:10, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Kartac
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 3. 1. 2014 18:08

Jestli Kaktus nebo Oskarta je jedno. Každý má své výhody a nevýhody. Mám obojí ....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marketa.S 4. 1. 2014 13:21

Jaký operátor má podle vás nejvýhodnější internet pro předplacenku? Aby nebyl žádný poplatek za převod čísla, nutnost dobíjet každé 3 měsíce a byl použitelný i po vyčerpání FUP např. pro Trillian a Skype...
Marketa.S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadislavM 4. 1. 2014 13:35

Když to chcete používat i pro Skype po vyčerpání limitu, takový tarif neexistuje. Pro pohodlnou práci se Skypem bych viděl datovou sim od +4U.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 4. 1. 2014 23:52

Kartac píše:2G je správně. 3G už částečně sdílí někdy od roku 2011. 2G by měli začít letos (2014) asi to půjde postupně.

Jinak díky za názory, asi půjdu do toho kaktusu. Když jsem si prohlédl podrobněji mapy pokrytí všech tří operátorů, tak vodafon je tady v Jižních Čechách na tom nejhůře. To raději síť T-mobil s tím, že ji možná do pololetí trochu vylepší to sdílení s O2.

PS: A prosím, přestaňte mi nabízet mobil.cz. Otázka zněla zda Oskartu nebo Kaktus ;-)

Na mapu pokrytí nedej. Kup si SIMky (tahle investice se opravdu vyplatí) a vyraž na místa kde se zdržuješ. Zkoušej. U nás na chalupě mají oficiálně pokrytí všichni a realita? Vodafone vůbec, musel bych vybehnout na blízký kopec. T-mobile ujde, občas se rozpadne hovor, internet vůbec, sem tam záblesk, že se mi podaří odeslat zprávu. S Tescem (tj. O2) mi běhá EDGE internet v chalupě i na zahradě, žádný problém. Toť k pokrytí.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marketa.S 5. 1. 2014 18:12

LadislavM píše:Když to chcete používat i pro Skype po vyčerpání limitu, takový tarif neexistuje. Pro pohodlnou práci se Skypem bych viděl datovou sim od +4U.

Po FUP mi samozřejmě jde o textové zprávy přes Skype, ne volání. Je to jen pro příležitostné použití, 100-200Mb bude stačit.
Marketa.S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petison 5. 1. 2014 21:08

Marketa.S píše:Jaký operátor má podle vás nejvýhodnější internet pro předplacenku? Aby nebyl žádný poplatek za převod čísla, nutnost dobíjet každé 3 měsíce a byl použitelný i po vyčerpání FUP např. pro Trillian a Skype...

Mobil.cz
petison
Junior

Odeslat příspěvekod Marketa.S 6. 1. 2014 17:44

Už jsem koukala. "Internet zdarma" zní fajn, ale záleží jestli je vůbec rychlost 16kb/s po těch 30 dnech bude použitelná. Kdyby měli aspoň 200kb/s jako Bleskmobil, tak neváhám - pokud jsem to pochopila tam zase účtují 20Kč za den nebo je nutné data přiobjednat :hm
Marketa.S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 6. 1. 2014 18:10

Taky paušál za 150 na měsíc.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 6. 1. 2014 18:42

Marketa.S - rychlost je cca 32 kbs a ne 16.... Oficiálně ...
Na rozdíl od O2 je to použitelné zase na úplně vše ....
Tak si vyber....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marketa.S 6. 1. 2014 18:58

jj. Už vím. Ještě popřemýšlím.
Marketa.S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lothaire 7. 1. 2014 00:10

A co třeba zkombinovat dva virtuály? U dual sim smartfounů? Zkoušel to někdo? Čerpat z výhod obou, například mít kaktusáckou simku na FB a na druhé simce mít kredit/paušál, případně i s nějakým větším FUP na ostatní stránky, který by právě nežral ten facebook... Jestli to jde a máte s tím zkušenosti, jaké nejvýhodnější kombinace jste vymysleli?
Lothaire
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka